St 3.4.13 19:00 P1 VSK MFF UK Praha VET A Po Útlumu 06   (VL3B)
St 3.4.13 20:15 P1 Úderka Žižkov junioři Bedna 98 FC   (HL2B)
Čt 9.5.13 19:00 P1 The Wall Repeťáci Praha   (HL7F)
Čt 9.5.13 20:15 P1 Damned CF Prapražačka A   (VL1A)

18. 6. 13 19:00 METE1 Radouč FC B Bítovská SUP 9. 0:1 (0:0)
Radouč nedokázala proměnit několik dobrých brankových příležitostí a Bítovská odehrála většinu 2.půle bez střídání, v závěru ustála tlak soupeře a v poslední minutě po akci Fialy slavila vítězství. Čapla, Pak
Radouč FC B Bítovská SUP
Jiří Lang – Michal Baloun, Martin Belák, Luandino Carlos, David Frabša, Jan Ježek, Richard Lottring, Kostas Maceridis, Jiří Sommer, Rudolf Zuman vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
38 Kostas Maceridis 60. Jiří Fiala
4. 6. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP PFC Kodymka SUP B 8. 0:4 (0:1)
Mužstvo Kodymky hrálo od obrany a své brejkové nájezdy na branku Bítovské zkušeně proměňovali.
Bítovská SUP PFC Kodymka SUP B
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Jan Kupr – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Jan Doležal, Stanislav Heller, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Petr Seidl
1., 47. Rudolf Bok
42. Petr Seidl
48. Radek Adamec
28. 5. 13 19:00 ZABEH Super Naděje B Bítovská SUP 7. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Svatopluk Samler, Richard Klípa
Super Naděje B Bítovská SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert vs Pavel HájekJan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík
26. Oldřich Weber
43., 55. Viktor Novák
3., 41. Jan Choura
6. Zdeněk Stránský
35. Jiří Fiala
52. Stanislav Kasa
14. 5. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Novis Praha 6. 8:0 (2:0)
Slušně hrané utkání. Novis odešel po poločase fyzicky. David Davídek, Stanislav Rattay
Bítovská SUP Novis Praha
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jan Koretz, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ivo Sedlák, Vít Ševčík, Rostislav Theimer, Aleš Vobruba
16., 43. Luboš Vaculík
23., 38. Stanislav Kasa
46., 55., 60. Jan Choura
52. Miroslav Tůma
7. 5. 13 19:00 ZABEH Nic Moc Boys SUP Bítovská SUP 5. 3:2 (3:1)
Vyrovnané, slušně hrané utkání. Bítovská nešťastná v koncovce, ale to jistě přijde... Jan Malypetr
Nic Moc Boys SUP Bítovská SUP
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Naď, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Martin Jeřábek, Luboš Vaculík
10., 18. Vladimír Bartl
29. Miloslav Moc
7., 47. Martin Jeřábek
23. 4. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Felix club super 4. 6:4 (5:2)
Zasloužená výhra domácích. Kovařík
Bítovská SUP Felix club super
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Václav Tomášek – Martin Balík, Petr Baštář, Oldřich Češek, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Martin Milota, Jan Tlačbaba
5., 8., 12., 40. Martin Jeřábek
24. Zdeněk Stránský
26. Jan Choura
2., 40. Petr Baštář
16., 48. Milan Levrinc
16. 4. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tycho de Brahe SUP 3. 6:3 (3:0)
Pohledné utkání s mnoha šancemi, převaha domácích byla korunována vítězstvím. Roman Byrtus, Daniel Reiter
Bítovská SUP Tycho de Brahe SUP
Pavel HájekJan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Bohumil Karafiát, Pavel Kopečný, Michal Košťál, Zdeněk Lust, Václav Mužík, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný
2., 21., 59. Jan Choura
11. Luboš Vaculík
38. Martin Jeřábek
58. Miroslav Tůma
34., 41. Zdeněk Lust
52. Pavel Kopečný
9. 4. 13 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Bítovská SUP 2. 1:7 (0:2)
Hosté byli celý zápas pohyblivější a dokázali využívat své šance. Čapla
Benda 1964 OFC SUP Bítovská SUP
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák vs Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík
33. Petr Zadák 11., 32. Zdeněk Stránský
28., 48. Jan Choura
36., 46. Martin Jeřábek
42. Karel Filip
2. 4. 13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tučňáci SUP B 1. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodly šťastné branky domácích. Kučera, Plucar
Bítovská SUP Tučňáci SUP B
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš