Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.11 | 11:15 | P1 | Terron AC Bozi B Dynamo UK | 11. | 1:8 |
Ne 4.12.11 | 11:15 | BECH | Talent Praha FC Angmar A | 11. | 3:3 |
Ne 4.12.11 | 11:15 | DABLI | Sunar Dýně AC A | 11. | 4:1 |
Ne 4.12.11 | 11:15 | P3 | Saens 1.FC C KTB B | 11. | 5:2 |
Ne 4.12.11 | 11:15 | MIKU2 | Protector 1320 FC Modrý balet A | 11. | 2:3 |
Ne 4.12.11 | 11:15 | ZAK | Horsis heads Torpédo Řepy | 11. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo UK | 11 | 10 | 0 | 1 | 52:19 | 20 |
2. | Sunar | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:23 | 14 |
3. | Saens 1.FC C | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:37 | 13 |
4. | Angmar A | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:29 | 12 |
5. | Horsis heads | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:26 | 11 |
6. | KTB B | 11 | 8 | 0 | 3 | 49:26 | 10 |
7. | Talent Praha FC | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:26 | 10 |
8. | Modrý balet A | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:33 | 10 |
9. | Torpédo Řepy | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:31 | 9 |
10. | Terron AC Bozi B | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:52 | 8 |
11. | Protector 1320 FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:29 | 7 |
12. | Dýně AC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 9:56 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 4.9.11 | 15:00, 16:15 | BECH | Angmar A |
So 10.9.11 | 08:45, 10:00 | P2 | Terron AC Bozi B |
So 10.9.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Sunar |
Pá 16.9.11 | 18:15, 19:30 | PRKOP | KTB B |
So 17.9.11 | 11:15, 12:30 | ZAK | Angmar A |
Ne 18.9.11 | 16:15 | BECH | Modrý balet A |
So 24.9.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Talent Praha FC |
So 24.9.11 | 12:30, 13:45 | P2 | Terron AC Bozi B |
So 1.10.11 | 08:45, 10:00 | zzNOVOB | Angmar A |
So 8.10.11 | 08:45, 10:00 | P2 | Terron AC Bozi B |
So 8.10.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | KBELY | Dýně AC A |
So 8.10.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P1 | Torpédo Řepy |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Venit | Sunar | 18 |
2. | Mykhaylo Karabin | Dynamo UK | 16 |
3. | Jan Švára | KTB B | 13 |
4. | Lubomír Kadaně | Protector 1320 FC | 12 |
5. | Roman Verner | Callida CS | 11 |
6. | Ondřej Havel | Horsis heads | 10 |
7. | Daniel Novotný | Klokan Brightbox club | 10 |
8. | Milan Herkommer | Horsis heads | 10 |
9. | Ivan Krechun | Dynamo UK | 9 |
10. | Dominik Behan | KTB B | 9 |
11. | Adam Stuchel | Talent Praha FC | 9 |
12. | Peter Kunca | Modrý balet A | 8 |
13. | Martin Digoň | Modrý balet A | 8 |
14. | Jaroslav Hojer | Talent Praha FC | 7 |
15. | Jan Jiskra | Torpédo Řepy | 7 |
16. | Dmytro Kyprych | Dynamo UK | 7 |
17. | Petr Hejkal | Talent Praha FC | 7 |
18. | Robert Ungr | Saens 1.FC C | 7 |
19. | Petr Karlický | KTB B | 7 |
20. | Filip Smetana | Saens 1.FC C | 7 |