12. Viktoria Bítovská VET A 11 2 1 8 15:46 5

Po 20.10.14 18:15 ARIT Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 20.10.14 19:30 ARIT Ravens FC Ši Kyo   (HL8C)
Po 20.10.14 20:45 ARIT Břewnow boys KMK Libčice FC   (HL3A)
St 12.11.14 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET Prapražačka B   (VL4C)
St 12.11.14 19:30 zzNOVOB GK Ohradní A Killing power FC   (HL6E)
St 12.11.14 20:45 zzNOVOB Kříženeček Kumpáni   (HL4C)

27. 11. 14 19:30 CESMI Úderka Žižkov Anton aus Tirol 11. 10:7 (5:4)
Čtyři góly Janďourka a pět branek Panýrka, co dodat. Super zápas. Jan Doležel, Libor Hruška
Úderka Žižkov Anton aus Tirol
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat vs Jiří Kopecký – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma
45. Josef Med
20. 11. 14 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Úderka Žižkov 10. 2:7 (1:3)
Jasná výhra domácích. V koncovce jistý Panýrek. Plucar, Sochor
Viktoria Bítovská VET A Úderka Žižkov
Jaroslav Poplužník – Roman Bačák, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Martin Petřina, Luboš Řezníček vs Miroslav Václavík – Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
12. Martin Petřina
60. Robert Hlubuček
22. Pavel Stoklasa
23., 27., 31., 32., 49. Tomáš Panýrek
40. Josef Skopal
13. 11. 14 17:00 DEKAN Stará Garda VET Úderka Žižkov 9. 3:0 (1:0)
Velmi pohledné utkání kde Garda hodně bránila ale naplno využívala svoje brejky. Boubín, Beneš
Stará Garda VET Úderka Žižkov
Dušan Houf – Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Kubát, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek vs Miroslav Václavík – Pavel Doležal, Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra
12. Tomáš Hosnedl
42. Tomáš Neuhäusl
51. Petr Kubát
6. 11. 14 18:15 BECH Úderka Žižkov Premiéra TV 8. 6:4 (2:2)
Poklidný zápas až do 49. minutě, kdy na protest proti odpískané penaltě odešli dva hráči hostí a Premiéra tak dohrávala zbytek zápasu v oslabení.
Úderka Žižkov Premiéra TV
Miroslav Václavík – Pavel Doležal, Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
8., 49. Pavel Stoklasa
23., 40., 54. Tomáš Panýrek
37. OG
3., 44. David Kratochvíl
20. Jaromír Koubík
43. Jan Říha
23. 10. 14 18:15 BECH DP Xaverov Úderka Žižkov 7. 5:3 (2:1)
1.poločas vyrovnaný zápas v poklidném tempu, který nakonec vyhrál DP o gol. Druhý poločas Úderka vyrovnala a pak dokonce šla do vedení. Xaverov nakonec utkání otočil zpátky ve svůj prospěch.   Husák, Čapla M.
DP Xaverov Úderka Žižkov
Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Pavel Fligl – Pavel Doležal, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Jaromír Vydra
12., 48., 52., 58. Jan Paroulek
24. Antonín Medřický
16. Pavel Doležal
37. Pavel Stoklasa
41. Radek Houska
8. 10. 14 20:30 STER2 Úderka Žižkov PH Servis 6. 0:1 (0:1)
Pěkné utkání hrané ve vysokém tempu. Vyrovnané utkání rozhodl jediný gól.
Úderka Žižkov PH Servis
Pavel Fligl – Pavel Doležal, Radek Houska, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
27. Zdeněk Bárta
2. 10. 14 20:15 P1 Kliďas SFC Úderka Žižkov 5. 4:1 (1:1)
V rychlém utkání zvítězil tým s lepší koncovkou. Petr Kalaš, Jan Šimůnek
Kliďas SFC Úderka Žižkov
Roman Pekárek – Petr Bárta, Radek Cerha, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Pecha, Petr Pek, Ondřej Viche vs Pavel Fligl – Pavel Doležal, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger
13., 34., 57. Michal Heisig
47. Petr Bárta
30. Pavel Doležal
25. 9. 14 18:15 HANSP Úderka Žižkov Inter Lotyšák VET A 4. 2:4 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou efektivnějších hostů. Napoleaová
Úderka Žižkov Inter Lotyšák VET A
Pavel Fligl – Pavel Doležal, Tomáš Panýrek, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Oldřich Šára
58. Michal David
17. 9. 14 20:15 P3 Estudiantes VET B Úderka Žižkov 3. 3:0 (2:0)
Utkání s územní převahou domácích, kteří byli běhavější a důraznější s větší snahou zvítězit. Zasloužené vítězství. Lukáš Radouš, Miloslav Maxa
Estudiantes VET B Úderka Žižkov
Michal Matejka – Miroslav Bílek, Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ vs Miroslav Václavík – Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra
7. Tomáš Hrubý
20. Zbyněk Bureš
58. David Nekvasil
10. 9. 14 20:15 STOD Úderka Žižkov Dřevosprint SC 2. 4:3 (1:1)
Po vyrovnané první půli se utkání začalo vyvíjet jako na houpačce, kdy nakonec byl šťastnější tým domácích.
Úderka Žižkov Dřevosprint SC
Miroslav Václavík – Pavel Doležal, Pavel Fligl, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth
26., 33. Jaromír Vydra
42. Václav Teller
52. Martin Vopat
23., 39. Jan Toth
36. Jaromír Tomaides
3. 9. 14 19:00 P2 Po Útlumu 06 Úderka Žižkov 1. 5:0 (1:0)
Výsledek je pro Úderku krutý, protože takový rozdíl ve hře nebyl, ale fotbal se hraje na góly a ty dával Útlum. Smetana, Rataj M.
Po Útlumu 06 Úderka Žižkov
Jan Harazím – Rostislav Korbel, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra