St 9.11.11 18:15 MIKU3 SquashArena Ferri FC   (HL3B)
St 9.11.11 19:30 MIKU3 Cerveza 18.FC Medvídkova tlapička   (HL6D)
St 9.11.11 20:45 MIKU3 Endoprotéza Radouč FC A   (SVL1A)
Čt 1.12.11 17:45 STOD Borcibalona FC A Nemesis   (HL3B)
Čt 1.12.11 19:00 STOD TJ Bohemia Chips 1980 Pavana AK A   (HL7E)
Čt 1.12.11 20:15 STOD Motol FN Chroustova lokomotiva   (HL6F)

5. 12. 11 19:00 STER1 RAF Jinonice Bronx KKK A 11. 5:2 (2:2)
Bojovný zápas, ve kterém rozhodla širší lavička. Mužstvo hostů působilo fotbalovějším dojmem, ale po chybách brankářů domácí v pohodě zvítězili. Stanislav Kasa, Miroslav Tůma
RAF Jinonice Bronx KKK A
Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert vs Martin Žižkovský – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Petr Špánek
10., 41., 45. Jan Olbert
29. Daniel Keřlík
55. Michael Melena
20., 26. Petr Dixa
21. 11. 11 19:30 MIKU2 Banana Chiquíta RAF Jinonice 10. 7:1 (3:1)
Jasný zápas. Michal Šneidr, Marek Pešl
Banana Chiquíta RAF Jinonice
František Kouba – Karel Kejval, Jiří Mlčkovský, Viktor Povýšil, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs Jiří Zach – Petr Brož, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena
7., 22. Jiří Mlčkovský
25., 45., 51. Jan Zelenka
33. Viktor Povýšil
52. Karel Kejval
15. Daniel Keřlík
14. 11. 11 18:30 HRAB2 RAF Jinonice 1.FC Žižkov 9. 0:0 (0:0)
Zápas s minimem vyložených šancí na obou strnách. Herní projev komplikovala velmi hustá mlha. Spravedlivá remíza. Michal Polák, Roman Ševčík
RAF Jinonice 1.FC Žižkov
Jiří Kytka – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, David Krejdl, Michael Melena vs Karel Kozel – Petr Bešta, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Miroslav Ševčenko, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora
7. 11. 11 19:30 HOSTI S.F.O.T. RAF Jinonice 8. 2:1 (0:0)
Jinonice byly v první půli aktivnější, po čtyřiceti minutách se ujaly vedení, domácí ale zápas otočili. Čapla
S.F.O.T. RAF Jinonice
Václav Hranáč – Pavel Bočinský, Lukáš Habart, Adam Jurča, Milan Karas, Tomáš Mrtvý, Jan Richter, Jiří Sedlák, Jiří Šedo, Thomas Šoltys, Jan Švorc, Jakub Vašek vs Jiří Kytka – Petr Brož, Petr Chudoba, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert
45., 46. Milan Karas 41. Jan Olbert
31. 10. 11 18:30 HRAB3 RAF Jinonice Rachot 7. 4:4 (3:3)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
RAF Jinonice Rachot
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert vs Josef Říha – Milan Dvořák, Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Jan Rozkovec, Jan Schovánek, Petr Šofr, Karel Vytopil
18. Jan Rozkovec
17. 10. 11 19:00 P3 Vyzunk FM RAF Jinonice 6. 0:1 (0:1)
Po počátečních diskuzích s rozhodčími si hráči začali více všímat míče a to bylo k prospěchu věci. Hrál se pěkný fotbal ve vysokém tempu, akce se střídaly na obou stranách. Hosté vstřelili brzký gól, který se ukázal být také posledním, spravedlivější by byla remíza, nicméně gólman hostů působil velice jistě.
Vyzunk FM RAF Jinonice
Michal Matejka – Jakub Harant, Martin Jedlička, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Jan Petrla, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý, Adam Žaba vs Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Liška, Michael Melena
2. Petr Brož
10. 10. 11 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. RAF Jinonice 5. 1:3 (0:1)
Velmi pěkné utkání. Jinonice byly přece jen lepším týmem. Aleš Mecner
Orgasmico L.S.D. RAF Jinonice
Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup vs Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert, Daniel Truneček
56. Daniel Truneček
3. 10. 11 17:45 STER3 RAF Jinonice Pirelli 4. 5:1 (1:1)
Oba týmy hráli bez střídání. Po vyrovnáném poločase domácí začali střílet góly a zaslouženě vyhráli.
RAF Jinonice Pirelli
Jiří Zach – Petr Brož, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl vs Radim Šulej – Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Bohumil Sadílek
21., 48. David Krejdl
33. Stanislav Holman
50. Daniel Keřlík
52. Pavel Kassl
23. František Kučera
19. 9. 11 19:00 STER3 J.R.Club A RAF Jinonice 3. 5:1 (4:0)
Domácí byli v 1. poločase jednoznačně lepším týmem a soupeři přichystal čtyřgólový mat během druhé desetiminutovky. Hosté sympaticky zápas "nezabalili" a celý druhý poločas útočili, ovšem na víc než čestný úspěch jejich snaha nestačila.
J.R.Club A RAF Jinonice
Pavel Šplíchal – Ondřej Kantor, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert, Daniel Truneček
13. Miloš Opatrný
14., 19. Tomáš Kaprálek
18. Ondřej Kantor
49. David Matouš
44. Stanislav Holman
12. 9. 11 19:00 STER1 RAF Jinonice GoHosp PK 2. 1:6 (1:2)
Hosté připomínající barvou dresů i fotbalovostí a nasazením po celý zápas holandský národní tým předvedli vynikající výkon a zaslouženě zvítězili.
RAF Jinonice GoHosp PK
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, David Krejdl, Michael Melena vs Daniel Doležal – Milan Čech, Rudolf Král, Milan Kubín, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
21. Petr Brož 10. Michal Mlčoch
30. Vladimír Vaněk
34., 52. Martin Oubram
38. Milan Čech
60. Rudolf Král
14. Rudolf Král
5. 9. 11 17:00 zzNOVOB Don Giovanni RAF Jinonice 1. 4:0 (1:0)
Vítězové byli jednoznačně kombinačně lepší a utkání se hrálo za jejich stálé převahy. Miroslav Ulrich, Petr Kos