Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.11.14 | 19:30 | BECH | DP Xaverov Estudiantes VET B | 11. | 7:2 |
Čt 27.11.14 | 19:30 | ZAK | Stará Garda VET Po Útlumu 06 | 11. | 6:2 |
Čt 27.11.14 | 19:30 | ARIT | PH Servis Inter Lotyšák VET A | 11. | 5:0 |
Čt 27.11.14 | 19:30 | CESMI | Úderka Žižkov Anton aus Tirol | 11. | 10:7 |
Čt 27.11.14 | 19:00 | STOD | Premiéra TV Dřevosprint SC | 11. | 4:1 |
Čt 27.11.14 | 19:00 | ZABEH | Kliďas SFC Viktoria Bítovská VET A | 11. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov | 11 | 11 | 0 | 0 | 61:23 | 22 |
2. | PH Servis | 11 | 7 | 1 | 3 | 27:20 | 15 |
3. | Premiéra TV | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:25 | 13 |
4. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:32 | 12 |
5. | Estudiantes VET B | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:26 | 12 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:29 | 11 |
7. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:42 | 10 |
8. | Po Útlumu 06 | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:32 | 9 |
9. | Kliďas SFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:26 | 8 |
10. | Úderka Žižkov | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:41 | 8 |
11. | Dřevosprint SC | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:36 | 7 |
12. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:46 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 15.9.14 | 19:15, 20:30 | STER3 | Estudiantes VET B |
Po 29.9.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Po Útlumu 06 |
Po 29.9.14 | 19:15, 20:30 | STER2 | DP Xaverov |
Út 30.9.14 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Kliďas SFC |
Po 6.10.14 | 19:00, 20:15 | zzSANC4 | Po Útlumu 06 |
St 8.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Viktoria Bítovská VET A |
Čt 9.10.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Estudiantes VET B |
Po 13.10.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Stará Garda VET |
Po 13.10.14 | 19:00, 20:15 | DABLI | DP Xaverov |
St 15.10.14 | 19:30, 20:45 | CESMI | Stará Garda VET |
Čt 16.10.14 | 17:30, 18:45 | zzNOVOB | Kliďas SFC |
Čt 16.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Inter Lotyšák VET A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Panýrek | Santa Tranta VET | 14 |
2. | Jan Paroulek | DP Xaverov | 14 |
3. | František Svoboda | DP Xaverov | 14 |
4. | Karel Janďourek | Anton aus Tirol | 11 |
5. | Tomáš Hosnedl | Stará Garda VET | 10 |
6. | Jan Říha | Premiéra TV - Nowatron | 9 |
7. | Petr Burget | Anton aus Tirol | 9 |
8. | Jiří Kopecký | Anton aus Tirol | 8 |
9. | Jakub Maláček | Hosthunters VET B | 8 |
10. | Michal Heisig | Kliďas SFC | 8 |
11. | Daniel Brodský | Inter Lotyšák VET A | 8 |
12. | Antonín Medřický | DP Xaverov | 7 |
13. | Jan Malypetr | Inter Lotyšák VET A | 7 |
14. | Jaromír Tomaides | Dřevosprint SC | 7 |
15. | Pavel Stoklasa | Úderka Žižkov | 7 |
16. | Tomáš Peška | Po Útlumu 06 | 7 |
17. | Petr Homola | Rokoska VET B | 6 |
18. | Petr Vaněček | Po Útlumu 06 | 6 |
19. | Martin Kraus | Inter Lotyšák VET A | 6 |
20. | David Kratochvíl | Premiéra TV - Nowatron | 6 |