Čt 8.9.11 19:15 SCBEC Traktor Praha VET Pralinky F.C.K.   (VL3C)
Čt 8.9.11 20:30 SCBEC Poblióni FC Indiana Team   (HL5E)
St 21.9.11 17:45 STER1 Czech line Žalud United 1.PC   (HL6E)
St 21.9.11 19:00 STER1 Sebranka FC VET Šrot FC VET   (VL4C)
St 21.9.11 20:15 STER1 Gobi dezert Athletico KMF   (HL8E)

3. 12. 11 13:45 BECH Klub odložených mužů Homogen 1.FC A 11. 1:3 (1:1)
Utkání bylo hráno v duchu fair play ve slušném tempu. Michal Žák, Jan Hlaváček
David Hošek – Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Michal Trnka, Jaroslav Voráček vs Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vladimír Zeman
17. Ondřej Prchal 15., 59. Tomáš Horník
47. OG
19. 11. 11 12:30 P1 Homogen 1.FC A Kalich club Žižkov 10. 3:3 (1:3)
Ve vyrovnaném utkání vedl Kalich Žižkov o dvě branky, ale Homogen deset minut před koncem vyrovnal. Dvě minuty před koncem došlo k potyčce mezi hráči Ďopanem a Novotným, za kterou oba hráči obdrželi žluté karty. Čapla
Homogen 1.FC A Kalich club Žižkov
Pavel Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Vladimír Zeman vs Ondřej Bechynský – Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Radek Hubal, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
4. OG
42., 49. Tomáš Flekač
56 Tomáš Ďopan 2. Martin Grůša
21. Zdeněk Grůša st.
29. Radek Hubal
56. Petr Novotný
12. 11. 11 13:45 TEMPO Homogen 1.FC A Tichý vánek 9. 2:11 (2:4)
V první půli bylo utkání celkem vyrovnané, ale v té druhé vše rozhodlo mládí a hlavně větší vyhranost hostů, kteří soupeře zaslouženě přehráli. Petr Škvor, Karel Brousil
Homogen 1.FC A Tichý vánek
Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Pavel Mašek vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola
24. Jaroslav Rauš
5. 11. 11 13:45 HANSP Fifty-two faders Homogen 1.FC A 8. 3:3 (2:2)
Velice svižné utkání. Hosté nedokázali odskočit na dvoubrankový rozdíl a nechali soupeře vždy vyrovnat. Klail
Fifty-two faders Homogen 1.FC A
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek vs Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Pavel Mašek, Jan Plachý
4. Dominik Petr
28., 49. Vít Máchal
57 Vít Máchal 25., 30., 54. Jiří Flekač 21. Pavel Křiklan
22. 10. 11 13:45 P2 Homogen 1.FC A Bratři v lihu FC 7. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, domácí zaslouženě vyhráli. Jakub Konečný, František Konečný
Homogen 1.FC A Bratři v lihu FC
Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Martin Prochaska vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Ondřej Rabiňák
20. Pavel Mašek
25., 57. Tomáš Flekač
52. David Hron
55. Tomáš Ďopan
15. 10. 11 13:45 P3 Balbín FC Homogen 1.FC A 6. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, avšak výhru si odnáší střelecky úspěšnější tým. Jára
Balbín FC Homogen 1.FC A
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jiří Richter, Jan Sluka, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Křiklan, Pavel Mašek
47. Milan Trojan
58. Ondřej Kulíček
36. Tomáš Ďopan
8. 10. 11 12:30 ZAK Homogen 1.FC A 1.FC Lehovec 5. 1:3 (1:1)
Domácí se ujali vedení, nicméně hosté byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Jaroslav Smrž, Pavel Mirovský
Homogen 1.FC A 1.FC Lehovec
Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Mašek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Vladimír Zeman vs Erik Srch – Jakub Daněček, Lukáš Harviš, Jakub Lukavský, Jan Macek, Jan Neuwirth, Tomáš Veselý, Michal Veverka, Petr Zapletal
14. Matěj Komárek 25., 48. Tomáš Veselý
46. Petr Zapletal
1. 10. 11 10:00 P3 Zimbru Olymp A Homogen 1.FC A 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ale přeci jen mělo družstvo Zimbru převahu, ovšem obrana a hlavně golman Homogenu excelovali. Martin Vodka, Lukáš Prymus
Zimbru Olymp A Homogen 1.FC A
Maxim Panaiot – Ilhom Gafurov, Evgheni Grigoreanu, Eugeniu Marandici, Andrei Pazeniuc, Denis Pazeniuc, Dmitri Povorozniuc, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Valeriu Vizir vs Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Mašek
60. Vladimir Šarapanovschi 13. Tomáš Flekač
24. 9. 11 12:30 zzNOVOB Homogen 1.FC A Plameňáci 1.FC A 3. 2:7 (0:4)
Plaměňáci byli po celý zápas lepším týmem, ale jejich góly byly spíš ušmudlané nebo nabídnuté chybou soupeře než vypracované. Domácí snížili až za rozhodnutého stavu. Místy zbytečně vyhecované utkání ze strany Homogenu. Rosenberger
Homogen 1.FC A Plameňáci 1.FC A
Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Pavel Křiklan, Jan Plachý, Martin Prochaska, Vladimír Zeman vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Matyáš Rudolf
50., 53. Tomáš Horník 6. Jan Malý
14., 23., 35. Tomáš Neužil
29., 60. Michal Jun
41. OG
44. Matyáš Rudolf
17. 9. 11 13:45 P2 Nulová šance Homogen 1.FC A 2. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla nenápadná střela z úvodu druhé půle, která se brankáři schovala v chumlu hráčů ve vápně. Pět minut před koncem pojistil výhru Hron.
Nulová šance Homogen 1.FC A
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Zdeněk Genčev, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec vs Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Pavel Mašek, Martin Prochaska, Vladimír Zeman
31. Vladimír Zeman
55. Lukáš Hron
10. 9. 11 13:45 P2 Homogen 1.FC A M16 AC FC 1. 4:1 (0:0)
Dynamické utkání ve vysokém tempu vyhrál tým, který lépe kombinoval a držel pevnou obranu. Michal Vohánka, Jiří Pučálka
Homogen 1.FC A M16 AC FC
Vít Mašek – Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Mašek, Jan Plachý, Vladimír Zeman vs Radek Prokop – Michal Martínek, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Vlastimil Tichý, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník