Út 24.4.12 18:15 MIKU2 VSK MFF UK Praha A BongoBongo AC   (HL4B)
Út 24.4.12 19:30 MIKU2 Dvorce SK MPI Queens Park Club   (HL2B)
Út 24.4.12 20:45 MIKU2 Koberce Trend ARG JUDr. Brouk Pytlík   (HL4B)
Po 7.5.12 17:45 ZABEH Strašnická šlechta Tramway FC   (HL5D)
Po 7.5.12 19:00 ZABEH Canary FC Prtzalona C.F.   (HL8A)
Po 7.5.12 20:15 ZABEH Traktor humus A Nova LFC A   (HL2B)

21. 6. 12 19:30 KBELY Oratoř Kobylisy 64! FC Kobylisy A 11. 4:0 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný jak v poli tak na šance. Možná v něm byli o trochu lepší hosté. Avšak po poločase začali hosté vzadu kupit chybu za chybou a Oratoř je dokázala trestat. Tomáš Kaliba, Kryštof Šídlo
Oratoř Kobylisy 64! FC Kobylisy A
Filip Benda – Jan Franc, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Petr Urban, Radek Vodička vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
37. David Mikeš
38. Ondřej Nepraš
40. Petr Urban
47. Jan Franc
8. 6. 12 18:00 P3 Santovi Sobi Oratoř Kobylisy 10. 0:9 (0:2)
Jednoznačná záležitost Oratoře, která byla vyspělejším týmem a utkání vévodila. Husák
Santovi Sobi Oratoř Kobylisy
Tomáš Švec – Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Jan Pekárek, Marek Vetengl, Roman Vyskočil vs Filip Benda – David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
6. Martin Šabatka
10., 56. Radek Vodička
31., 36., 47., 59. David Mikeš
42. Miroslav Tipta
53. Ondřej Nepraš
30. 5. 12 19:30 zzNOVOB Oranjes 04 FC Oratoř Kobylisy 9. 2:5 (1:3)
Pohledné utkání dobré úrovně. V prvním poločase si hosté díky Vodičkovi vypracovali dvougólový náskok, Oranjes sice po přestávce snížili, ale hosté záhy své vedení potvrdili a vyhráli. Trnka
Oranjes 04 FC Oratoř Kobylisy
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Tomáš Plecitý, Pavel Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha vs Petr Janda – Jan Franc, David Mikeš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
25., 32. Tomáš Plecitý 59 Tomáš Plecitý 20., 26., 27., 44. Radek Vodička
35. Petr Urban
25. 5. 12 20:45 BECH Oratoř Kobylisy Homogen 1.FC B 8. 5:1 (1:0)
Velice kvalitní utkání, fotbalově vynikal Vodička, který zařídil všechny góly. Sedlák
Oratoř Kobylisy Homogen 1.FC B
Petr Urban – Filip Benda, Jan Franc, David Mikeš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Radek Vodička vs David Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Dušan Štěpánek, Karel Volavka
22., 40., 59. Radek Vodička
35. David Mikeš
37. Jan Franc
48. Dušan Štěpánek
18. 5. 12 18:00 ZAK Hell´s boys Oratoř Kobylisy 7. 0:3 (0:1)
První poločas poměrně vyrovnaný zápas s pár šancemi na obou stranách. Oratoř jednu z nich proměnila ve vedoucí gól. 2.poločas se hra zrychlila, domácí se snažili vyrovnat, ale příliš šancí si nevytvořili. A tak se stalo to, že v posledních minutách ještě 2x inkasovali.
Hell´s boys Oratoř Kobylisy
Peter Nemeshegyi – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Filip Benda – Jan Franc, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Petr Urban, Radek Vodička
22., 59. Radek Vodička
60. František Rodr
11. 5. 12 19:30 DEKAN Oratoř Kobylisy Kontis 1.FC 6. 2:2 (2:0)
Kobylisy se už od začátku utkání prezentovali skvělým fotbalem. Po 8' se dostali do vedení 1:0 po nádherné střele hráče s č.17. Po 15' navýšili svoje vedení už na 2:0 po OG 1.FC Kontis. A na tomto čísle se zastavili, hosté toho využili a v druhém poločase dokázali vyrovnat.
Oratoř Kobylisy Kontis 1.FC
Filip Benda – Jan Franc, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs František Havlíček – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský
8. Radek Vodička
23. OG
36. Lubomír Konečný
54. Václav Kovařík
60. Vít Vratišovský
27. 4. 12 18:00 P1 Gumídci Méďové FC Oratoř Kobylisy 5. 1:4 (1:1)
V druhém poločase se projevila kvalita a větší počet hostů. Jan Hněvkovský, Jiří Snížek
Gumídci Méďové FC Oratoř Kobylisy
Michal Šebek – Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Martin Matyáš, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Filip Benda – Jan Franc, Petr Janda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
3. Jiří Kročák 17., 32. Jan Franc
36. David Mikeš
39. Miroslav Tipta
20. 4. 12 19:15 P1 Oratoř Kobylisy Guatemalské ještěrky 4. 4:3 (1:0)
Oratoř jasně vedla, na konci se zápas zdramatizoval. Martin Just, Lubomír Kubička
Oratoř Kobylisy Guatemalské ještěrky
Filip Benda – Jan Franc, Petr Janda, David Mikeš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Petr Urban, Radek Vodička vs František Bartůněk – Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Jan Ries, Michal Turza, Robin Vyhnálek
22., 42. František Rodr
43. Petr Janda
59. Radek Vodička
47. Jan Ries
52. Jan Kalík
55. Petr Dvořák
13. 4. 12 20:45 BECH Fugas CF A Oratoř Kobylisy 3. 5:11 (3:5)
Jednoznačné utkání, ve kterém řádil Vodička. Kovařík
Fugas CF A Oratoř Kobylisy
Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Filip Benda – Jan Franc, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
9., 25., 60. Jaroslav Šamánek
20. Jan Klozar
37. Petr Gemza
12., 14., 18., 22., 40., 45., 60. Radek Vodička
23., 46. Miroslav Tipta
36., 56. Jan Franc
6. 4. 12 19:00 TEMPO Oratoř Kobylisy Démoni 2. 3:2 (1:1)
V zajímavém utkání Démoni dvakrát vedli, přesto prohráli. Pavel
Oratoř Kobylisy Démoni
Filip Benda – Jan Franc, Michal Kocvelda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička vs Tomáš Pechar – Jiří Burian, Václav Černý, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kuchyňa, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil
20., 35., 56. Radek Vodička 46 Ondřej Nepraš 3. Jiří Kuchyňa
33. Filip Machulka
30. 3. 12 18:00 ZAK Bohemia AFK Oratoř Kobylisy 1. 0:4 (0:2)
Začátek sezóny jako hrom. Oratoř, jako pokropena svěcenou vodou, rozhodla ve druhém poločase o jasném vítězství. Libor Hruška, Jan Doležel
Bohemia AFK Oratoř Kobylisy
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs Filip Benda – Jan Franc, Petr Janda, David Mikeš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička