Ne 6.4.14 15:00 CESMI TZN.Čáp Šílené veverky   (HL8M)
Ne 6.4.14 16:15 CESMI Stodůlecký piráti Protector 1320 FC   (HL8O)
Pá 9.5.14 18:00 P1 S.F.O.T. Delfínci   (HL7B)
Pá 9.5.14 19:15 P1 Beach attack 90210 Žlutá křídla   (HL6G)
Út 3.6.14 19:30 TEMPO Dirty Bastards Tajfun AC   (HL6C)
Út 3.6.14 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A The Wall   (HL5C)

16. 6. 14 19:00 P3 Sedm zbabělých A Gekad 11. 3:1 (2:0)
Utkání se zlomilo druhým gólem domácích, kdy hra hostů se stala překopávanou, na což domácí velice rychle přistoupili. Jan Diviš
Sedm zbabělých A Gekad
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Jan Brožek, Jakub Hönig, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Bedřich Sýkora – Pavel Frühauf, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Jiří Zbíral
21., 36. Aleš Skřivan
27. Jiří Rohlík
50. Václav Stonáček
9. 6. 14 18:15 CESMI Eintopf Sedm zbabělých A 10. 1:0 (0:0)
Hosté se dlouho zodpověděn bránili přesile Eintopfu, nakonec ale přeci jen inkasovali. Plucar
Eintopf Sedm zbabělých A
Matěj Halouska – Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský, Lukáš Hromada, Jakub Krahulec, Pavel Press, Šimon Smrček, Vojtěch Smrček, Michal Špaňhel, Jakub Žemlička vs Martin Sehnal – Jiří Bohuslav, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
57. Lukáš Hromada
2. 6. 14 19:30 BECH Sedm zbabělých A Admira 97 9. 2:6 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém se hráči domácích ujali vedení, pak se však prosadil soupeř. Trnka
Sedm zbabělých A Admira 97
Pavel Ježek – Jan Brožek, Jakub Hönig, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
24. Pavel Kříž
59. Jan Brožek
31. Jiří Capil
36., 41., 57. Jan Kratochvíl
45., 59. Petr Sinke
27. 5. 14 18:00 zzDOLME TJ Bohemia Chips 1980 Sedm zbabělých A 8. 11:2 (4:0)
Jednoznačné utkání, netřeba dalšího komentáře. Šťástka
TJ Bohemia Chips 1980 Sedm zbabělých A
Petr Čejka – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml. vs Martin Sehnal – Jan Brožek, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
15. Jan Brožek
19. 5. 14 18:30 HRAB1 Sedm zbabělých A Senioři Praha A 7. 2:3 (1:1)
Hosté se ujali vedení již v první minutě utkání. Domácím se podařilo v utkání dvakrát vyrovnat, ale hosté 10 minut před koncem rozhodli ve svůj prospěch. Paleček
Sedm zbabělých A Senioři Praha A
Pavel Ježek – Jan Brožek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Peškar, Michal Resler, Jan Vlček, David Voženílek
28. Petr Mansfeld
45. Jiří Rohlík
1. Petr Peškar
47. Roman Kňap
50. Jiří Musílek
12. 5. 14 20:15 MOTO3 Yakuza Sedm zbabělých A 6. 5:1 (4:0)
Kdyby sedm zbabělých hrálo od začátku v plném počtu, byl by výsledek určitě jiný, ne tak jednoznačný. V první půli to byla hra na jednu branku, a to jen díky špatné koncovce Yakuza nevedla více. Druhá půle už naprosto vyrovnaná. Slušné utkání, bez záludností. Pavel Marášek, Petr Zlámal
Yakuza Sedm zbabělých A
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, Pavel Tolar vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Martin Sehnal, Roman Strejček
2., 25., 36. Martin Kopečný
3. Matyáš Král
6. Ondřej Čapek
38. Pavel Kříž
29. 4. 14 19:45 HRAB2 Pod parou Sedm zbabělých A 5. 4:1 (1:1)
Domácí hráli více týmově a občas si vytvořili pěknou akci, což je dovedlo k vítěznému konci. Bojovné utkání ze strany hostů. Barkman, Dokoupil
Pod parou Sedm zbabělých A
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček
27. Jaromír Divila
38. Jakub Cibulka
42. Miroslav Pospíšil
43. Lukáš Jendřejčík
17. Zdeněk Maršík
14. 4. 14 20:15 MOTO1 Sedm zbabělých A Majklovi Svině 4. 4:2 (3:1)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých A Majklovi Svině
Martin Sehnal – Jan Brožek, Martin Holub, Pavel Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Pavel Kondraš, Tomáš Křivánek, Martin Lang, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler, Marco Violi
22. Zdeněk Maršík
24., 43. Martin Holub
30. Aleš Skřivan
28. Pavel Kondraš
54. Martin Lang
7. 4. 14 20:45 LITVI Hulla hulla FC Sedm zbabělých A 3. 8:4 (5:0)
Domácí rozhodli už v 1.půli, kdy vedli o 5 gólů. Hostům se ani přes vydařenou druhou půli srovnat nepodařilo. Čapla M., Hladík
Hulla hulla FC Sedm zbabělých A
Miroslav Orság – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Martin Sehnal – Jan Brožek, Martin Holub, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček