Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc vs Martin Lepšík – Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, Tomáš Zdeněk
25. 11. 12 19:15 BECH Speciál Braník VET Běchovice VET 10. 0:8 (0:2)
Zasloužené a jasné vítězství hostů. Radoslav Malysz, Pavel Kaucký
Pavel Procházka – Roman Fiala, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Petr Šedivý, Jaroslav Zíka vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc
50. OG
52. Petr Krška
55. Petr Janouš
13. 11. 12 19:30 BECH Rychlé pípy VET Běchovice VET 9. 4:0 (1:0)
V 1.poločase jasně dominovali hosté, kteří svého soupeře kombinačně přehrávali a do 25.min. k ničemu nepustili. Branku ale ze svého tlaku nevstřelili, naopak ve 27.min. udeřili domácí, kteří po několika slibných akcích dali hostům lekci z produktivity a otevřeli skóre zápasu. I ve 2.půli měli míč na kopačkách více Běchovice, ale stejně jako v 1.poločase nedali branku a soupeř trestal z protiútoků. Kohout, Pavlíček
Rychlé pípy VET Běchovice VET
Martin Mačalík – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Kulíček, David Procházka, Jan Spěvák, Petr Vorlík vs Petr Krška – Milan Barták, Jakub Hozman, David Krechter, Martin Kunc, Jan Pešek, Karel Sádlo st.
27., 47., 56. David Procházka
43. Jan Spěvák
4. 11. 12 19:15 BECH Sedm Zbabělých VET Běchovice VET 1. 0:5 (0:3)
Vyhrocené utkání, hosté měli zápas pod kontrolou díky lepší sehranosti. Luděk Svoboda, Ondřej Jelínek
Sedm Zbabělých VET Běchovice VET
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st.
10., 29. Stanislav Doležel
28., 57. Martin Kunc
42. Milan Barták
30. 10. 12 20:45 BECH Běchovice VET Traktor humus VET B 8. 7:2 (3:1)
Techničtější mužstvo Běchovic si skvělou kombinační hrou zajistilo vysoké vítězství. Kuriozitou bylo, že gólman Běchovic prošel v 59´minutě celé hřiště a krásně zakončil k tyči. Miroslav Mrákota, Pavel Kubiš
Běchovice VET Traktor humus VET B
Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st. vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Aleš Kučera, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt
35. Aleš Kučera
28. 10. 12 19:15 BECH MSG Běchovice VET 7. 6:0 (2:0)
Klidné a hezké utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a azaslouženě vyhráli. Tomáš Zeman, Petr Přerovský
MSG Běchovice VET
Norbert Rúček – Radek Dobrý, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc
10. Radek Dobrý
25., 42., 57. Daniel Kotek
32. Tomáš Linhart
55. Jiří Švec
16. 10. 12 19:30 BECH Běchovice VET Starci na chmelu B 6. 4:2 (2:1)
Zasloužené vítězství Běchovic. Voldán
Běchovice VET Starci na chmelu B
Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Tomáš Krkavec, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
14. Petr Urban
28. Petr Janouš
33., 51. Petr Krška
14. Tomáš Krkavec
47. Jan Mayr
14. 10. 12 19:15 BECH Přezletice SG Běchovice VET 5. 5:1 (3:1)
Domácí jasně přehráli soupeře a hladce vyhráli. Petr Svoboda, Pavel Čapek
Přezletice SG Běchovice VET
Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Libor Slavata, Josef Slunéčko vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Petr Janouš, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st.
5., 29., 30. Tomáš Hájek
50., 58. Miloslav Mazura
28. Karel Sádlo st.
7. 10. 12 19:15 BECH Běchovice VET Hvězda VAB F.C. 4. 1:1 (1:0)
Velmi pěkné a vyrovnané utkání, bez zbytečných faulů. Slušný zápas na obou stranách. Martin Sumerauer, Milan Srníček
Běchovice VET Hvězda VAB F.C.
Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Petr Janouš, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban vs Peter Chudovan – Josef Bouda, Karel Březina, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Peter Micheľ, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
5. Karel Sádlo st. 40. Luděk Fencl
18. 9. 12 20:45 BECH Bublifuck VET Běchovice VET 3. 4:5 (1:4)
Utkání s větším množstvím šancí. V prvním poločase převaha hostů, v 2. půli domácí vyrovnali hru. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Bublifuck VET Běchovice VET
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Mareš, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Martin Zíka vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Petr Janouš, Petr Krška, Karel Sádlo st., Milan Tandara