Ne 9.10.11 15:00 MIKU2 Petrovice B Real Spořilov   (HL8O)
Ne 9.10.11 16:15 MIKU2 Velká Bučina FK Stříbrný hroch C   (HL8P)
Ne 9.10.11 17:30 MIKU2 South Prague FC VAL-VAL.Team   (HL8O)

3. 12. 11 13:45 P2 Nulová šance Bratři v lihu FC 11. 13:1 (9:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch Nulové šance. Husák
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Václav Cigánek, Michal Kocourek
15., 21., 24., 40., 59. Ladislav Malý
27., 43. Zdeněk Genčev
29. Michal Kocourek
19. 11. 11 11:15 P3 Balbín FC Nulová šance 10. 0:2 (0:0)
Balbín byl od počátku utkání aktivnější, jenže neproměňoval šance. Po bezgólovém poločase přidal i tým Nulová šance, který se prosadil i gólově a v závěru ještě svou výhru potvrdil. Husák
Balbín FC Nulová šance
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jiří Richter, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Tomáš Axler – Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
43. Zdeněk Genčev
60. David Nekola
12. Filip Hartmann
12. 11. 11 12:30 ZAK Nulová šance 1.FC Lehovec 9. 0:9 (0:1)
Průměrné utkání s převahou hostů zúročené góly a dalšími neproměněnými šancemi. Trnka
Nulová šance 1.FC Lehovec
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec vs Erik Srch – Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Jan Macek, Jakub Neuwirth, Tomáš Veselý, Michal Veverka, Petr Zapletal
5., 39. Petr Zapletal
31., 47., 54., 55. Tomáš Veselý
51., 52., 58. Jakub Daněček
5. 11. 11 12:30 BECH Zimbru Olymp A Nulová šance 8. 7:4 (2:2)
Jan Mach, Viktor Santarius
Zimbru Olymp A Nulová šance
Valeriu Vizir – Evgheni Grigoreanu, Eugeniu Marandici, Andrei Pazeniuc, Dmitri Povorozniuc, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
17., 49., 60., 60. Andrei Pazeniuc
19., 45., 47. Evgheni Grigoreanu
8., 32. Ladislav Malý
20., 35. Martin Dvořák
22. 10. 11 12:30 zzNOVOB Nulová šance Plameňáci 1.FC A 7. 4:2 (3:0)
Vyrovnané utkání, plné fotbalové krásy. Kyjak
Nulová šance Plameňáci 1.FC A
Tomáš Axler – David Borovička, Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový
14., 20., 24. David Nekola
39. David Borovička
33. Michal Jun
40. Milan Syrový
15. 10. 11 12:30 TEMPO Tichý vánek Nulová šance 6. 3:5 (2:1)
Tichý vánek začal výborně a po deseti minutách vedl o dvě branky. Nulová šnace však dokázala zápas otočit a zvítězit. František Čelko, Čapla
Tichý vánek Nulová šance
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Smola vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
8., 10. Tomáš Procházka
50. Adam Kořený
15 Dan Merta 28., 46. David Nekola
33., 59. Ladislav Malý
41. Michal Věchet
36. David Nekola
8. 10. 11 13:45 HANSP M16 AC FC Nulová šance 5. 4:0 (1:0)
Pohledné utkání a vcelku vyrovnané. O výsledku rozhodlo lepší bránění a brankář domácích. Roman Davídek, Marek Tkáč
M16 AC FC Nulová šance
Tomáš Porazil – Ondřej Brejcha, Michal Prokop, Radek Prokop, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Tomáš Axler – Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
12., 33. Jakub Vokatý
48. OG
56. Vlastimil Tichý
45 Jakub Vokatý
55 Zbyněk Varga
1. 10. 11 13:45 P1 Nulová šance Klub odložených mužů 4. 0:5 (0:5)
Jednoznačný 1.poločas. Pak se už jenom překopávalo. Kovařík
Nulová šance Klub odložených mužů
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs David Hošek – Jiří Franěk, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Ondřej Prchal, Filip Sekanina, Michal Trnka, Jaroslav Voráček
2. Jan Karban
6., 18., 25. Ondřej Nekola
20. Filip Sekanina
24. 9. 11 12:30 P2 Kalich club Žižkov Nulová šance 3. 1:6 (0:3)
Domácí nastoupili v úvodu 4+1. Ale i když jim dorazil pátý hráč, na výkonu to znát nebylo. Hostům, i když hráli chvílemi bez zaujetí a nasazení, to na pohodovou výhru stačilo. Milan Šebek
Kalich club Žižkov Nulová šance
Ondřej Bechynský – Michal Balák, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
55. Zdeněk Grůša ml. 28 Zdeněk Grůša ml. 3., 57. Zdeněk Genčev
18. OG
30. Leoš Buřval
50., 59. Ladislav Malý
47. Martin Dvořák
17. 9. 11 13:45 P2 Nulová šance Homogen 1.FC A 2. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla nenápadná střela z úvodu druhé půle, která se brankáři schovala v chumlu hráčů ve vápně. Pět minut před koncem pojistil výhru Hron.
Nulová šance Homogen 1.FC A
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec vs Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Pavel Mašek, Martin Prochaska, Vladimír Zeman
31. Vladimír Zeman
55. Lukáš Hron
10. 9. 11 13:45 P1 Fifty-two faders Nulová šance 1. 2:0 (0:0)
Velice férové utkání z obou stran. Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, kterou v závěru zúročili dvěma vstřelenými góly. René Souček, Pavel Dvořák