St 21.9.11 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Pendula Bona AC   (HL6D)
St 21.9.11 20:45 MIKU2 Ministry of P.S. Playboy team AC   (HL8E)
St 5.10.11 17:45 STER1 Žalud United 1.PC Speciál Bráník A   (HL6E)
St 5.10.11 19:00 STER1 Tuscarora VET Sebranka FC VET   (VL4C)
St 5.10.11 20:15 STER1 Athletico KMF HNK Praha FC   (HL8E)

3. 12. 11 13:45 BECH Klub odložených mužů Homogen 1.FC A 11. 1:3 (1:1)
Utkání bylo hráno v duchu fair play ve slušném tempu. Michal Žák, Jan Hlaváček
David Hošek – Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček vs Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vladimír Zeman
17. Ondřej Prchal 15., 59. Tomáš Horník
47. OG
19. 11. 11 12:30 P3 Fifty-two faders Klub odložených mužů 10. 0:2 (0:0)
Tým Fifty-two Faders byl po celý zápas fotbalovějším týmem i když polovinu 1. poločasu hrál ve čtyřech hráčích v poli. Po bezgólovém poločase se překvapivě ujal vedení Klub odložených mužů a v závěru přidal ještě 2. gól. Pěkný fotbal.
Fifty-two faders Klub odložených mužů
Tomáš Šťastný – Tomáš Hudec, Vít Máchal, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Jakub Toušek vs Jan Karban – David Hošek, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Jaroslav Voráček
41. Jaroslav Voráček
59. Martin Pišl
12. 11. 11 12:30 zzZARUB Klub odložených mužů Bratři v lihu FC 9. 8:2 (5:1)
Klidné utkání, hosté zřejmě nestihli po bouřlivém pátečním večeru vystřízlivět a sešli se pouze ve čtyřech hráčích v poli. I přes vedení 1:0 měl zápas jednoznačný průběh, hráč Pecháček si pohrával s obranou hostů jako kočka s myší a připravil několik tutovek pro spoluhráče. V závěru potvrdil formu a také skóroval. Michal Žák, Jan Výborný
Klub odložených mužů Bratři v lihu FC
Jan Karban – David Hošek, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Jaroslav Voráček, Martin Zeman vs Michal Hinda – Eugeniu Berdan, Václav Cigánek, Petr Hloušek, Daniel Karl
7., 18., 21. Jan Karban
11., 46. Jaroslav Voráček
13. David Hošek
34. Ondřej Prchal
58. Josef Pecháček
5., 38. Eugeniu Berdan
5. 11. 11 13:45 P2 Balbín FC Klub odložených mužů 8. 8:2 (3:0)
Herně lepší Balbín si své vítězství zasloužil. Martin Sazma, Benjamin Tůma
Balbín FC Klub odložených mužů
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jiří Richter, Pavel Říha, Jan Sluka, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs David Hošek – Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček
9., 20., 45., 60. Ondřej Balcar
18., 47., 55. Ondřej Kulíček
57. Pavel Stehlík
31. Jan Karban
22. 10. 11 12:30 ZAK Klub odložených mužů 1.FC Lehovec 7. 3:6 (1:2)
Lehovec byl jasně lepším týmem, ale v jednom bodě zápasu se domácí dotáhli. Martin Wagenknecht, Ondřej Skoupý
Klub odložených mužů 1.FC Lehovec
David Hošek – Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček, Martin Zeman vs Erik Srch – Jakub Daněček, Lukáš Harviš, Jakub Lukavský, Jan Macek, Jan Neuwirth, Tomáš Veselý, Michal Veverka, Petr Vršinský, Petr Zapletal
5., 42. Ondřej Nekola
45. Josef Pecháček
5., 28. Petr Zapletal
32., 40., 47. Tomáš Veselý
55. Lukáš Harviš
15. 10. 11 16:15 ZAK Zimbru Olymp A Klub odložených mužů 6. 4:5 (3:2)
Odložení muži si zasloužili vyhrát, neboť se nepoložili ani za nepříznivého stavu 0:3, což sem jim vyplatilo a dokázali nakonec zvítězit.
Zimbru Olymp A Klub odložených mužů
Valeriu Vizir – Nicolae Burdian, Evgheni Grigoreanu, Eugeniu Marandici, Igor Matveev, Andrei Pazeniuc, Denis Pazeniuc, Dmitri Povorozniuc, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi vs David Hošek – Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček
7., 8. Andrei Pazeniuc
18., 41. Evgheni Grigoreanu
21., 56. Ondřej Nekola
25. Josef Pecháček
40., 54. Jan Karban
8. 10. 11 12:30 zzNOVOB Klub odložených mužů Plameňáci 1.FC A 5. 1:4 (0:3)
Utkání, ve kterém se víc mluvilo a poučovalo rozhodčího, než hrálo fotbal. Namyšlené, ale jednoznačně lepší mužstvo hostů na konci neuneslo vyloučení svého brankáře. Oleg Ivantsiv, Mykhaylo Karabin
Klub odložených mužů Plameňáci 1.FC A
David Hošek – Jiří Franěk, Michael Jiroušek, Jan Karban, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový
54. Jiří Zazadzi
1. 10. 11 13:45 P1 Nulová šance Klub odložených mužů 4. 0:5 (0:5)
Jednoznačný 1.poločas. Pak se už jenom překopávalo. Kovařík
Nulová šance Klub odložených mužů
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs David Hošek – Jiří Franěk, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Ondřej Prchal, Filip Sekanina, Michal Trnka, Jaroslav Voráček
2. Jan Karban
6., 18., 25. Ondřej Nekola
20. Filip Sekanina
24. 9. 11 12:30 zzZARUB Klub odložených mužů M16 AC FC 3. 2:5 (0:1)
Do první půle nastoupili hosté pouze ve čtyřech a do příchodu vynikajícího Kučery se nikam nehrnuli. Jakmile byli v pěti, spustili útočnou smršť. Z ní však vytěžili jedinou branku. Rozstříleli se až ve druhé půli a zaslouženě zvítězili.
Klub odložených mužů M16 AC FC
Jiří Franěk – David Hošek, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Ondřej Prchal vs Radek ProkopJan Kučera, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Pavel Vávra, Jakub Vokatý
37. Jan Karban
49. Ondřej Nekola
12. Jan Kučera
44., 46., 48., 59. Jakub Vokatý
17. 9. 11 13:45 TEMPO Tichý vánek Klub odložených mužů 2. 7:2 (2:2)
V první půli sehráli oba týmy vyrovnanou partii, ve druhé jasně dominovali domácí.
Tichý vánek Klub odložených mužů
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola vs Jakub Motl – Jiří Franěk, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal