St 11.4.12 18:15 MIKU1 TBC Lachtan A Santa Tranta PC C   (HL4B)
St 11.4.12 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI Saens 1.FC A   (HL2B)
St 11.4.12 20:45 MIKU1 Celtic THK 1.FP Praha   (HL4C)
Po 4.6.12 18:00 SCBEC Hell Avalanche Filipi SK   (HL6A)
Po 4.6.12 19:15 SCBEC Rokoska VET B Křídla Ďáblic VET A   (VL3A)
Po 4.6.12 20:30 SCBEC Stará dáma Trops 1.SK   (HL2A)

21. 6. 12 20:15 P3 Kontis 1.FC Guatemalské ještěrky 11. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání ve kterém jsme viděli branky pouze v prvním poločase. Druhá půle byla defenzivní. Vyhrál střelecky uspěšnější tým.
Kontis 1.FC Guatemalské ještěrky
František Havlíček – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Miškovský, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Tomáš Půček, Jan Ries
29. Ondřej Kubelka 17. Jan Ries
28. Petr Dvořák
7. 6. 12 20:45 ARIT Fugas CF A Kontis 1.FC 10. 1:2 (1:1)
Výborné utkání. Na obou stranách plno šancí, ale střelecky se prosadili ve druhé půli pouze hosté. Bojovné a pohledné utkání.
Fugas CF A Kontis 1.FC
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Gemza, Jan Kárník, Martin Kašák, Jan Klozar, Josef Křepinský vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
14. Jan Klozar 25. Milan Pastvinský
42. Lubomír Konečný
30. 5. 12 20:45 MIKU4 Kontis 1.FC Démoni 9. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodl svým hattrickem hráč Pastvinský. Šance střídala šanci, gólmani předvedli několik skvělých zákroků, prostě divácky atraktivní mač.
Kontis 1.FC Démoni
František Havlíček – Petr Klička, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Tomáš Pechar – Peter Butvin, Václav Černý, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Jiří Přeučil, Karel Smrž
16., 20., 40. Milan Pastvinský 19. Pavel Drápal
27. Jiří Přeučil
25. 5. 12 19:30 HANSP Bohemia AFK Kontis 1.FC 8. 2:1 (1:0)
Utkání slušné úrovně s mnoha šancemi na obou stranách. Jaromír Gauč
Bohemia AFK Kontis 1.FC
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs František Havlíček – Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Jan Miškovský, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček
22. Petr Bartoníček
56. Miloslav Adámek
52. Ondřej Kubelka
16. 5. 12 17:00 DEKAN Kontis 1.FC 64! FC Kobylisy A 7. 2:0 (1:0)
Domácí byli trochu techničtější a měli i více štěstí. Do poslední minuty nebylo rozhodnuto.
Kontis 1.FC 64! FC Kobylisy A
František Havlíček – Lubomír Konečný, Ondřej Kubelka, Jan Miškovský, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský, Jan Vršecký vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk
28. Milan Pastvinský
60. Ondřej Kubelka
11. 5. 12 19:30 DEKAN Oratoř Kobylisy Kontis 1.FC 6. 2:2 (2:0)
Kobylisy se už od začátku utkání prezentovali skvělým fotbalem. Po 8' se dostali do vedení 1:0 po nádherné střele hráče s č.17. Po 15' navýšili svoje vedení už na 2:0 po OG 1.FC Kontis. A na tomto čísle se zastavili, hosté toho využili a v druhém poločase dokázali vyrovnat.
Oratoř Kobylisy Kontis 1.FC
Filip Benda – Jan Franc, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs František Havlíček – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský
8. Radek Vodička
23. OG
36. Lubomír Konečný
54. Václav Kovařík
60. Vít Vratišovský
25. 4. 12 18:15 zzNOVOB Kontis 1.FC Oranjes 04 FC 5. 6:3 (1:0)
Jednoznačné utkání, které se pokusili hosté v závěru zdramatizovat, ale v 60. minutě ztvrdil výhru domácích Pípla.
Kontis 1.FC Oranjes 04 FC
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský, Jan Vršecký vs Pavel Rajchart – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Roman Neshyba, Jiří Štička, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha
8., 36., 39., 44., 54. Lubomír Konečný
60. Otto Pípla
47. OG
56. Martin Mašita
58. Roman Neshyba
20. 4. 12 20:45 BECH Homogen 1.FC B Kontis 1.FC 4. 5:0 (0:0)
Průměrný zápas 4. ligy.
Homogen 1.FC B Kontis 1.FC
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
35. Pavel Štěpánek
44. Tomáš Skopka
48. Martin Skopka
51. Radek Hlušička
53. Zbyněk Linek
13. 4. 12 18:00 ZAK Kontis 1.FC Hell´s boys 3. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, hosté měli v 1. poločase více štěstí v koncovce. V druhé půli domácí přidali, ale zvrátit zápas se jim už nepodařilo. Jiří Kaplan, Zdeněk Kolín
Kontis 1.FC Hell´s boys
František Havlíček – Petr Klička, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček vs David Tonka – Stanislav Bureš, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
37. Petr Klička 18. Vladimír Janoušek
27. Tomáš Růžička
4. 4. 12 19:00 P3 Santovi Sobi Kontis 1.FC 2. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. V druhé půli tlačili Sobi, ale přesto se jim nepodařilo dát gól. Naopak jeden smolný gól dostali a ke konci zápasu zpečetil vítězství Kontisu střelec Malý.
Santovi Sobi Kontis 1.FC
Jan Pekárek – Ondřej Chlebuch, Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Adam Houda, Vojtěch Kučera, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Roman Vyskočil vs František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
17. Marek Vetengl
34. Vojtěch Kučera
11. Otto Pípla
29. Petr Klička
48. Lubomír Konečný
54. Jan Malý
28. 3. 12 18:15 MIKU3 Gumídci Méďové FC Kontis 1.FC 1. 1:2 (1:1)
Bez závad.
Gumídci Méďové FC Kontis 1.FC
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý vs František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Jan Miškovský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký