12. Speciál Braník VET 11 1 1 9 15:49 -1

Ne 7.10.12 16:15 HANSP S.N.F. A Noční dravci   (HL3D)
Ne 7.10.12 17:30 HANSP Výlov 0.FC Mestek 97 FC   (HL7L)
Ne 18.11.12 12:15 BECH Hustec Améby AFC A   (HL4E)
Ne 18.11.12 13:30 BECH Šachta UK Víťazný február FK   (HL5C)
Út 27.11.12 19:00 P3 CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 27.11.12 20:15 P3 Veget FC 1.FP Praha   (HL4B)

4. 12. 12 20:45 MIKU3 Rychlé pípy VET Sedm Zbabělých VET 11. 0:3 (0:1)
Oboustraně slušný zápas v režii hostů. Jiří Mošna, Martin Sus
Rychlé pípy VET Sedm Zbabělých VET
Libor Viták – Martin Mačalík, Petr Novotný, David Procházka, Jan Vorlík vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl
2. Martin Sehnal
45. Roman Strejček
54. Jiří Bohuslav
20. 11. 12 19:00 P2 Paradentol 1990 Rychlé pípy VET 10. 3:2 (2:1)
Zápas byl vyrovnaný do posledního hvizdu, nakonec vyhráli šťastnější domácí. Kratochvíl,Polák
Paradentol 1990 Rychlé pípy VET
Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Robert Stehlík vs Martin Kulíček – Pavel Mařata, Petr Novotný, David Procházka, Jan Vorlík
9. Jiří Krejčík
24. Robert Stehlík
32. Martin Lepšík
28. Pavel Mařata
53. David Procházka
13. 11. 12 19:30 BECH Rychlé pípy VET Běchovice VET 9. 4:0 (1:0)
V 1.poločase jasně dominovali hosté, kteří svého soupeře kombinačně přehrávali a do 25.min. k ničemu nepustili. Branku ale ze svého tlaku nevstřelili, naopak ve 27.min. udeřili domácí, kteří po několika slibných akcích dali hostům lekci z produktivity a otevřeli skóre zápasu. I ve 2.půli měli míč na kopačkách více Běchovice, ale stejně jako v 1.poločase nedali branku a soupeř trestal z protiútoků. Kohout, Pavlíček
Rychlé pípy VET Běchovice VET
Martin Mačalík – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Kulíček, David Procházka, Jan Spěvák, Petr Vorlík vs Petr Krška – Milan Barták, Jakub Hozman, David Krechter, Martin Kunc, Jan Pešek, Karel Sádlo st.
27., 47., 56. David Procházka
43. Jan Spěvák
31. 10. 12 19:15 SCBEC Speciál Braník VET Rychlé pípy VET 8. 0:5 (0:4)
Klidně hrané utkání. O vítězovi rozhodla dobrá střelecká produktivita hostů. Marko Vukadinovič, Ondřej Štefl
Speciál Braník VET Rychlé pípy VET
Jiří Dorazil – Roman Fiala, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Jaroslav Zíka vs Martin Kulíček – Radomír Kosek, Martin Mačalík, Pavel Mařata, David Procházka, Jan Spěvák, Jan Vorlík, Petr Vorlík
2., 15., 22. David Procházka
30. Petr Vorlík
51. Pavel Mařata
23. 10. 12 19:30 DEKAN Traktor humus VET B Rychlé pípy VET 7. 2:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo proměňování šancí. Pohotovost při gólech Mačalíka si zaslouží jeho vyzdvihnutí za NH. Jiří Kašpar, Oldřich Wimmer
Traktor humus VET B Rychlé pípy VET
René Provazník – Daniel Dubec, Aleš Kučera, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Znamenáček vs Martin Kulíček – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, Libor Viták, Jan Vorlík, Petr Vorlík
56. Milan Průša
60. Aleš Kučera
15. Petr Novotný
29., 57. Martin Mačalík
60. Jan Vorlík
16. 10. 12 18:00 zzDOLME Rychlé pípy VET MSG 6. 0:19 (0:6)
Jednoznačná záležitost v podání týmu MSG. Rychlé pípy neměli hráče na střídání a v závěru zápas zcela vypustili. Boubín F., Rajniš J.
Rychlé pípy VET MSG
Martin Kulíček – Miloslav Doležal, Petr Novotný, David Procházka, Jan Spěvák, Petr Vorlík vs Norbert Rúček – Radek Dobrý, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec
10., 22., 26., 35., 46., 48., 50., 58. David Kantor
14., 43., 54. Tomáš Linhart
28., 30., 37., 49., 53., 60. Daniel Kotek
33., 60. Radek Dobrý
9. 10. 12 19:30 BECH Starci na chmelu B Rychlé pípy VET 5. 6:2 (6:2)
První půle vyrovnaná, ve druhé chtěli hosté dohnat jednogólové manko, čímž však otevřeli dvěře domácím útočníkům. Tomáš Krábek, David Král
Starci na chmelu B Rychlé pípy VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Petr Zlámal vs Libor Viták – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, David Procházka, Jan Spěvák, Jan Vorlík
8., 13., 24. Jan Hobík
16., 28. Petr Zlámal
25. Lukáš Lebr
2., 11. David Procházka
2. 10. 12 19:30 BECH Rychlé pípy VET Přezletice SG 4. 1:4 (0:3)
Na vítězství Přezletic měl největší zásluhu autor hattricku Hájek.
Rychlé pípy VET Přezletice SG
Martin KulíčekMiloslav Doležal, Radomír Kosek, Milan Kott, Martin Mačalík, Pavel Mařata, David Procházka, Jan Spěvák, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
58. Jan Spěvák 22., 25., 27. Tomáš Hájek
45. Jaroslav Urban
18. 9. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Rychlé pípy VET 3. 1:6 (0:3)
Utkání nevalné úrovně. Domácí brankář pouštěl hodně laciné branky. Procházka
Hvězda VAB F.C. Rychlé pípy VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Milan Kička, Martin Kovář, Peter Micheľ, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda vs Martin Kulíček – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, David Procházka, Jan Vorlík, Petr Vorlík
42. Karel Březina 1., 24. Martin Mačalík
21. Petr Novotný
39. Miloslav Doležal
48. Milan Kott
52. David Procházka
11. 9. 12 19:30 ARIT Rychlé pípy VET Bublifuck VET 2. 3:1 (2:0)
Odehráno v poklidu s mnoha chybami na obou stranách. Domácí měli více ze hry a přesnější mušku. Jakub Novák, Matěj Holeček
Rychlé pípy VET Bublifuck VET
Martin Kulíček – Miloslav Doležal, Radomír Kosek, Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Jan Vorlík vs Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Mareš, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Martin Zíka
15., 42. Libor Viták
18. Miloslav Doležal
8. 9. 12 11:15 P1 Real Prd VET Rychlé pípy VET 1. 1:2 (0:1)
V klidu hrané utkání mohlo skončit jakýmkoliv výsledkem, nakonec se radovali o chlup lepší hosté. Procházka
Real Prd VET Rychlé pípy VET
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, Zdeněk Jasanský, Jan Kocum, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Martin Kulíček – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Pavel Mařata, David Procházka, Libor Viták, Jan Vorlík