Čt 11.4.13 19:00 P2 Sedm Zbabělých VET MVS Recycled   (VL4D)
Čt 11.4.13 20:15 P2 Čechie 12° FC Střešovice   (VL3D)
Po 27.5.13 18:00 STER3 Prohibice FKK VET Věčná žízeň FC VET   (VL4A)
Po 27.5.13 19:15 STER3 Pigs FC 64! FC Kobylisy B   (HL8A)

18. 6. 13 19:30 HOSTI Tučňáci SUP B Benda 1964 OFC SUP 9. 4:6 (1:5)
Utkání hrané ještě za úmorného vedra dvou rozdílných poločasů. Hostům nakonec náskok z 1.pol. stačil. Zdeněk Vojáček, Michal Šolc
Tučňáci SUP B Benda 1964 OFC SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Michal Pína, Petr Pittner, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
50. Ladislav Břicháč
4. 6. 13 20:15 P2 Tycho de Brahe SUP Tučňáci SUP B 8. 8:1 (4:0)
Jednoznačný průběh utkání ze strany Tycho, od Tučňáků vyčníval nade všemi hráč č.7. Hezké, slušné utkání. Petr Šťáva, Martin Ondrák
Tycho de Brahe SUP Tučňáci SUP B
Jaroslav Pilecký – Bohumil Karafiát, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Michal Koscelanský, Michal Košťál, Zdeněk Lust, Antonín Tichý, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
13., 15., 43. Miroslav Volák
16., 32. Karel Vodička
24. Zdeněk Lust
48. Pavel Kopečný
54. Antonín Tichý
46. Lubomír Paprčka
28. 5. 13 19:30 zzNOVOB Radouč FC B Tučňáci SUP B 7. 2:0 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích borců. Kovařík
Radouč FC B Tučňáci SUP B
Jiří Lang – Michal Baloun, Martin Belák, Luandino Carlos, David Frabša, Jan Ježek, Richard Lottring, Kostas Maceridis, Jiří Marek, Jiří Sommer, Rudolf Zuman vs Jiří Hroník – Pavel Hartman, Petr Hartman, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
31. Jan Ježek
57. Jiří Marek
17. 5. 13 17:45 ZABEH Tučňáci SUP B PFC Kodymka SUP B 6. 4:2 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém hráči Kodymky vedli, ale nakonec se však z vítězství radoval soupeř.
Tučňáci SUP B PFC Kodymka SUP B
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Jan Doležal, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Petr Seidl
23. Petr Hartman
36., 46., 60. Pavel Hartman
22. Petr Pospíšil
35. Petr Seidl
7. 5. 13 19:15 zzDOLME Super Naděje B Tučňáci SUP B 5. 2:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v závěrečných deseti minutách se ale prosadili hosté. Aleš Mička, Petr Kolář
Super Naděje B Tučňáci SUP B
Vojtěch EngelmannTomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jiří Růžička, Petr Zienert vs Miroslav Šoukal – Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
24., 46. Tomáš Berný 11., 56. Petr Hartman
52. Lubomír Paprčka
60. Pavel Hartman
23. 4. 13 17:00 HANSP Tučňáci SUP B Novis Praha 4. 3:3 (0:2)
Novis měl od začátku herní převahu, ale nedokázal proměnit své šance. Toho využili domácí ke vstřelení vyrovnávající branky. Martin Šašek, Martin Kunz
Tučňáci SUP B Novis Praha
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Josef Mašek, Libor Novák, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
46., 46. Petr Hartman
59. Jiří Hroník
12. Petr Škvařil
18., 54. Jiří Čermák
16. 4. 13 17:00 HANSP Nic Moc Boys SUP Tučňáci SUP B 3. 6:2 (2:1)
Na hřišti kraloval hráč Tučňáků Hartman, který převyšoval všechny ostatní. Domácí si zejména ve druhém poločase dávali na tohoto hráče mimořádný pozor a i za cenu nedovolených zákroků, ho jakž takž uhlídali. Hartman byl v dresu hostí až příliš osamocený, domácí měli přeci jen vyrovnanější kádr- konečný výsledek je však pro hosty až příliš krutý, poslední 2 góly domácím úplně darovali. Procházka M., Rajniš J.
Nic Moc Boys SUP Tučňáci SUP B
Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
16., 43., 57. Vladimír Bartl
24. Jiří Čermák
54., 60. Aleš Leger
18., 44. Pavel Hartman
9. 4. 13 19:30 DEKAN Tučňáci SUP B Felix club super 2. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla šťastná branka Felixu v prvním poločase, soupeři se i přes velkou snahu nepodařilo vyrovnat a v závěru inkasoval podruhé. Jan Lukeš, Petr Krbec
Tučňáci SUP B Felix club super
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Martin Milota – Martin Balík, Oldřich Češek, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek
12. Václav Tomášek
60. Milan Levrinc
52. Martin Milota
2. 4. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tučňáci SUP B 1. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodly šťastné branky domácích. Kučera, Plucar
Bítovská SUP Tučňáci SUP B
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš