St 23.4.14 18:15 MIKU3 Enzian Cormoran FC SUP   (SVL3B)
St 23.4.14 18:15 MIKU4 Eden 1999 Jemné a Solené 1.FC   (HL5D)
St 23.4.14 19:30 MIKU3 Demínka B Dynamo R.U.M. B   (HL8F)
St 23.4.14 19:30 MIKU4 The Hamptons Playboy team AC   (HL8F)
St 23.4.14 20:45 MIKU3 Alibi Hlavonožci na niti FC   (HL5D)
St 23.4.14 20:45 MIKU4 Torpedo Ohrobec SKA Ferri FC   (HL3B)

13. 6. 14 18:15 LITVI Real Prd Beach attack 90210 11. 4:7 (0:2)
V utkání bohatém na branky Beach Attack přestřílel Real Prd a zaslouženě zvítězil. Hošek, Mlynařík
Real Prd Beach attack 90210
Michal Volák – Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Martin Fila, Daniel Klimek, Peter Timko, Petr Žáček
55. Martin Fila
6. 6. 14 18:15 KBELY Beach attack 90210 Kvantanámo 10. 5:5 (3:2)
Korektně hrané utkání, samozřejmě s hrubkami v obraně i povedenými střelami a nakonec velkou remízou. Hošek, Smetana
Beach attack 90210 Kvantanámo
Jan Janda – Filip Exner, Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
44. Martin Bartoníček
30. 5. 14 19:30 HANSP Dukla Praha FK Beach attack 90210 9. 5:3 (4:2)
Nevyrovnané utkání, ve kterém oba týmy střídaly slabé chvilky s těmi světlými, nakonec důraznější v koncovce byla Dukla Praha, která během 9 minut v 1.pol. otočila skóre z 0:2 na 4:2. Procházka M., Procházka T.
Dukla Praha FK Beach attack 90210
Miroslav Kopp – Radek Dvořák, Pavel Jiřičko, Jakub Kowolowski, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec vs Peter Timko – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Adam Hloušek, Vít Svoboda, Lukáš Vincent, Petr Žáček
14. Tomáš Plavec
15., 23., 45. Tomáš Obermajer
17. Jakub Kowolowski
2. Martin Fila
12. Petr Žáček
37. Peter Timko
23. 5. 14 20:30 ZAK Beach attack 90210 GoGo 1.NC 8. 1:3 (0:2)
Beach attack 90210 GoGo 1.NC
Vojtěch Pavel Traurig – Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda, Peter Timko, Lukáš Vincent, Petr Žáček vs Jiří Brožík – Moreno Fenezani, Radovan Král, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
51. Daniel Klimek 19. Radovan Král
27., 59. Richard Novotný
16. 5. 14 19:30 PRKOP President FC Beach attack 90210 7. 11:1 (6:1)
K utkání se nedostavil rozhodčí. Pískal 30 minut President a 30 minut Beach attack. Jasné utkání od začátku do konce. nedostavil se
President FC Beach attack 90210
Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jiří Tesař vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Vít Svoboda, Petr Žáček
7., 20., 33., 47. Vladimír Sup
15., 22., 26. Vojtěch Ebr
30., 36. Martin Kolankiewicz ml.
34. Kirill Prilepskiy
49. Jan Mudraninec
27. Petr Žáček
9. 5. 14 19:15 P1 Beach attack 90210 Žlutá křídla 6. 1:15 (1:6)
O výsledku utkání rozhodl menší počet hráčů Attacku. Roman Strejček
Beach attack 90210 Žlutá křídla
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Martin Fila, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda vs Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Jakub Kafka, David Rousek, Tomáš Rousek, Martin Vágner
5. Martin Fila 3., 26., 37., 40. Jakub Kafka
15., 42. Lukáš Hlaváček
18., 49. David Rousek
20. Tomáš Rousek
28., 39., 41., 44., 46., 48. Martin Vágner
25. 4. 14 20:45 HANSP Beach attack 90210 TBC Lachtan B 4. 5:3 (3:0)
Kdyby tým hostů neprospal první poločas, tak mohl pomýšlet alespoň na bod, takhle nemá žádný. Férové utkání z obou stran. Tomáš Tesař, Robert Zedník
Beach attack 90210 TBC Lachtan B
Jan Janda – Jan Boltnar, Martin Fila, Adam Hloušek, Petr Seidl, Jaroslav Stádník, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Vladimír Mádr – Johan Alemu, Tomáš Andrle, Tomáš Husák, Jiří Jambor, Lukáš Mádr, Martin Novák, Radek Pištora
9., 15. Jaroslav Stádník
24. Petr Žáček
46. Petr Seidl
58. Adam Hloušek
42., 59. Martin Novák
60. Tomáš Andrle
18. 4. 14 19:00 TEMPO Los Bimbananos Beach attack 90210 5. 5:1 (4:0)
Domácí jasně lepším týmem. Klail
Los Bimbananos Beach attack 90210
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Matěj Záhorský vs Filip Exner – Jan Boltnar, Martin Fila, Adam Hloušek, Vít Svoboda, Vojtěch Pavel Traurig
19. Jan Kuchař
22. Ondřej Nový
24. Matěj Záhorský
25. Jan Cettl
58. Jiří Konečný
41. Martin Fila
11. 4. 14 19:30 zzNOVOB Beach attack 90210 Bílá pohroma 3. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Procházka
Beach attack 90210 Bílá pohroma
vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
2. 4. 14 19:15 STER1 Badíci Beach attack 90210 2. 4:2 (0:0)
Po bezbrankové první půli se první chytili Badíci, ale soupeř dokázal odpovědět srovnáním skóre. Na další 3 góly, které padly v rozmezí 3 minut již jen přišla jedna odpověď, ale to na zisk byť jen bodu nestačilo.
Badíci Beach attack 90210
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Lukáš Polák, Luděk Řeřicha, Tomáš Růžička, Roman Tumpach, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Adam Hloušek, Petr Seidl, Vít Svoboda, Peter Timko, Petr Žáček
39. Daniel Knespl
47. Tomáš Růžička
48. Lukáš Polák
50. Luděk Řeřicha
42. Petr Seidl
53. Jan Boltnar
28. 3. 14 18:00 P1 Beach attack 90210 Pyjavíce FK 1. 1:1 (0:0)
Bojovné utkání skončilo nakonec zaslouženou remízou. Hosty několikrát podržel výborně chytající brankář. Matouš Novosad, Ondřej Příhonský
Beach attack 90210 Pyjavíce FK
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Petr Seidl, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Marcel Franěk – Jan Friml, Jan Jedlička, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Tomáš Rejlek, Michal Slabý