12. Speciál Braník VET 11 1 1 9 15:49 -1

Čt 4.10.12 19:15 STOD Vibromax 2012 Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 4.10.12 20:30 STOD Koliba F.C.V. Nejistá sezóna SUP   (SVL2A)
Út 6.11.12 19:30 BECH Břewnow boys KMK Kehar Club FC   (HL3A)
Út 6.11.12 20:45 BECH Spajta 1905 JUDr. Brouk Pytlík   (HL5C)

4. 12. 12 20:00 ARIT MSG Bublifuck VET 11. 2:1 (0:0)
Bublifuci celé utkání velmi dobře bránili, což dělalo MSG problémy. Nakonec však fotbalovost slavila úspěch a MSG zaslouženě vyhráli. Smetana, Hošek
MSG Bublifuck VET
Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz
33. Pavel Hubený
48. David Kantor
60. Vladimír Soudný
20. 11. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Starci na chmelu B 10. 0:2 (0:0)
Poklidné utkání slušné úrovně, o jehož vítězi rozhodl dvěma góly střelec Starců Hobík Zdeněk.
Bublifuck VET Starci na chmelu B
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
43., 57. Zdeněk Hobík
13. 11. 12 19:30 ARIT Přezletice SG Bublifuck VET 9. 0:1 (0:0)
Pěkné utkání, oba soupeři hráli jen na pár doteků a pomalu se oťukávali a čekali na chybu soupeře, která nastala ve 33.minutě. Domácí se snažili vyrovnat, ale už to nestihli. Filip Škeřík, Zbyšek Tržil
Přezletice SG Bublifuck VET
Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný
33. Petr Mareš
30. 10. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Hvězda VAB F.C. 8. 4:3 (2:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Bublifuck VET Hvězda VAB F.C.
Pavel Řápek – Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Mareš, Petr Šimsa, Petr Socha, Vladimír Soudný, Pavel Strunz vs Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
5., 42. Petr Šimsa
25., 33. Petr Lukavský
14. Karel Březina
22., 29. Pavel Jakubček
23. 10. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Speciál Braník VET 7. 3:1 (0:0)
Dlouho to vypadalo, že kdo dál první branku, tak vyhraje. Když hosté dali branku ve 43.minutě, domácí se nadechli k závěřečnému tlaku a v posledních deseti minutách utkání otočili. Utkání by spíše slušela remíza.
Bublifuck VET Speciál Braník VET
Pavel Souček – Petr Lukavský, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Jiří Dorazil – Roman Fiala, Martin Kladiva, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Pavel Procházka, Jaroslav Zíka
49., 57. Petr Mareš
59. Vladimír Soudný
43. Pavel Procházka
21. 10. 12 17:30 P3 Real Prd VET Bublifuck VET 6. 1:1 (1:0)
Absolutně vyrovnaný zápas, vynikali hlavně golmani. Lepšík
Real Prd VET Bublifuck VET
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, René Horelica, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Jan Kocum, Bohumil Pěnička, Jiří Tomášek vs Petr Socha – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka
14. René Horelica 52. Pavel Strunz
9. 10. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Sedm Zbabělých VET 5. 6:1 (1:1)
Utkání hrané v poklidu, domácí mužstvo trpělivě zdolávalo tvrz hostů a zaslouženě vysokým rozdílem vyhráli.
Bublifuck VET Sedm Zbabělých VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Mareš, Pavel Řápek, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Jan Černý, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl
5., 42., 48., 54. Petr Lukavský
31., 58. Pavel Strunz
2. Robert Pojer
2. 10. 12 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Bublifuck VET 4. 3:2 (1:1)
Klidné utkání, na 4. veteránskou ligu vysoká úroveň hry a také tempo. Karel Hrych, Tomáš Bárta
Paradentol 1990 Bublifuck VET
Jiří Krejčík – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Vladimír Soudný, Martin Zíka
10. Stanislav Hejhal
54., 59. Josef Petrásek
4., 55. Vladimír Soudný
18. 9. 12 20:45 BECH Bublifuck VET Běchovice VET 3. 4:5 (1:4)
Utkání s větším množstvím šancí. V prvním poločase převaha hostů, v 2. půli domácí vyrovnali hru. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Bublifuck VET Běchovice VET
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Mareš, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Martin Zíka vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Petr Janouš, Petr Krška, Karel Sádlo st., Milan Tandara