Ondřej Fitz – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Stanislav Hnát, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Čestmír Pavlásek, Jiří Valášek, Karel Voborský vs Ivan Brejška – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Roman Kubálek, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek
12., 45. Jiří Samek
19. David Ronn
39. Roman Kubálek
20. 11. 12 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Inter 2011 10. 3:4 (1:2)
Zasloužené vítězství hostů. Velmi pěkné a slušně hrané utkání. Zdeněk Holakovský, Karel Kůrka
Folprecht 1.FC VET Inter 2011
Roman Kubálek – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Křepínský, Tomáš Kučera, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, Bořivoj Německý, Tomáš Procházka, Pavel Rezek
21. Josef Körner ml.
52. David Ronn
3. Petr Majer
5. Aleš Kvasnička
51. Tomáš Kučera
53. Ladislav Němec
13. 11. 12 19:30 MIKU2 CFC Letňany Folprecht 1.FC VET 9. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání nakonec vyhráli domácí dvoubrankovým rozdílem, ačkoliv od první minuty utkání prohrávali.
CFC Letňany Folprecht 1.FC VET
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Oldřich Vodrážka vs Ivan Brejška – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek, Pavel Viktoryn
3. Stanislav Sabol
20., 39., 59. Jan Roubíček
45 Jan Roubíček
49 Stanislav Obešlo
1. Pavel Hornek
43. Roman Kubálek
6. 11. 12 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Gambrinus VH VET 8. 6:1 (4:0)
Poměrně rychle rozhodnuté utkání v první půli jasně lepších domácích. Hosté se však nevzdali a sympaticky bojovali až do konce, nicméně domácí si vítězství v pohodě pohlídali.
Folprecht 1.FC VET Gambrinus VH VET
Roman Kubálek – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek, Pavel Viktoryn vs Michal Petráš – Ladislav Jacko, Josef Kůs, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík, Martin Špaček
5., 26. Jiří Samek
8., 22. Pavel Hornek
50. Aleš Holba
52. Josef Körner ml.
42. František Novák
23. 10. 12 19:30 MIKU3 Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A 7. 3:4 (2:1)
První poločas diktovali domácí a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločasu však domácím došli síly a víc než na výkon se soustředili na zbytečné řečnění a dali prostor Kordovi, který otočil utkání. Jiří Bouše ml., Ondřej Veverka
Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Vorel – Jiří Benda ml., Ivan Brejška, Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jiří Maňák, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Dalibor Slezák
12. David Ronn
20. Ivan Brejška
56. Josef Körner ml.
7 Jiří Maňák 30. Robert Lamáček
40., 43., 60. Daniel Korda
50. Jaroslav Halama
15. 10. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET 6. 1:10 (0:4)
Hosté byli po celou dobu aktivní, lepší v zakončení a zaslouženě vyhráli. Jambor
Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Michal Vorel – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Roman Kubálek, Jiří Maňák, David Ronn, Jiří Samek, Pavel Viktoryn
45. Martin Vidman 3., 32., 34. David Ronn
9., 19., 48. Jiří Benda ml.
25., 31., 40. Jiří Samek
59. Josef Körner ml.
9. 10. 12 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Defect 5. 4:5 (3:2)
Ve výborném utkání dokázal Defect obrátit nepříznivý stav z 3:1 v konečné vítězství. Na obou stranách bylo k vidění několik perfektně sehraných kombinací a krásných gólů. Například Bendova dělovka při druhé brance nebo Kociánova šibenice. Čapla, Staněk
Folprecht 1.FC VET Defect
Roman Kubálek – Jiří Benda ml., Aleš Holba, Josef Körner ml., Jiří Maňák, David Ronn, Jiří Samek vs Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Jan Toman, Ladislav Vávra