10. Klub odložených mužů 11 4 0 7 32:45 8

Ne 11.9.11 13:45 zzZARUB Horsis heads Protector 1320 FC   (HL6J)
Ne 11.9.11 15:00 zzZARUB Krabí výměšky FC Slavoj Legends   (HL6K)
Ne 30.10.11 15:00 TEMPO Plný plíce England Praha   (HL7L)
Ne 30.10.11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Stříbrný hroch C   (HL8P)
So 26.11.11 11:15 TEMPO Klobásy FC Rasta Velbloudi   (HL8K)
So 26.11.11 12:30 TEMPO Hodkovičky United FC Partizan Východ   (HL6I)

3. 12. 11 13:45 TEMPO Kalich club Žižkov Tichý vánek 11. 8:3 (3:2)
Zpočátku vyrovnané utkání, které ve druhé půli strhl na svoji stranu Kalich. Jan Machynka, Matěj Pacák
Kalich club Žižkov Tichý vánek
Ondřej Bechynský – Michal Balák, David Geyer, Jiří Grůša, Marek Grůša, Martin Grůša, Petr Hromas, Antonín Měchura, Lukáš Somol, Viktor Tejček vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Daniel Kunc, Dan Merta, David Škarabela, Martin Smola
46. Jakub Hejný
19. 11. 11 13:45 ZAK Tichý vánek Zimbru Olymp A 10. 0:8 (0:4)
Oslabený Tichý vánek podal statečný výkon. Tým Olympu však neponechal nic náhodě a střelecky se prosadil. Jiří Kubín, Lukáš Šeda
Tichý vánek Zimbru Olymp A
Jan Kroupa – Jakub Hejný, Adam Kořený, Tomáš Procházka, Martin Smola vs Valeriu Vizir – Evgheni Grigoreanu, Eugeniu Marandici, Maxim Panaiot, Andrei Pazeniuc, Dmitri Povorozniuc, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi
10., 16., 35., 38. Andrei Pazeniuc
11., 19., 40., 45. Evgheni Grigoreanu
12. 11. 11 13:45 TEMPO Homogen 1.FC A Tichý vánek 9. 2:11 (2:4)
V první půli bylo utkání celkem vyrovnané, ale v té druhé vše rozhodlo mládí a hlavně větší vyhranost hostů, kteří soupeře zaslouženě přehráli. Petr Škvor, Karel Brousil
Homogen 1.FC A Tichý vánek
Vít Mašek – Tomáš Ďopan, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Pavel Mašek vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola
24. Jaroslav Rauš
5. 11. 11 12:30 zzNOVOB Tichý vánek Plameňáci 1.FC A 8. 2:8 (1:3)
Jasné utkání. Martin Phillip, Petr Novák
Tichý vánek Plameňáci 1.FC A
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový
59. Josef Pospíšil
22. 10. 11 13:45 TEMPO Fifty-two faders Tichý vánek 7. 3:6 (1:3)
Poklidné, vyrovnané utkání mohlo skončit i remízou, ale domácí příliš často propadali v obraně. Ondřej Sýkora, Jiří Beránek
Fifty-two faders Tichý vánek
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Smola
8., 34. Jakub Nedvěd
45. Dominik Petr
5., 30., 46., 49. Martin Smola
15. Adam Kořený
38. OG
15. 10. 11 12:30 TEMPO Tichý vánek Nulová šance 6. 3:5 (2:1)
Tichý vánek začal výborně a po deseti minutách vedl o dvě branky. Nulová šnace však dokázala zápas otočit a zvítězit. František Čelko, Čapla
Tichý vánek Nulová šance
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Smola vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
8., 10. Tomáš Procházka
50. Adam Kořený
15 Dan Merta 28., 46. David Nekola
33., 59. Ladislav Malý
41. Michal Věchet
36. David Nekola
8. 10. 11 13:45 TEMPO Bratři v lihu FC Tichý vánek 5. 5:5 (2:2)
Svižné utkání hrané bez větších problémů. Hosté se i přes nemožnost střídání dokázali vzchopit a odvrátit prohru. Daniel Větrovský, Lukáš Klucký
Bratři v lihu FC Tichý vánek
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Daniel Karl, Michal Kocourek vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Smola
11., 51. Petr Bína
19. Václav Cigánek
35., 48. Michal Kocourek
2 Petr Bína 3., 29. Jakub Hejný
43., 59. Adam Kořený
55. Dan Merta
1. 10. 11 13:45 TEMPO Tichý vánek M16 AC FC 4. 3:4 (0:3)
Dobré utkání, hosté si jen tak tak udrželi výhru.
Tichý vánek M16 AC FC
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník
53., 55. Adam Kořený
54. Dan Merta
16. Vlastimil Tichý
26., 29., 56. Jakub Vokatý
24. 9. 11 13:45 TEMPO Balbín FC Tichý vánek 3. 7:2 (4:1)
Poklidné a jednoznačné utkání v režii domácích. Největší podíl na výsledku nese pochopitelně střelec čtyř gólů Balcar, jenž svými ofenzivními schopnostmi nadchl především diváky. Matěj Polák, Patrik Grygera
Balbín FC Tichý vánek
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jiří Richter, Jan Sluka, Pavel Stehlík vs Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Daniel Kunc, Martin Smola
15. OG
16., 23., 29., 59. Ondřej Balcar
53. Jan Sluka
59. Petr Lichtenberg
25., 58. Adam Kořený 38. Daniel Kunc
17. 9. 11 13:45 TEMPO Tichý vánek Klub odložených mužů 2. 7:2 (2:2)
V první půli sehráli oba týmy vyrovnanou partii, ve druhé jasně dominovali domácí.
Tichý vánek Klub odložených mužů
Jaroslav Rauš – Jakub Hejný, Adam Kořený, Dan Merta, Tomáš Procházka, David Škarabela, Martin Smola vs Jakub Motl – Jiří Franěk, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal