Po 7.4.14 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Benda All Stars FC   (SVL3B)
Po 7.4.14 18:15 HANSP Limita Stará garda   (HL4A)
St 7.5.14 18:15 BIHOR Czech line GK Ohradní A   (HL7F)
St 7.5.14 19:30 BIHOR Suchá dáseň AC Prase FC   (HL7D)
Po 16.6.14 18:15 DEKAN Sedm Zbabělých VET Palouček AC VET   (VL4A)
Po 16.6.14 19:30 DEKAN Bílý lev CF VET Drink SOS VET   (VL3A)

13. 6. 14 18:15 LITVI Real Prd Beach attack 90210 11. 4:7 (0:2)
V utkání bohatém na branky Beach Attack přestřílel Real Prd a zaslouženě zvítězil. Hošek, Mlynařík
Real Prd Beach attack 90210
Michal Volák – Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Martin Fila, Daniel Klimek, Peter Timko, Petr Žáček
55. Martin Fila
6. 6. 14 18:15 zzNOVOB Badíci Real Prd 10. 1:5 (0:1)
Hosté byli důraznější v osobních soubojích, velice mladý tým domácích se s tvrdostí soupeře nedokázal vyrovnat. Procházka
Badíci Real Prd
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Lukáš Polák, Luděk Řeřicha, Tomáš Růžička, Roman Tumpach, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Michal Volák – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma
50. Matěj Vorlíček 13., 40. Petr Matoušek
45., 58. Vladimír Kalous
50. Jiří Princ
44. Vladimír Kalous
30. 5. 14 18:15 KBELY Real Prd Pyjavíce FK 9. 4:2 (2:2)
Slušně hraný zápas dobré úrovně rozhodla lepší koncovka v závěru zápasu. Jaromír Šolc, Daniel Hrubý
Real Prd Pyjavíce FK
Jan Šabík – Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
20. Vladimír Kalous
27. Pavel Matoušek
48., 58. Michael Kalous
12. Tomáš Rejlek
28. Jaroslav Kraus
23. 5. 14 18:15 KBELY Bílá pohroma Real Prd 8. 3:1 (2:1)
Domácí zvítězili v průměrném utkání zaslouženě díky střelecké koncovce a lepšímu hernímu projevu. Hrálo se slušně a korektně. Svoboda, Novotný
Bílá pohroma Real Prd
Petr Olbert – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jan Šabík – Petr Janoušek, Michael Kalous, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Michal Volák
7., 15. Petr Olbert
48. Jakub Tinta
26. Jiří Princ
16. 5. 14 18:15 zzNOVOB Kvantanámo Real Prd 7. 7:2 (3:1)
Výsledek vypadá hrozivě, ale Real nebyl vůbec odevzdaný soupeř a bojoval do úplného konce. Tomáš Mládek, Jan Kroj
Kvantanámo Real Prd
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert vs Petr Matoušek – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Michal Volák
5. Dušan Kuzmík
19., 46., 50. Jan Reichert
25., 32. Michal Hudeček
43. Petr Čáha
11. Pavel Matoušek
33. Jan Sinecký
9. 5. 14 18:15 zzNOVOB Real Prd Dukla Praha FK 6. 10:0 (6:0)
Jednoznačné utkání odehrané v klidné atmosféře. Dukle scházel důraz. Procházka
Real Prd Dukla Praha FK
Michal Volák – Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Miroslav Kopp – Jakub Kowolowski, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Aleš Rejchrt
4., 26. Jan Sinecký
16. Pavel Matoušek
19., 48. Jiří Princ
22., 29., 36., 40. Vladimír Kalous
42. Václav Tůma
2. 5. 14 19:15 ZAK GoGo 1.NC Real Prd 5. 5:1 (2:0)
Od začátku utkání převaha domácího celku. Pak se síly vyrovnaly. Ve druhém poločase převaha domácího celku, který si odnesl zaslouženou výhru. Dufek
GoGo 1.NC Real Prd
Jiří Brožík – Moreno Fenezani, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski vs Jiří Tomášek – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Václav Tůma
7. Aleš Krupička
8. Richard Novotný
41. Daniel Kopic
42. Radovan Král
44. Petr Orlowski
34. OG
25. 4. 14 18:15 zzNOVOB Real Prd President FC 4. 3:3 (0:1)
První poločas jednoznačně lepší hosté nedokázal přidat více branek což se mu ve druhém poločase vymstilo. Husák
Real Prd President FC
Jiří Tomášek – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Václav Tůma vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy
35. Jiří Princ
53., 54. Vladimír Kalous
23. Jan Mudraninec
46. Kirill Prilepskiy
51. Vojtěch Ebr
11. 4. 14 19:15 P3 Žlutá křídla Real Prd 3. 1:2 (1:1)
Pohlednému utkání hrané ve vysokém tempu by slušela spíše remíza. Milan Dvonč
Žlutá křídla Real Prd
David Rousek – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Karel Fiala, Ondřej Glazar, Filip Kozák, Martin Vágner vs Michal Volák – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma
20. Martin Vágner 25. Michael Kalous
43. Petr Janoušek
4. 4. 14 18:15 zzNOVOB Real Prd Los Bimbananos 2. 2:5 (2:2)
Přestože hosté vstřelili všechny čtyři branky, byla první půle vyrovnaná nejen herně, ale i výsledkově. Po přestávce se "Bimbanáni" i bez možnosti střídání dostali do vedení, které pak v závěru do otevřené obrany zaslouženě potvrdili. Napoleaová
Real Prd Los Bimbananos
Michal Volák – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma vs Václav Balous – Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
5., 16. OG 21., 52. Jan Zavadil
24., 35. Jan Kuchař
55. Matěj Záhorský
28. 3. 14 18:15 zzNOVOB TBC Lachtan B Real Prd 1. 1:4 (0:1)
V utkání dominovaly obrany, mnoho šancí se neurodilo. Rozhodla větší lavička Realu Prd. Prček
TBC Lachtan B Real Prd
Vladimír Mádr – Johan Alemu, Tomáš Andrle, Roman Hübl, Tomáš Husák, Jiří Jambor vs Michal Volák – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Šabík, Jiří Tomášek, Václav Tůma