Čt 19.4.12 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Zachovalí   (VL3C)
Čt 19.4.12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Novis Praha   (SVL3B)
Čt 19.4.12 20:30 ZAK Holosmetky FC A Hertha ZMZ   (HL2B)
Út 8.5.12 18:15 MIKU1 JUDr. Brouk Pytlík Suchdol sabres A   (HL4B)
Út 8.5.12 19:30 MIKU1 Městská policie Dvorce SK MPI   (HL2B)
Út 8.5.12 20:45 MIKU1 Bakera VET Inter 2011   (VL1A)

21. 6. 12 20:45 MIKU2 Oranjes 04 FC Bohemia AFK 11. 0:6 k.
Domácí se omluvili z utkání.
8. 6. 12 17:45 STER2 Bohemia AFK Homogen 1.FC B 10. 2:3 (0:3)
Vyrovnaný zápas vysoké úrovně. První poločas patřil hostům. Ve druhé půli Bohemia utkání zdramatozovala, ale na vyrovnání už řada nepřišla. Martin Vodrážka, Jan Hejda
Bohemia AFK Homogen 1.FC B
Petr VítekMiloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Dušan Štěpánek, Karel Volavka
52., 57. Miloslav Adámek 5., 17. Radek Hlušička
24. Tomáš Skopka
1. 6. 12 18:00 ZAK Hell´s boys Bohemia AFK 9. 3:2 (0:2)
Domácí vstoupili špatně do zápasu, hned ve 2. minutě z přímého kopu inkasovali, a před koncem poločasu podruhé. Ve 2. poločase zvýšili Hells Boys úsilí a třemi brankami otočili zápas ve svůj prospěch. Husák
Hell´s boys Bohemia AFK
David Tonka – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jan Novopacký, Stanislav Starý
39. Tomáš Růžička
49. Peter Nemeshegyi
52. Zdeněk Janoušek
2. Miloslav Adámek
23. Jan Novopacký
25. 5. 12 19:30 HANSP Bohemia AFK Kontis 1.FC 8. 2:1 (1:0)
Utkání slušné úrovně s mnoha šancemi na obou stranách. Jaromír Gauč
Bohemia AFK Kontis 1.FC
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs František Havlíček – Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Jan Miškovský, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček
22. Petr Bartoníček
56. Miloslav Adámek
52. Ondřej Kubelka
18. 5. 12 18:00 P2 Gumídci Méďové FC Bohemia AFK 7. 2:1 (0:1)
Utkání, jemuž by více slušela remíza, rozhodla standartní situace, kterou Gumídci zužitkovali krátce před závěrečným hvizdem. Bohemii tak může dvojnásob mrzet několik nadějně vyhlížejících, avšak nedotažených akcí.
Gumídci Méďové FC Bohemia AFK
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Martin Matyáš, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Tomáš Materna, Jakub Nettl, Stanislav Starý
47. Michal Krušina
57. Jiří Kročák
5. Aleš Krupička
11. 5. 12 19:15 P1 Bohemia AFK Guatemalské ještěrky 6. 1:5 (0:2)
Pěkný zápas v němž  byli hosté lepší, poslední naděje domácích zlomil v 58. minutě Kalík. David Pecka, Jan Filípek
Bohemia AFK Guatemalské ještěrky
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Tomáš Materna, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs František Bartůněk – Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Tomáš Půček, Jan Ries
34. Pavel Bělík 11., 28. Petr Dvořák
45. Robert Češka
58. Jan Kalík
60. Martin Pešek
27. 4. 12 18:15 zzNOVOB Fugas CF A Bohemia AFK 5. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, utkání rozhodl pár minut před koncem náhodný gól týmu Bohemia. Zápasu by spíše slušela remíza. Jiří Sušický, Jan Krtil
Fugas CF A Bohemia AFK
Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Gemza, Jan Kárník, Jan Klozar, Josef Křepinský, Miloš Pachman, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Aleš Krupička, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý
2. Jaroslav Šamánek
51. Miloš Pachman
23. Aleš Krupička
44. Miloslav Adámek
57. Jan Novopacký
20. 4. 12 18:15 DEKAN Bohemia AFK Démoni 4. 6:0 (2:0)
Jednoznačné záležitost domácího mužstva, které převyšovalo soupeře ve všech směrech. Trnka
Bohemia AFK Démoni
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Tomáš Materna, Jakub Nettl, Stanislav Starý vs Jan Pechar – Jiří Burian, Václav Černý, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Petr Wolf
8., 48., 52. Stanislav Starý
24., 37. Aleš Krupička
31. Jakub Nettl
13. 4. 12 20:15 TEMPO Bohemia AFK Santovi Sobi 3. 4:3 (0:2)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Michal Pařízek
Bohemia AFK Santovi Sobi
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Tomáš Materna, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs Jan Pekárek – Tomáš Drahorád, Marek Nýč, David Švertšal, Marek Vetengl, Roman Vyskočil
38. Petr Bartoníček
42., 44., 46. Pavel Bělík
10. Marek Nýč
23., 44. David Švertšal
6. 4. 12 18:00 P1 64! FC Kobylisy A Bohemia AFK 2. 5:1 (2:0)
Pohledný zápas v režii domácích. Kučera
64! FC Kobylisy A Bohemia AFK
Tomáš Hric – Tomáš Belohlávek, Jaroslav Luprich, Ruslan Lyubachivskyy, Vojtěch Rozehnal, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý
3., 17., 36. Marek Valo
45. Tomáš Belohlávek
51. Ruslan Lyubachivskyy
49. Aleš Krupička
30. 3. 12 18:00 ZAK Bohemia AFK Oratoř Kobylisy 1. 0:4 (0:2)
Začátek sezóny jako hrom. Oratoř, jako pokropena svěcenou vodou, rozhodla ve druhém poločase o jasném vítězství. Libor Hruška, Jan Doležel