7. Tyran Saens 1.FC VET A 11 4 1 6 33:42 9

Po 15.10.12 19:30 BECH VV Vokra VV Premiéra TV   (VL2A)
Po 15.10.12 20:45 BECH Rošambo Admira 97   (HL8A)
St 7.11.12 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Tuscarora VET   (VL4C)
St 7.11.12 18:15 DEKAN Stýbla Ďáblic VET Vršáci VET   (VL3B)

27. 11. 12 19:00 P3 CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A 11. 4:2 (1:1)
Poklidné utkání, ve kterém začali mít navrch hosté, ale domácí trestali z brejků. Utkání by více slušela remíza. Pavel Mařata, Petr Vorlík
CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A
Lubomír Vojta – Petr Frňka, Tomáš Janda, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Miloslav Jonáš, Jan Kropáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
16. Michal Pangrác
41. Petr Frňka
56. Tomáš Janda
58. Richard Starý
18. Jan Kropáček
54. Daniel Lyach
23. 11. 12 18:00 ZAK Gambrinus VH VET CFC Letňany 10. 0:6 (0:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 14. minutě pro zranění dvou hráčů Gambrinusu. Michal Antonický, Jiří Dusil
Gambrinus VH VET CFC Letňany
Michal Petráš – Miroslav Mašata, Milan Novák, Martin Špaček, Josef Votava vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý
10. Petr Adamec
13. 11. 12 19:30 MIKU2 CFC Letňany Folprecht 1.FC VET 9. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání nakonec vyhráli domácí dvoubrankovým rozdílem, ačkoliv od první minuty utkání prohrávali.
CFC Letňany Folprecht 1.FC VET
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Oldřich Vodrážka vs Ivan Brejška – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek, Pavel Viktoryn
3. Stanislav Sabol
20., 39., 59. Jan Roubíček
45 Jan Roubíček
49 Stanislav Obešlo
1. Pavel Hornek
43. Roman Kubálek
5. 11. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET CFC Letňany 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, v druhé půli se domácí zlepšili a vytvořili se řadu šancí, ale gólman hostů vše vychytal, utkáni skončilo zaslouženou remízou. Husák,Novák
Ekonom WT VET CFC Letňany
Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Lubomír Vojta – Petr Frňka, Zdeněk Kreuzer, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
45. Roman Kunc 9. Petr Frňka
25. 10. 12 18:15 MIKU4 CFC Letňany Defect 7. 2:5 (1:1)
Výborný výkon obou týmů. Hosté zužitkovali mírnou převahu a zaslouženě vyhráli. Jakub Vindiš, Jan Plachý
CFC Letňany Defect
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Zdeněk Kreuzer, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Milan Sviták vs Otakar Mestek – Martin Dlouhý, David Hůlka, Jiří Janecký, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Tomáš Neumann, Jan Toman
29. Tomáš Neumann
18. 10. 12 20:15 P3 Bakera VET CFC Letňany 6. 1:3 (0:0)
Technické utkání vyhrál tým který proměňoval šance. Luboš Olmr, Jan Hanuš
Bakera VET CFC Letňany
Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jakub Urban vs Jiří Černý – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Michal Pangrác, Jan Roubíček, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
60. Pavel Šimáček 38. Michal Škopek
44., 46. Petr Frňka
9. 10. 12 17:45 ZABEH CFC Letňany Santa Dominica VET 5. 2:4 (1:4)
Klidné, vyrovnané utkání. Aleš Mička, Pavel Šplíchal
CFC Letňany Santa Dominica VET
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Milan Sviták, Oldřich Vodrážka vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Jozef Hanulík, David Hrubý, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka
17. Petr Adamec
32. Petr Frňka
8., 14. David Hrubý
24. Jozef Hanulík
30. Petr Mlateček
4. 10. 12 20:15 P3 Prapražačka A CFC Letňany 4. 2:0 (1:0)
Lukáš Reis, Martin Skopka
Prapražačka A CFC Letňany
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Jiří Petr, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
17. Jiří Petr
60. Radovan Dostál
18. 9. 12 19:30 MIKU1 CFC Letňany Klokan club Perón V 3. 1:3 (1:2)
Velmi pěkné utkání hrané ve svižném tempu. Trnka
CFC Letňany Klokan club Perón V
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Michal Pangrác, Martin Průša, Jan Roubíček, Michal Škopek, Oldřich Vodrážka vs Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Ladislav Toman, Roman Veselý, Luděk Zelenka
6. Petr Adamec 10., 25. Martin Lafek
40. Tomáš Franěk
59. Petr Voženílek
14. 9. 12 17:45 TEMPO Játro TJ CFC Letňany 2. 7:0 (2:0)
Pohledné utkání plné pěkných kombinací, především ze strany domácích. První poločas byl celkem vyrovnaný, druhý měl jednoznačný průbeh.
Játro TJ CFC Letňany
Ondřej Fitz – Zdeněk Chrudimský, Stanislav Hnát, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Čestmír Pavlásek, Radek Pekárek, Viktor Švestka, Jiří Valášek, Karel Voborský vs Milan Sapík – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Stanislav Sabol, Milan Sviták, Oldřich Vodrážka
13., 35., 45., 56. František Koubek
30. Pavel Kratochvíl
48. Radek Pekárek
50. Zdeněk Chrudimský
4. 9. 12 18:15 MIKU1 CFC Letňany Inter 2011 1. 6:0 k.