So 19.11.11 12:30 KBELY Hosthunters Kbelské vosy B   (HL5G)
Ne 27.11.11 18:45 P3 Hustec Bened VFK   (HL4E)
Ne 27.11.11 20:00 P3 Eskadra smrti River lejt B   (HL6E)

4. 12. 11 11:15 MIKU2 Protector 1320 FC Modrý balet A 11. 2:3 (2:1)
Průměrné utkání, ve kterém hosté potrestali chyby soupeře. Kovařík
Petr Kvasňovský – Tomáš Helmich, Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Vladimír Hlaváček – Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Peter Varga
25. Radim Šalša
16., 42. Martin Digoň
54. Ján Novák
20. 11. 11 11:15 P1 KTB B Protector 1320 FC 10. 5:4 (1:3)
Vyrovnaný zápas, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu. Oba týmy se snažily o aktivní hru a chtěly do poslední minuty strhnout vítězství na svou stranu. Když Šimků srovnával po závaru na 4:4, zdálo se, že zápas skončí zaslouženou remízou. Minutu nato si však gólman hostí vybral slabší chvilku a tak zvítězilo šťastnější mužstvo. Jiří Mach, Tomáš Dumbrovský
KTB B Protector 1320 FC
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Petr Kvasňovský – Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt
11., 36., 58. Petr Karlický
36. Roman Rameš
41. OG
3., 15. Radim Šalša
19. Miloslav Šubrt
57. Michal Šimků
13. 11. 11 10:00 TEMPO Protector 1320 FC Dýně AC A 9. 9:0 (5:0)
Jednoznačné utkání. Trnka
Protector 1320 FC Dýně AC A
Václav Trneček – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Petr Kvasňovský, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt vs Tomáš Čermák – Vojtěch Daněk, Tomáš Horvát, Michal Mach, Petr Přerovský, Tomáš Zeman
2., 19., 20., 25., 43., 57. Lubomír Kadaně
29. OG
41. Ondřej Kvasňovský
52. Miloslav Šubrt
15. Vojtěch Daněk
6. 11. 11 10:00 BECH Angmar A Protector 1320 FC 8. 3:2 (0:1)
Angmar dokázal v druhém poločase otočit zápas a zaslouženě zvítězit. Čapla
Angmar A Protector 1320 FC
Jiří Šíp – Petr Červenka, Tomáš Fišer, Miroslav Procházka, Jan Ptáček, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Ondřej Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
51., 55. Petr Červenka
56. Jan Ptáček
15. Radim Šalša
57. Ondřej Kvasňovský
23. 10. 11 08:45 BECH Protector 1320 FC Dynamo UK 7. 4:5 (2:4)
Hosté měli více ze hry, v závěru se ale museli bát o výsledek. Jakub Žerebný, Petr Lämlein
Protector 1320 FC Dynamo UK
Petr Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Oleg Ivantsiv – Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Parakhonyak
56. Mykhaylo Karabin
16. 10. 11 13:45 P1 Terron AC Bozi B Protector 1320 FC 6. 2:1 (1:0)
Zápas směřoval k remíze, ale pár minut před koncem rozhodl Uhlíř.
Terron AC Bozi B Protector 1320 FC
Jan Nový – Peter Lehuta, Leoš Melichar, Ondřej Pilař, Milan Šebek, Jan Uhlíř, Milan Vacek, Petr Zuran vs Petr Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
14. Peter Lehuta
51. Jan Uhlíř
37. Ondřej Kvasňovský
9. 10. 11 08:45 HANSP Protector 1320 FC Talent Praha FC 5. 3:3 (3:0)
První půle patřila domácím, ale Talent vstoupil do druhého poločasu jako pokropeni živou vodou a ve strhujícím závěru vyrovnali. Velmi pěkné utkání. Zdeněk Šimon, Ondřej Miček
Protector 1320 FC Talent Praha FC
Petr Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek
10. Miloslav Šubrt
25. Lubomír Kadaně
27. Radim Šalša
59 Lubomír Kadaně 51. Dominik Holinka
53. Petr Hejkal
58. Adam Stuchel
2. 10. 11 11:15 P3 Sunar Protector 1320 FC 4. 1:2 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnané a dramatické utkání hrané ve vysokém tempu. V první půli mírně lepší hosté. Ve 2. půli se Sunar rozehrál a ve 40. minutě vyrovnal. Na druhý gól hráče Kadaně, kterým se hosté opět ujali ve 46. minutě vedení, již domácí nedokázali odpovědět.
Sunar Protector 1320 FC
Radek Pivný – Milan Gregor, Tomáš Hanák, Leonid Havrysh, Michal Křepelka, Viliam Lapšanský, Alexandre Muhr, Miroslav Plašil, Jan Sedláček, Petr Škaloud, Tomáš Venit, Roman Verner, František Vondrášek vs Ondřej Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
40. Roman Verner 24., 46. Lubomír Kadaně
25. 9. 11 08:45 BECH Protector 1320 FC Saens 1.FC C 3. 1:4 (0:2)
Pohledné a v klidu hrané utkání. Rozhodla koncovka útočníků hostí. Domácí se v druhé půli snažili srovnat hru, ale opět dva góly v rychlém sledu zastavily jejich snažení. František Hamouz, Miroslav Vachta
Protector 1320 FC Saens 1.FC C
Ondřej Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa, Ionel Daniel Vasilovici
59. Jan Štumar 17. Daniel Novotný
18., 41. Robert Ungr
45. Filip Smetana
18. 9. 11 10:00 P3 Torpédo Řepy Protector 1320 FC 2. 1:1 (0:1)
Klidné a vyrovnané utkání. Jakub Toušek, Dominik Petr
Torpédo Řepy Protector 1320 FC
Richard Kulík – Martin Červenka, Hynek Havliš, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě vs Miroslav Šprongl – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Václav Trneček
43. Karel Poupě 13. Miroslav Šalša
11. 9. 11 13:45 zzZARUB Horsis heads Protector 1320 FC 1. 2:2 (1:1)
Nezasloužená remíza pro domácí, kteří byli celý zápas lepší. Museli ale dvakrát dotahovat, protože hosté i bez střídání předvedli velký výkon. Martin Smola, Daniel Kunc
Horsis heads Protector 1320 FC
Jaroslav Šmiták – Jiří Beránek, Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Jiří Medlín, Ondřej Sýkora vs Ondřej Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček