19. 11. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Játro TJ 10. 2:2 (2:1)
Pěkné utkání hrané fair-play. Aleš Michálek, Filip Křesťan
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Ondřej Fitz – Zdeněk Chrudimský, Stanislav Hnát, Pavel Kratochvíl, Čestmír Pavlásek, Viktor Švestka, Karel Voborský
22. Tomáš Zvěřina
5. Viktor Švestka
40. Zdeněk Chrudimský
12. 11. 12 18:15 ARIT Inter 2011 Ekonom WT VET 9. 6:4 (3:0)
První půle patřila jasně Ekonomu a vypadalo to na debakl. Od 50.minuty se hosté zvedli a zápas dostal náboj, výsledek se téměř srovnal. Došlo ke kosmetické úpravě skóre. Kohout, Janča
Inter 2011 Ekonom WT VET
Zdeněk Feierfeil – Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, Tomáš Petrák, Jan Syrovátka vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina
58. Karel Kadlec
5. 11. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET CFC Letňany 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, v druhé půli se domácí zlepšili a vytvořili se řadu šancí, ale gólman hostů vše vychytal, utkáni skončilo zaslouženou remízou. Husák,Novák
Ekonom WT VET CFC Letňany
Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Lubomír Vojta – Petr Frňka, Zdeněk Kreuzer, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
45. Roman Kunc 9. Petr Frňka
22. 10. 12 18:15 ARIT Gambrinus VH VET Ekonom WT VET 7. 2:5 (2:3)
VH Gambrinus se sešel bez střídání a od toho se odvíjela celá hra. Hosté hráli odzadu ale porážce nezabránili. Luděk Lisý, Jakub Svárovský
Gambrinus VH VET Ekonom WT VET
Michal Petráš – Ladislav Jacko, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík, Martin Špaček vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina
13. Milan Novák
20. Martin Špaček
40 Ladislav Jacko 2. Tomáš Zvěřina
8., 18., 33. Marcel Čuba
56. Josef Wolf
15. 10. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET 6. 1:10 (0:4)
Hosté byli po celou dobu aktivní, lepší v zakončení a zaslouženě vyhráli. Jambor
Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Michal Vorel – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Roman Kubálek, Jiří Maňák, David Ronn, Jiří Samek, Pavel Viktoryn
45. Martin Vidman 3., 32., 34. David Ronn
9., 19., 48. Jiří Benda ml.
25., 31., 40. Jiří Samek
59. Josef Körner ml.
8. 10. 12 19:30 MIKU2 Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A 5. 0:2 (0:0)
Ekonom začal lépe a zatlačil Saens k vlastní brance. Potom se lae hra vyrovnala a v druhé půli už Saens domácí přehrávali. Jan Beneš, Radek Sláma
Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Daniel Korda, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
32. Daniel Lyach
56. Daniel Korda
1. 10. 12 18:15 ARIT Defect Ekonom WT VET 4. 6:3 (2:1)
Domácí byli do 40.minuty aktivnější, čímž si vytvořili dostatečný náskok. Závěrečný nápor hostů pak odrazil krásným gólem Toman po přesném pasu přes celé hřiště. Pavel Dlouhý, Pavel Švejda
Defect Ekonom WT VET
Jiří Janecký – Petr Havel, David Hůlka, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Jan Toman, Ladislav Vávra vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina
47., 51. Karel Kadlec
17. 9. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Bakera VET 3. 0:3 (0:1)
Domácí měli tak 70% držení míče, ale hosté skvěle sehráli brejkové situace a bravurně jim zachytal golman. Klail
Ekonom WT VET Bakera VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Václav Kohout – Miroslav Fritz, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jakub Urban
1. Luboš Řeháček
35., 58. Pavel Šimáček
11. 9. 12 18:15 ARIT Santa Dominica VET Ekonom WT VET 2. 0:3 (0:2)
Pohledné utkání, mnoho šancí na obou stranách, ale hosté měli více ze hry. Jakub Novák, Matěj Holeček
Santa Dominica VET Ekonom WT VET
Martin Petrů – Petr Dvořák, David Hrubý, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina
19. Karel Kadlec
21., 38. Tomáš Zvěřina
4. 9. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Prapražačka A 1. 4:2 (1:2)
Domácí prohrávali v 15. minutě už 0:2, ale poté zúročili svou převahu a čtyřmi góly otočili skóre. Jan Chudoba, Michael Franc