Pá 16.9.11 18:15 PRKOP Pivní balet Hell´s boys   (HL5F)
Pá 16.9.11 19:30 PRKOP President FC Guatemalské ještěrky   (HL4D)
St 9.11.11 19:30 zzNOVOB Killing power FC Žalud United 1.PC   (HL6E)
St 9.11.11 20:45 zzNOVOB Kříženeček Pašáci   (HL4C)
Ne 27.11.11 15:00 DABLI Marná snaha Květák   (HL7K)
Ne 27.11.11 16:15 DABLI Sedm zbabělých B Deportivo Estudiantil FC A   (HL3D)

4. 12. 11 11:15 P3 Saens 1.FC C KTB B 11. 5:2 (2:1)
Férově hrané utkání na vysoké úrovni. Vyhrál organizovanější tým. Oleksiy Stashok, Attila Pál
Saens 1.FC C KTB B
Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa, Ionel Daniel Vasilovici, Jakub Zach vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára
19., 21. Roman Váňa
41. Daniel Novotný
43., 56. Petr Novák
13. Roman Krsek
32. Dominik Behan
20. 11. 11 11:15 P1 KTB B Protector 1320 FC 10. 5:4 (1:3)
Vyrovnaný zápas, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu. Oba týmy se snažily o aktivní hru a chtěly do poslední minuty strhnout vítězství na svou stranu. Když Šimků srovnával po závaru na 4:4, zdálo se, že zápas skončí zaslouženou remízou. Minutu nato si však gólman hostí vybral slabší chvilku a tak zvítězilo šťastnější mužstvo. Jiří Mach, Tomáš Dumbrovský
KTB B Protector 1320 FC
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Petr Kvasňovský – Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt
11., 36., 58. Petr Karlický
36. Roman Rameš
41. OG
3., 15. Radim Šalša
19. Miloslav Šubrt
57. Michal Šimků
13. 11. 11 11:15 P3 Horsis heads KTB B 9. 2:3 (1:2)
Daniel Bílek, Ondřej Kec
Horsis heads KTB B
Jaroslav Šmiták – Jan Burda, Ondřej Havel, Zdeněk Kricner, David Lenský, Jiří Medlín, Vladimír Němeček, Ondřej Sýkora vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára
18. Ondřej Havel
38. Jan Burda
8. Dominik Behan
12. Jan Švára
45. Milan Petrák
6. 11. 11 10:00 P2 KTB B Modrý balet A 8. 4:2 (4:0)
Vyrovnané utkání, domáci však využili 21. a 22. minutu, kdy vstřelili hned tři branky a rozhodli tak o zápase. Procházka
KTB B Modrý balet A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Vladimír Hlaváček – Martin Digoň, Peter Kunca, Václav Malina, David Michal, Ján Novák, Pavel Šípek
11., 22. Roman Rameš
21. Tomáš Kavka
22. Roman Krsek
46. Peter Kunca
52. Martin Digoň
23. 10. 11 10:00 P3 KTB B Torpédo Řepy 7. 3:4 (2:2)
Hráči se v druhém poločase víc než na hru soustředili na komentování výkonu rozhodčího a "dobře míněné" rady, což v závěru vygradovala až k urážkám. Martin Vobecký, Luděk Chmelík
KTB B Torpédo Řepy
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Richard Kulík – Martin Červenka, Jan Jiskra, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Karel Varga
60. Karel Poupě
16. 10. 11 11:15 ZAK Dýně AC A KTB B 6. 0:8 (0:4)
Pouze do 16. minuty, tedy první branky vyrovnané utkání. Poté tým AC Dýně úplně odpadl a bylo pouze otázkou skóre, kolik zápas skončí. Tým AC Dýně porážku neunášel a zbytečně se uchyloval k slovním urážkám a breku. Rosenberger
Dýně AC A KTB B
Tomáš Horvát – Tomáš Čermák, Petr Khitrov, Michal Mach, Petr Přerovský, Petr Radzik, Tomáš Zeman vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára
16., 20., 47. Jan Švára
19., 60. Dominik Behan
21. Roman Rameš
44. Tomáš Kavka
53. OG
9. 10. 11 10:00 BECH KTB B Angmar A 5. 9:2 (3:0)
Domácí byli mladší, běhavější a po zásluze vysoko zvítězili. Procházka
KTB B Angmar A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Jaroslav Frencl – Petr Červenka, Tomáš Fišer, Miroslav Procházka, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák
48. Miroslav Procházka
2. 10. 11 10:00 zzZARUB Dynamo UK KTB B 4. 3:1 (0:0)
Hezké utkání. Domácí časem ovládli hru, protože hosté neměli hráče na střídání a došly jim síly. Petr Hájek, Jan Procházka
Dynamo UK KTB B
Oleg Ivantsiv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Dmytro Kyprych, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára
35., 43. Dmytro Kyprych
49. Mykhaylo Karabin
56. Jan Švára
25. 9. 11 13:45 P1 KTB B Terron AC Bozi B 3. 6:1 (2:1)
Jednoznačné utkání, kde KTB mohlo vstřelit daleko víc branek. Koleček
KTB B Terron AC Bozi B
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Jan Švára vs Jan Nový – Milan Charvát, Bohumír Illek, Leoš Melichar, Petr Pokorný, Milan Šebek, Jan Uhlíř, Petr Zuran
9., 33., 54. Jan Švára
24. Dominik Behan
48. Tomáš Krupka
52. Milan Petrák
12. Milan Šebek
18. 9. 11 10:00 zzZARUB Talent Praha FC KTB B 2. 2:4 (0:1)
Zajímavé utkání slušné úrovně, ve kterém hosté dvakrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali, závěr ale opět patřil týmu KTB B. Trnka
Talent Praha FC KTB B
Martin Holovský – Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára
38. Jaroslav Hojer
47. Dominik Holinka
29. Jan Švára
39., 50. Roman Krsek
57. Dominik Behan
11. 9. 11 10:00 HANSP KTB B Sunar 1. 4:1 (2:0)
Za krásného počasí se hrálo na šestou ligu kvalitní utkání. Oldřich Šára
KTB B Sunar
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Radek Pivný – Milan Gregor, Tomáš Hanák, Alexandre Muhr, Jan Sedláček, Tomáš Venit, Roman Verner, František Vondrášek