Zdeněk Turyna – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter vs Jaromír Tomaides – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Jaroslav Šimon, Luboš Souček
19. 11. 14 19:00 P1 Po Útlumu 06 Premiéra TV 10. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza v bojovném utkání. Kučera
Po Útlumu 06 Premiéra TV
Jan Harazím – Rostislav Korbel, David Kutiš, Martin Novotný, Tomáš Peška, Petr Šichor, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha
7. Miroslav Vostarek 3. Lubor Klouda
10. 11. 14 19:30 BECH Premiéra TV Anton aus Tirol 9. 3:5 (3:1)
Pěkný fotbálek ve slušném tempu s mnoha šancemi na obou stranách. První půli měli lepší domácí a vedli o dvě branky. Ve druhé půli se však hosté rozjeli a zaslouženě dokázali otočit vývoj utkání ve svůj prospěch.
Premiéra TV Anton aus Tirol
Zdeněk Turyna – Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma
55. Petr Burget
6. 11. 14 18:15 BECH Úderka Žižkov Premiéra TV 8. 6:4 (2:2)
Poklidný zápas až do 49. minutě, kdy na protest proti odpískané penaltě odešli dva hráči hostí a Premiéra tak dohrávala zbytek zápasu v oslabení.
Úderka Žižkov Premiéra TV
Miroslav Václavík – Pavel Doležal, Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
8., 49. Pavel Stoklasa
23., 40., 54. Tomáš Panýrek
37. OG
3., 44. David Kratochvíl
20. Jaromír Koubík
43. Jan Říha
20. 10. 14 19:30 BECH Premiéra TV Stará Garda VET 7. 5:0 (2:0)
Jednoznačný zápas, a to ještě domácí nedali v úvodu penaltu.
Premiéra TV Stará Garda VET
Zdeněk Turyna – Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Hosnedl, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek
8., 10. Jan Říha
39., 44. Martin Richter
42. Jaromír Koubík
9. 10. 14 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Premiéra TV 6. 0:3 (0:1)
Zápas v dobrém tempu. Šance na obou stranách, ale tým hostů lépe kombinoval a tak měl i zasloužené vítězství. Napoleaová, Kučera
Viktoria Bítovská VET A Premiéra TV
Jaroslav Poplužník – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Martin Papadopulos, Libor Petřina, Luboš Řezníček vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
16. Jan Říha
57. Jiří Kratochvíl
59. Zdeněk Turyna
2. 10. 14 18:15 BECH DP Xaverov Premiéra TV 5. 6:0 k.
Hosté se omluvili z utkání.
22. 9. 14 19:30 BECH Premiéra TV PH Servis 4. 2:3 (0:1)
Utkání plné dlouhých míčů. Zasloužená výhra hostů, i přes závěrečný tlak domácích. Jakub Zelenka, Jakub Šimsa
Premiéra TV PH Servis
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
54. David Kratochvíl
12. Jiří Chlebna
37. Milan Kvajsar
51. Tomáš Bartecký
18. 9. 14 20:45 BECH Kliďas SFC Premiéra TV 3. 0:2 (0:1)
Utkání se hrálo ve velkém tempu. Oba celky se vytvořily několik slibných šancí, ale nakonec se ujaly pouze dvě na straně hostů.
Kliďas SFC Premiéra TV
Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Pecha, Petr Pek vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha
8. Jiří Kratochvíl
56. Jan Říha
8. 9. 14 19:30 BECH Premiéra TV Inter Lotyšák VET A 2. 7:2 (2:0)
Férově hrané utkání, které se neslo v duchu kombinačního fotbalu. O vítězi rozhodly chyby v obraně. Jiří Bouše ml., Jaroslav Veverka
Premiéra TV Inter Lotyšák VET A
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Martin Kraus, Oldřich Šára, Karel Štika