Po 20.10.14 20:45 DEKAN Havri Havri Litrpůl FC   (HL4A)

27. 11. 14 19:30 BECH DP Xaverov Estudiantes VET B 11. 7:2 (2:1)
Klidný zápas při kterém zaslouženě vyhráli domácí. Daniel Krůla, Dominik Zukal
Petr Novotný – Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Antonín Medřický, Jan Paroulek, Karel Petržílka, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Michal Matejka – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Miloš Princ
49. Ivan Habrun
11. Miloš Princ
45. Petr Kult
19. 11. 14 19:00 METE1 Estudiantes VET B PH Servis 10. 1:2 (1:0)
Zápas nabídl velmi vyrovnaný souboj, který byl završen výhrou hostů. Matouš Polák, Petr Coufal
Estudiantes VET B PH Servis
David Nekvasil – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, Martin Plicka, Miloš Princ vs Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
9. Petr Kult 41. Jindřich Štencl
42. Milan Macela
12. 11. 14 20:00 ARIT Kliďas SFC Estudiantes VET B 9. 1:3 (0:3)
Hráči domácích byli aktivnější ale v 1.půli paradoxně 3x inkasovali. Ve druhé půli vstřelili pouze jeden gol i díky velmi dobře chytajícímu brankáři. Tomáš Otta, Jaromír Šolc
Kliďas SFC Estudiantes VET B
Roman Pekárek – Jaroslav Baka, Petr Bárta, Radek Cerha, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Milan Smutný, Ondřej Viche, Pavel Zima vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil
32. Petr Bárta 9. Zbyněk Bureš
22. Miroslav Kalvas
30. Vilém Hodulák
6. 11. 14 18:15 HANSP Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A 8. 3:2 (2:2)
Napínavé utkání s velkým množstvím neproměněných šancí. Jan Lehejček, Tomáš Hubata-Vacek
Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A
Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Miloš Princ vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Oldřich Šára
15. Pavel Krejčík
19. Petr Kult
48. Zbyněk Bureš
2. Vojtěch Kišš
17. Jan Klofáč
23. 10. 14 19:00 P1 Estudiantes VET B Viktoria Bítovská VET A 7. 3:0 (2:0)
Estudiantes vyhrál díky lepší koncovce. Přesto si brankář poraženého týmu zaslouží absolutorium z aperfektní výběhy a podporu utoku. Jan Dolejš, Lukáš Pejchal
Estudiantes VET B Viktoria Bítovská VET A
Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Tomáš Soukup vs Jaroslav Poplužník – Roman Bačák, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Martin Papadopulos, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček
4. Zbyněk Bureš
16., 59. Tomáš Hrubý
8. Luboš Řezníček
44. Martin Papadopulos
8. 10. 14 20:15 STOD Dřevosprint SC Estudiantes VET B 6. 3:1 (1:1)
Zpočátku dost nervózní utkání, po kterém násdledoval bojovný zápas, který rozhodl na začátku 2.půle Matějčík. Závěrečná ofenziva Estu se minula účinkem. Stanislav Roček, Roman Švejstil
Dřevosprint SC Estudiantes VET B
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, Petr Kult, David Nekvasil, Martin Plicka
15. Jaroslav Šimon
33., 46. Pavol Matejčík
6. Josef Krupička
1. 10. 14 19:00 P1 Estudiantes VET B Po Útlumu 06 5. 3:1 (3:0)
Z vyrovnaného utkání vzešel vítěz díky lepší koncovce.. Kohout, Hauptmann
Estudiantes VET B Po Útlumu 06
Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, David Nekvasil, Miloš Princ vs Jan Harazím – Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek
9. Miroslav Kalvas
23. Vilém Hodulák
27. Pavel Krejčík
54. Martin Novotný
24. 9. 14 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Estudiantes VET B 4. 6:0 (2:0)
Domácí v poklidném tempu dokráčeli k vysokému vítězství proti oslabenému soupeři, kteří přesto nebyli bez šancí.
Anton aus Tirol Estudiantes VET B
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Miroslav Kalvas, Petr Kult, Miloš Princ
22. Mojmír Mikuláš
26. Svatopluk Samler
35. Jiří Kopecký
50. Petr Burget
53. Milan Husák
56. Richard Klípa
17. 9. 14 20:15 P3 Estudiantes VET B Úderka Žižkov 3. 3:0 (2:0)
Utkání s územní převahou domácích, kteří byli běhavější a důraznější s větší snahou zvítězit. Zasloužené vítězství. Lukáš Radouš, Miloslav Maxa
Estudiantes VET B Úderka Žižkov
Michal Matejka – Miroslav Bílek, Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ vs Miroslav Václavík – Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra
7. Tomáš Hrubý
20. Zbyněk Bureš
58. David Nekvasil
11. 9. 14 17:00 DEKAN Stará Garda VET Estudiantes VET B 2. 1:2 (0:2)
Domácí hráli až moc pasivně a dostali 2 góly. Druhou půli začali aktivně napadat, ale kontaktní branka přišla moc pozdě. Petr Vosmík, Václav Klán
Stará Garda VET Estudiantes VET B
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Petr Voves vs Michal Matejka – Miroslav Bílek, Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Soukup
58. Petr Turínek 24. Tomáš Hrubý
28. Pavel Krejčík
1. 9. 14 19:30 BECH Estudiantes VET B Premiéra TV 1. 1:3 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém bylo na hráčích vidět, že se jedná o úvodní zápas sezóny. Hosté si vytvořili ve druhé půli dostatečný náskok, který hlídali až do konce utkání. Dufek P, Dufek L
Estudiantes VET B Premiéra TV
Miroslav Bílek – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Miloš Princ vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha