10. Inter Lotyšák VET A 11 3 1 7 28:52 7
11. The Penguins 6:5 XXL 11 2 0 9 27:56 4

Po 2.6.14 18:15 MIKU2 Eukaryota 2.LKW Rum Zahořany HT   (HL7B)
Po 2.6.14 19:30 MIKU2 Blesk VK SUP AGČV/Ajax   (SVL1A)
Po 2.6.14 20:45 MIKU2 Vojenské lesy UTS Vršovice   (HL2A)
St 4.6.14 18:00 ZAK Fešáci ve vatě Žalud United 1.PC   (HL6E)
St 4.6.14 19:15 ZAK Petrohradská BFK A GFC Regent A   (HL3B)
St 4.6.14 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Suchdol sabres B   (HL5D)

19. 6. 14 19:30 MIKU3 Šrot FC VET Queen´s park club VET 11. 3:3 (2:1)
Pohledné utkání plné šancí na obou stranách, remíza spravedlivá. Lukáš Hronek, Erik Hoffmann
Šrot FC VET Queen´s park club VET
Petr Dubec – Daniel Boťcha, Aleš Hampl, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka vs Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Štěpán Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek
15. Jiří Kurka
25. Aleš Hampl
43. Josef Hudeček
9. Radek Schnider
50. Daniel Smrčka
55. Libor Kopecký
5. 6. 14 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET Anton aus Tirol 10. 3:1 (2:0)
Domácí od začátku diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli. Stránský
Queen´s park club VET Anton aus Tirol
Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma
15. Radek Schnider
21. Libor Kopecký
56. Jaroslav Špírek
55. Petr Burget
29. 5. 14 18:15 MIKU3 CFC Letňany Queen´s park club VET 9. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší střelecká efektivita hostů. Husák
CFC Letňany Queen´s park club VET
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Rostislav Charvát, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek
28. Václav Horáček
60. Radek Schnider
22. 5. 14 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Nemesis VET 8. 6:0 (3:0)
Hosté nenastoupili do druhé půli pro zraněná hráčů! Kopřiva
Queen´s park club VET Nemesis VET
Jiří Jeníček – Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider vs Karel Vyšata – David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Šiman
12. Petr Podrápský
19. Michal Rod
23. Karel Hrubeš
12. David Boštík
15. 5. 14 18:15 MIKU1 Křídla Ďáblic VET A Queen´s park club VET 7. 3:4 (0:2)
Každý chvilku tahá pilku, ale větší štěstí na straně domácích. Vynikající výkon gólmana hostí. Kovařík
Křídla Ďáblic VET A Queen´s park club VET
Jaroslav Svoboda – Jiří Lupoměch, Tomáš Mach, Tomáš Mrázek, Roman Vejvoda, Karel Vesecký, Jan Yousif vs Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek
45. Tomáš Mach
46. Jiří Lupoměch
52. Roman Vejvoda
56 Jan Yousif 24. Jaroslav Špírek
29., 48. Karel Hrubeš
55. Daniel Smrčka
1. 5. 14 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Inter Lotyšák VET A 6. 7:2 (4:1)
utkání slušné úrovně jednoznačného průběhu. Trnka
Queen´s park club VET Inter Lotyšák VET A
Pavel Smolák – Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
11., 50., 56. Libor Kopecký
14. Daniel Smrčka
17., 37. Petr Podrápský
21. Michal Rod
29., 37. Vojtěch Kišš
24. 4. 14 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Viktoria Bítovská VET A 5. 6:1 (2:1)
Rozhodla lepší koncovka domácího týmu. Domácí dokázali proměnit své šance, zatímco hosté zahazovali jednu šanci za druhou. Kovařík,Važán
Queen´s park club VET Viktoria Bítovská VET A
Pavel Smolák – Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek vs Libor Petřina – Roman Bačák, Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Martin Petřina
5. Jaroslav Špírek
15., 55. Karel Hrubeš
35. Daniel Smrčka
40., 54. Michal Rod
13. Jiří Ditter
17. 4. 14 17:00 DEKAN Stará Garda VET Queen´s park club VET 4. 1:2 (1:0)
Domácí se dostali v prvním poločase do vedení, které však hosté ve druhé půli dokázali během dvou minut otočit. Hošek,Mlynařík
Stará Garda VET Queen´s park club VET
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka
25. Tomáš Neuhäusl 46., 48. Daniel Smrčka
10. 4. 14 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET DP Xaverov 3. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas. Druhý poločas byl nerózní s mnoha fauly. Agresivnější domácí zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Queen´s park club VET DP Xaverov
Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Jaroslav Špírek vs Tomáš Jakl – Petr Bílek, Ján Chromek, Ivan Habrun, Petr Homola, Jan Paroulek, František Svoboda
20., 59. Karel Hrubeš
25. Radek Schnider
30. Petr Homola
33. Jan Paroulek
3. 4. 14 18:15 MIKU1 Úderka Žižkov Queen´s park club VET 2. 4:4 (4:2)
Domácí vedli po půli o dvě branky a zdálo se, že si výhru pohlídají. Ve druhé půli však hosté vlastní brankou domácích snížili a v posledních sekundách utkání vyrovnali z penalty Smetana,Hošek
Úderka Žižkov Queen´s park club VET
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Jaroslav Špírek