Po 28.5.12 18:15 KBELY K.K.K. Ši Kyo   (HL7A)
Po 28.5.12 19:30 KBELY Santa Tranta PC A Kings FC   (HL2A)
Pá 15.6.12 18:00 P1 Bedna 98 FC Deko   (HL2A)
Pá 15.6.12 19:15 P1 Žlutá křídla Tutto bene A   (HL6F)

22. 6. 12 20:15 STOD Tatra 04 Berlínští lvi 11. 1:0 (0:0)
Nesmírně vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí šťastnější. Jaroslav Randáček
Tatra 04 Berlínští lvi
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup vs Petr Nekola – Lukáš Krátký, Václav Najman, Michal Piskáček, David Škoda, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík
39. Michal Cimbál
11. 6. 12 19:00 P1 Tuscarora A Tatra 04 10. 5:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Po přestávce začaly docházet hostům síly a domácí začali dominovat.
Tuscarora A Tatra 04
Radek Malínský – Roman Alba, Radek Altman, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup
21., 35., 45., 50. Roman Alba
40. Tomáš Slabý
14. Tomáš Sloup
8. 6. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Tatra 04 9. 1:3 (0:0)
Utkání výborné úrovně rozhodlo proměňování šancí.
Sklenářka FC Tatra 04
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Jan Souček vs Martin Mika – Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup
53. Luboš Kardoš 35. Tomáš Sloup
39. Ondřej Frána
45. Vladimír Pešata
1. 6. 12 18:00 P3 Tatra 04 Sedm zbabělých B 8. 0:2 (0:0)
Nezáživný první poločas, druhá půle již přinesla šance na obou stranách. O něco lepším týmem byl vítěz. Robert Chačaturov, Ladislav Nezbeda
Tatra 04 Sedm zbabělých B
Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka vs Radek Mališ – Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík
45., 50. Jakub Neburka
21. 5. 12 20:00 TEMPO Scarface AC Tatra 04 7. 3:3 (1:1)
Robert Jelínek, Jiří Nový
Scarface AC Tatra 04
Štěpán Gregor – Lukáš Kunt, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Richard Valoušek, Petr Zavadil vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Daniel Zeithaml
18. Jaroslav Machota
40., 50. Petr Zavadil
20. Ivo Kraft
36. Vladimír Pešata
59. Tomáš Sloup
14. 5. 12 18:15 MIKU4 Tatra 04 Kumpáni 6. 8:6 (3:4)
Zápas výtečných parametrů okořeněný 14 góly a zajímavý i svým průběhem, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu. K jeho rozuzlení došlo až v samém závěru poté, co v rozmezí několika vteřin rozhodla Tatra o svém vítězství.
Tatra 04 Kumpáni
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Tomáš Sloup, Daniel Zeithaml vs František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Aleš Salaba, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník
3., 59. Vladimír Pešata
5., 11., 36., 44., 59. Tomáš Sloup
41. Tomáš Pojkar
10., 35. Lukáš Matějka
14. Tomáš Vlasák
18., 20., 56. Jan Jablonský
9. 5. 12 19:30 MIKU1 Gepard AFC Tatra 04 5. 7:3 (2:1)
Rozhodčí se nedostaivl, pískali hráči z řad domácích. Komentář: Po opatrném začátku se úporná obrana Tatry 04 rozpadla jako domeček z karet. Gólů mohlo padnout daleko více. Ve druhém poločase utkání již v jasné režii AFC Gepard. Jan Zápotočný, Eugen Klíma
Gepard AFC Tatra 04
Roman Byrtus – Dušan Čech, Marek Černý, Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Karel Kukla, Jiří Lejček, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Rostislav Švec, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Daniel Zeithaml
18., 32. Petr Rosenkranz
26., 37., 51. Rostislav Švec
34. Lubomír Velčovský
47. Marek Černý
22., 48., 53. Tomáš Sloup
30. 4. 12 18:15 DEKAN Tatra 04 Ferri FC 4. 3:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas s hrou nahoru dolů. Utkání rozhodly hráči týmu FC Ferri těsně před koncem utkání, kteří měly větší vůli vyhrát.
Tatra 04 Ferri FC
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Daniel Zeithaml vs Alexandr Vejsada – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík
24., 33. Tomáš Sloup
26. Daniel Zeithaml
10., 54. Tomáš Novák
39. Martin Bednář
57. Lukáš Novotný
16. 4. 12 19:00 STER3 Důchodci Tatra 04 3. 0:2 (0:1)
Zápasu by slušela remíza. O vítězství rozhodla lepší produktivita hostů. Domácí v závěru měli více ze hry, ale gól vstřelit nedokázali. Petr Louda, Jiří Tlamsa
Důchodci Tatra 04
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Jakub Eibl, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Tomáš Pazdera, Roman Strnad vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup
28., 54. Tomáš Sloup 58. Tomáš Sloup
13. 4. 12 19:00 TEMPO Tatra 04 Borussia Dortšpunt B 2. 4:2 (2:1)
Pohledné utkání vyhrál po zásluze kvalitnější a fotbalovější tým. Michal Pařízek
Tatra 04 Borussia Dortšpunt B
Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Daniel Zeithaml vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
13., 30. Miroslav Šenfeld
35. Tomáš Pojkar
55. Michal Martínek
28. Ondřej Vachulka
57. Matěj Holeček
30. 3. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Tatra 04 1. 5:0 (1:0)
Krutý výsledek pro Tatru, který ne úplně reflektuje průběh zápasu. Domácí vedli hned díky své první střele na bránu- prudká rána po nabíhaném rohu. Ve zbytku poločasu měly řadu šancí oba týmy, ale při většině z nich chybělo střelcům více chladnokrevnosti nebo štěstí. Ani ve 2.půli se žádný pokus Tatry neujal, a tak po precizně zahraném přímém volném kopu a po rychlém brejku a další přesné střele Borcibalona definitivně zlomili odpor svého soupeře. Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář
Borcibalona FC A Tatra 04
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld