Ne 23.10.11 12:30 P3 Deportivo Estudiantil FC A MTPCH   (HL3D)
So 26.11.11 11:15 P1 Sexy prdelky Akvaristika TJ   (HL8K)
So 26.11.11 12:30 P1 Alkohol Vršovice FC Severní vítr je krutý!   (HL6I)

4. 12. 11 11:15 MIKU2 Protector 1320 FC Modrý balet A 11. 2:3 (2:1)
Průměrné utkání, ve kterém hosté potrestali chyby soupeře. Kovařík
Petr Kvasňovský – Tomáš Helmich, Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Vladimír Hlaváček – Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Peter Varga
25. Radim Šalša
16., 42. Martin Digoň
54. Ján Novák
20. 11. 11 12:30 P2 Modrý balet A Horsis heads 10. 1:4 (0:1)
Rychlé utkání se šancemi na obou stranách rozhodla ztráta koncentrace domácích v závěru druhého poločasu. Radek Pištora, Adam Biganovský
Modrý balet A Horsis heads
Vladimír Hlaváček – Zsolt Burian, Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek vs Jan Havelka – Jiří Beránek, Jan Burda, Vilém Fiala, Ondřej Havel, Milan Herkommer, Zdeněk Kricner, David Lenský, Vladimír Němeček, Ondřej Sýkora
31. Ján Novák 20., 49. Milan Herkommer
48. Ondřej Havel
51. David Lenský
13. 11. 11 10:00 P3 Modrý balet A Torpédo Řepy 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Vyhrál šťastnější tým. Ondřej Kec, Daniel Bílek
Modrý balet A Torpédo Řepy
Vladimír Hlaváček – Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, David Michal, Ján Novák, Pavel Šípek, Petr Viták vs Richard Kulík – Radek Hejda, Jan Jiskra, Richard Kulík, David Petržela, Marek Řeřicha, Karel Varga
50. Petr Viták
6. 11. 11 10:00 P2 KTB B Modrý balet A 8. 4:2 (4:0)
Vyrovnané utkání, domáci však využili 21. a 22. minutu, kdy vstřelili hned tři branky a rozhodli tak o zápase. Procházka
KTB B Modrý balet A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára vs Vladimír Hlaváček – Martin Digoň, Peter Kunca, Václav Malina, David Michal, Ján Novák, Pavel Šípek
11., 22. Roman Rameš
21. Tomáš Kavka
22. Roman Krsek
46. Peter Kunca
52. Martin Digoň
23. 10. 11 11:15 P3 Modrý balet A Dýně AC A 7. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Ve druhém poločase se ukázalo, že mužstvo AC Dýně nemělo hráče na střídání. Nakonec vyhrál Modrý Balet zcela zaslouženě. Martin Vobecký, Luděk Chmelík
Modrý balet A Dýně AC A
Vladimír Hlaváček – Zsolt Burian, Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek vs Tomáš Čermák – Vojtěch Daněk, Petr Hlava, Michal Mach, Petr Radzik, Tomáš Zeman
10. Václav Malina
40. Martin Digoň
42. Peter Kunca
22. Petr Radzik
16. 10. 11 10:00 BECH Angmar A Modrý balet A 6. 2:2 (1:2)
Začátek utkání patřil domácím, pak ale odpadli a nechali hrát soupeře. Ten dokázal otočit zápas, o vítězství ale smolným gólem přišel.
Angmar A Modrý balet A
Jaroslav Frencl – Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Marek Procházka, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák vs Viktor Lecchi – Zsolt Burian, Martin Digoň, Peter Kunca, Ján Novák, Pavel Šípek, Peter Varga
3. Petr Dvořáček
47. Marek Procházka
26., 30. Martin Digoň
9. 10. 11 11:15 P3 Modrý balet A Dynamo UK 5. 2:4 (0:2)
Vítěz utkání byl fotbalovější, přestože nevyužil spoustu dalších příležitostí, a zaslouženě vyhrál. Vladimír Hora, Daniel Veselý
Modrý balet A Dynamo UK
Vladimír Hlaváček – Martin Digoň, Peter Kunca, Ján Novák, Peter Varga, Petr Viták vs Oleg Ivantsiv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk
41. Peter Varga
44. Petr Viták
8., 22., 57. Mykhaylo Karabin
32. Ivan Krechun
2. 10. 11 13:45 P1 Terron AC Bozi B Modrý balet A 4. 5:2 (2:1)
Do 15.minuty vyrovnané utkání, poté se hostům zranil golman a ti museli do 4 v poli. I přesto šli hosté do vedení, které však vydrželo pouhou 1 minutu. Poté již domácí tým zápas jasně ovládl, hosté se však nevzdávali, ale na remízu to boužel nestačilo a to i přes posilu v 52.minutě. Kohout
Terron AC Bozi B Modrý balet A
Jan Uhlíř – Peter Lehuta, Leoš Melichar, Ondřej Pilař, Michal Soukup, Martin Vacek, Milan Vacek vs Patrik Šarf – Zsolt Burian, Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Pavel Šípek
19. Peter Lehuta
30., 37. Martin Vacek
32. Milan Vacek
60. Michal Soukup
18., 52. Peter Kunca
25. 9. 11 10:00 P3 Modrý balet A Talent Praha FC 3. 2:2 (2:1)
Průměrné utkání, hosté na začátek vedli. Na konci prvního poločasu se domácí ujali vedení. Hosté ke konci využili chybu v obraně Modrého Baletu a zápas tak skončil remízou. Trnka