Ne 27.11.11 15:00 ZAK Poštmistři A Bamboocha City   (HL7K)
Ne 27.11.11 16:15 ZAK MTPCH K.T.S. FC   (HL3D)
Ne 27.11.11 17:30 ZAK Half and Half FC Ukradený širáci   (HL4E)

4. 12. 11 11:15 BECH Talent Praha FC Angmar A 11. 3:3 (2:1)
Kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Remíza je spravedlivá.
Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel vs Jaroslav Frencl – Petr Červenka, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Jan Ptáček, Tomáš Rulíšek, Pavel Šíp, Jan Tlusťák
21., 43. Petr Hejkal
38 Jaroslav Hojer 6., 48. Marek Procházka
46. Petr Červenka
20. 11. 11 17:30 P1 Dynamo UK Talent Praha FC 10. 3:2 (1:0)
Hráči Dynama kontrolovali první poločas a soupeři téměř nepůjčili balon. Góly padaly na obou stranách, nakonec výhru slavilo zaslouženě Dynamo UK. Petr Dunda, Martin Štěrba
Dynamo UK Talent Praha FC
Oleg Ivantsiv – Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Parakhonyak, Volodymyr Savchuk vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel
24. Mykhaylo Karabin
34. Yakiv Gurak
43. Ivan Krechun
38., 44. Petr Hejkal
13. 11. 11 13:45 P1 Talent Praha FC Terron AC Bozi B 9. 6:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase, utkání zlomil druhý gól v séti Terronu. Po něm následovaly další 3 během pár minut. Stanislav Roček, Luděk Tobola
Talent Praha FC Terron AC Bozi B
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Skalický, Adam Stuchel vs Jan Nový – Milan Charvát, Leoš Melichar, Milan Šebek, Michal Soukup, Jan Uhlíř, Petr Zuran
23., 48., 49. Adam Stuchel
45. Petr Hejkal
50. Jaroslav Hojer
54. Luboš Míchal
17. Jan Uhlíř
6. 11. 11 17:30 P3 Torpédo Řepy Talent Praha FC 8. 2:0 (1:0)
Talenti měli převahu, ale Řepy dávaly góly.
Torpédo Řepy Talent Praha FC
Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Jiří Hruška, Jan Jiskra, Richard Kulík, David Petržela, Karel Varga vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Jan Skalický, Adam Stuchel
20. Jiří Hruška
44. Jan Jiskra
23. 10. 11 15:00 MIKU2 Sunar Talent Praha FC 7. 4:2 (3:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Pavel Čihák
Sunar Talent Praha FC
Radek Pivný – Tomáš Hanák, Leonid Havrysh, Viliam Lapšanský, Alexandre Muhr, Miroslav Plašil, Jan Sedláček, Tomáš Venit, Roman Verner, František Vondrášek vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel
9. Roman Verner
14. Tomáš Hanák
30., 60. Tomáš Venit
18. Dominik Holinka
43. Adam Stuchel
16. 10. 11 16:15 ZAK Talent Praha FC Saens 1.FC C 6. 3:3 (3:3)
Zápas byl na 6. ligu velmi kvalitní, podpořený individuálními výkony. Ke konci nervózní, ale slušnost a kvalita byla na prvním místě. Pavel Hájek, Petr Boháč
Talent Praha FC Saens 1.FC C
Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
3. Jaroslav Hojer
7. Adam Stuchel
13. Petr Hejkal
7. Robert Ungr
19. Roman Váňa
27. Filip Smetana
9. 10. 11 08:45 HANSP Protector 1320 FC Talent Praha FC 5. 3:3 (3:0)
První půle patřila domácím, ale Talent vstoupil do druhého poločasu jako pokropeni živou vodou a ve strhujícím závěru vyrovnali. Velmi pěkné utkání. Zdeněk Šimon, Ondřej Miček
Protector 1320 FC Talent Praha FC
Petr Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek
10. Miloslav Šubrt
25. Lubomír Kadaně
27. Radim Šalša
59 Lubomír Kadaně 51. Dominik Holinka
53. Petr Hejkal
58. Adam Stuchel
2. 10. 11 11:15 ZAK Talent Praha FC Horsis heads 4. 2:1 (2:1)
Talent ubránil vítězství i přes závěrečný tlak Horsis... Smetana
Talent Praha FC Horsis heads
Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek vs Jan Havelka – Jan Burda, Ondřej Havel, Milan Herkommer, Zdeněk Kricner, David Lenský, Jiří Medlín, Ondřej Sýkora
18. Adam Stuchel
26. Jaroslav Hojer
27. Jan Burda
25. 9. 11 10:00 P3 Modrý balet A Talent Praha FC 3. 2:2 (2:1)
Průměrné utkání, hosté na začátek vedli. Na konci prvního poločasu se domácí ujali vedení. Hosté ke konci využili chybu v obraně Modrého Baletu a zápas tak skončil remízou. Trnka
Modrý balet A Talent Praha FC
Patrik Šarf – Robert Digoň, Milan Hulcr, Peter Kunca, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek
28. Ján Novák
30. Václav Malina
20 Patrik Šarf 5. Adam Stuchel
57. Lukáš Holoubek
18. 9. 11 10:00 zzZARUB Talent Praha FC KTB B 2. 2:4 (0:1)
Zajímavé utkání slušné úrovně, ve kterém hosté dvakrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali, závěr ale opět patřil týmu KTB B. Trnka
Talent Praha FC KTB B
Martin Holovský – Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára
38. Jaroslav Hojer
47. Dominik Holinka
29. Jan Švára
39., 50. Roman Krsek
57. Dominik Behan
11. 9. 11 11:15 P3 Dýně AC A Talent Praha FC 1. 0:5 (0:2)
Hosté jednoznačně lepší v proměňování šancí. Zasloužená výhra. Zdeněk Grůša st., Antonín Měchura
Dýně AC A Talent Praha FC
Pavel Krejčí – Stanislav Bolik, Tomáš Čermák, Vojtěch Daněk, Petr Hlava, Tomáš Horvát, Petr Khitrov, Michal Mach, Petr Přerovský, Tomáš Zeman, Václav Zvelebil vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel