Po 7.4.14 18:00 zzSTRE Gladieitrs ! TJ Bohemia Chips 1980   (HL8B)
Po 7.4.14 19:15 zzSTRE Libčice FC Orange Predators A   (HL3A)
St 30.4.14 19:00 METE2 Tream Deam FC Pivušky FC   (HL8H)
St 30.4.14 20:15 METE2 Atletico Dělo SFC A Czech line   (HL7F)
Po 16.6.14 18:15 KBELY Rychlé pípy VET Zlatý krysy FC   (VL4A)
Po 16.6.14 19:30 KBELY MSG Veteráni Ďáblice   (VL3A)

13. 6. 14 18:15 HANSP President FC Bílá pohroma 11. 2:4 (2:1)
Utkání ve vysokém tempu s mnoha šancemi na obou stranách. Jindřich Vich, Petr Slivka
President FC Bílá pohroma
Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Josef Viktora – Lukáš Císař, David Janovský, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
22. Vojtěch Ebr
25. Kirill Prilepskiy
8., 42. Jakub Tinta
39. Petr Paleček
50. David Janovský
6. 6. 14 19:15 P2 Žlutá křídla President FC 10. 0:9 (0:5)
Žižkovský
Žlutá křídla President FC
Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Lukáš Hlaváček, David Rousek, Tomáš Rousek, Martin Vágner vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
8., 23., 45. Vladimír Sup
10., 57. Jan Peclinovský
22., 27. Vojtěch Ebr
43., 52. Martin Kolankiewicz ml.
30. 5. 14 19:30 PRKOP President FC Los Bimbananos 9. 10:3 (3:0)
Ačkoliv je nutné ocenit bojovnost a snahu hostů i za nepříznvého stavu, neměli proti fotbalově výborným domácím šanci. Hosté navíc zbytečně hledali důvody prohry jinde než u sebe. Michal Víšek, Zbyněk Pokorný
President FC Los Bimbananos
Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup, Jiří Tesař vs Václav Balous – Jiří Konečný, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
54. Jan Zavadil
23. 5. 14 19:30 PRKOP TBC Lachtan B President FC 8. 1:10 (0:5)
Ladislav Salava, David Doležal
TBC Lachtan B President FC
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Tomáš Husák, Jiří Jambor, Martin Novák, Radek Pištora vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup, Jiří Tesař
60. Jiří Jambor 5. Martin Kolankiewicz ml.
15. Kirill Prilepskiy
19., 28., 38. Vojtěch Ebr
29., 36., 39. Vladimír Sup
46. OG
52. Jan Mudraninec
16. 5. 14 19:30 PRKOP President FC Beach attack 90210 7. 11:1 (6:1)
K utkání se nedostavil rozhodčí. Pískal 30 minut President a 30 minut Beach attack. Jasné utkání od začátku do konce. nedostavil se
President FC Beach attack 90210
Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jiří Tesař vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Vít Svoboda, Petr Žáček
7., 20., 33., 47. Vladimír Sup
15., 22., 26. Vojtěch Ebr
30., 36. Martin Kolankiewicz ml.
34. Kirill Prilepskiy
49. Jan Mudraninec
27. Petr Žáček
7. 5. 14 20:15 P3 Badíci President FC 6. 1:3 (0:0)
Hosté byli lepším týmem po celý zápas. Domácím se sice podařilo vyrovnat, ale hosté si své vedení brzy vzali zpět a ihned poté zápas i rozhodli. Klail
Badíci President FC
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Luděk Řeřicha, Tomáš Růžička, Roman Tumpach, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
51. Matěj Vorlíček 36., 54. Vladimír Sup
54. Martin Kolankiewicz ml.
18. Jan Mudraninec
2. 5. 14 19:30 PRKOP President FC Pyjavíce FK 5. 5:0 (2:0)
Motivovaný President si šel pro vítězství obrovským nasazením od počátku utkání až do konce. Pyjavíce hrála slušně, ale na vstřelení gólu jí chybělo někdy i trochu štěstí. Husák
President FC Pyjavíce FK
Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
27., 30., 40., 52. Vojtěch Ebr
44. Vladimír Sup
25. 4. 14 18:15 zzNOVOB Real Prd President FC 4. 3:3 (0:1)
První poločas jednoznačně lepší hosté nedokázal přidat více branek což se mu ve druhém poločase vymstilo. Husák
Real Prd President FC
Jiří Tomášek – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Václav Tůma vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy
35. Jiří Princ
53., 54. Vladimír Kalous
23. Jan Mudraninec
46. Kirill Prilepskiy
51. Vojtěch Ebr
11. 4. 14 19:30 PRKOP President FC Kvantanámo 3. 8:1 (1:0)
Prvních 20 minut zápasu se hrál vyrovnaný duel. Po pol. přestávce se domácí ujali vedení a svého soupeře převálcovali. Matěj Marek, Martin Staněk
President FC Kvantanámo
Michal Jirák – Vojtěch Ebr, Martin Holeček, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
26., 53. Vojtěch Ebr
35. Kirill Prilepskiy
44., 59. Jan Mudraninec
47., 57. Tomáš Ptáček
49. Jan Peclinovský
51. Radek Matoušek
4. 4. 14 19:30 PRKOP Dukla Praha FK President FC 2. 5:10 (2:5)
Ve velmi slušně hraném utkání zvládl gólovou přestřelku lépe President. Paleček
Dukla Praha FK President FC
Miroslav Kopp – Pavel Jiřičko, Jakub Kowolowski, Martin Michálek, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Aleš Rejchrt, Michal Staněk vs Marek Fišl – Vojtěch Ebr, Martin Holeček, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup