3. 6. 14 18:15 MIKU2 J paví Ř Síla vůle 10. 2:5 (0:2)
Jasně lepší hosté ovládli hřiště. Zasloužené vítězství. Janča,Horák
Petr Jeník – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Timur Vagapov, Richard Zelenák vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
30., 57. Josef Nepomucký
48. Lukáš Bejček
59. Vojtěch Mikel
27. 5. 14 18:15 MIKU1 Síla vůle H.K. 12 9. 2:5 (1:4)
Utkání průměrné úrovně, hosté o sobě více věděli a do poločasu si vytvořili tříbrankový náskok. Síla vůle se po přestávce snažila, ale bez víraznějšího efektu, byť hrála v závěru proti oslabenému soupeři. Husák
Síla vůle H.K. 12
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Josef Hochman – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Martin Štětka
53. Josef Hochman
20. 5. 14 18:15 MIKU2 Dirty Bastards Síla vůle 8. 10:3 (4:1)
Utkání bez větších šancí. Techničtější Dirty Bastards zúročili trpělivou hru. Viktor Nihalchuk, Anatolie Rusu
Dirty Bastards Síla vůle
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Lukáš Kružík, Lukáš Lodin, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Martin Šebesta, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Martin KubůOndřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
46. Ondřej Bednář
13. 5. 14 18:15 MIKU2 Síla vůle Unreal Students FC 7. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté využili chyby hostů. Po změně stran se hra vyrovnala, ale nápor domácích přišel pozdě. Remíza by byla spravedlivější. Roman Šejda, Zdeněk Ryvol
Síla vůle Unreal Students FC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl
53., 57. Arnošt Nečas 22., 38. Giacomo Donini
28. David Scholle
29. 4. 14 18:15 MIKU2 Tajfun AC Síla vůle 6. 2:3 (0:2)
Přestože Tajfun začínal oslaben 4+1, nedokázala Síla vůle převahu využít. Potrestala až dvě chyby soupeře, když byly síly na hřišti vyrovnané. Tajfun se dokázal 2x dotáhnout na rozdíl jednoho gólu, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Čapla
Tajfun AC Síla vůle
Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard, Josef Novák vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
40. David Hartmann
51. Pavel Menhard
20. Vojtěch Mikel
22. Lukáš Bejček
44. Josef Nepomucký
22. 4. 14 18:15 MIKU2 Síla vůle Smíchov PSK 5. 0:2 (0:0)
Utkání průměrné úrovně rozhodly dva slepené góly ve druhém poločase. Trnka
Síla vůle Smíchov PSK
Ondřej Bednář – Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Martin Kubů, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Roman Bukva – Zdeněk Buřič, Pavel Harašta, David Jeřábek, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra
44. Tomáš Uvíra
46. Alexander Lewicki
15. 4. 14 19:00 STOD Vibromax 1985 Síla vůle 4. 2:3 (1:1)
První polovina zápasu zcela vyrovnaná, počet šancí na obou stranách stejný. Druhý poločas domácí prvních 25 minut v tlaku, z čehož vyplynul vedoucí gól. V posledních 5 minutách totální kolaps domácí obrany, z čehož vyplynuly dva rychlé góly v posledních vteřinách. Milan Vojtěch, Jiří Kohout
Vibromax 1985 Síla vůle
Josef Doseděl – Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Patrik Hudec, Daniel Iliaš, Daniel Janda, Jan Laur, Robert Volník vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
14. Jan Laur
50. Zdeněk Hrdina
28. Josef Nepomucký
59., 60. Vojtěch Mikel
8. 4. 14 18:15 MIKU2 R.I.P. B Síla vůle 3. 1:3 (1:3)
Síla vůle byla v zápase lepší a zaslouženě vyhrála. Čapla M., Semerád V.
R.I.P. B Síla vůle
Jakub Kratěna – David Gabriel, Martin Horyna, Jiří Němec, Lukáš Němec, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
11. Jiří Němec 4. Jiří Kotek
16. Josef Nepomucký
26. Zdravko Kalfinov
1. 4. 14 18:15 MIKU2 Síla vůle Praga Calcio CC 2. 3:0 (2:0)
Utkání bylo jednoznačně v režii domácího celku. Ve druhé půli si sice hráči hostů vytvořili šance, ale jejich neproměněním se připravili o přijatelnější výsledek. Hošek, Mlynařík
Síla vůle Praga Calcio CC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
15., 35. Vojtěch Mikel
25. 3. 14 19:00 METE2 Pavana AK A Síla vůle 1. 2:3 (1:2)
David Motl, Jakub Motl
Pavana AK A Síla vůle
Václav Pechanec – Jakub Grafnetr, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Tomáš Krásný, Martin Vančík vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek