Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 22.6.15 | 18:15 | MIKU4 | Speciál Bráník B AG team | 11. | 6:2 |
Po 22.6.15 | 18:15 | MIKU1 | Ferri FC Orange Predators A | 11. | 3:6 |
Po 22.6.15 | 18:15 | HANSP | Limita Dukla Praha FK | 11. | 1:6 |
Po 22.6.15 | 18:15 | CESMI | Pražští lvi Démoni | 11. | 4:1 |
Po 22.6.15 | 18:15 | MIKU3 | Lucián FC B TJ Spoje Praha A | 11. | 0:6 |
Po 22.6.15 | 18:15 | MIKU2 | Kontis 1.FC Eukaryota 2.LKW | 11. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spoje Praha | 11 | 10 | 1 | 0 | 67:20 | 21 |
2. | Orange Predators A | 11 | 9 | 1 | 1 | 67:23 | 19 |
3. | Ferri FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:25 | 16 |
4. | Limita | 11 | 6 | 3 | 2 | 28:23 | 15 |
5. | Speciál Bráník B | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:28 | 14 |
6. | Pražští lvi | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:43 | 11 |
7. | Dukla Praha FK | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:39 | 9 |
8. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:42 | 7 |
9. | Démoni | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:44 | 7 |
10. | Lucián FC B | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:58 | 6 |
11. | Kontis 1.FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:39 | 4 |
12. | AG team | 11 | 1 | 1 | 9 | 25:66 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 24.3.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Eukaryota 2.LKW |
St 25.3.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Lucián FC B |
St 25.3.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | AG team |
Ne 29.3.15 | 17:45, 19:00 | METE1 | Démoni |
St 1.4.15 | 19:00, 20:15 | P1 | Pražští lvi |
St 1.4.15 | 19:00, 20:15 | SANC1 | Ferri FC |
Út 7.4.15 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | TJ Spoje Praha A |
St 8.4.15 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Orange Predators A |
St 8.4.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | DEKAN | Speciál Bráník B |
St 8.4.15 | 19:15, 20:30 | STER1 | Limita |
Čt 9.4.15 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Kontis 1.FC |
Ne 12.4.15 | 16:00, 17:15 | HOSTI | Dukla Praha FK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Šedivý | G.I.C La Plate de Cünde | 30 |
2. | Jan Svoboda | Ferri FC | 18 |
3. | Daniel Smejtek | Orange Predators A | 16 |
4. | Pavel Slánský | Lucián FC B | 11 |
5. | Jiří Němec | Orange Predators A | 11 |
6. | Dominik Šír | AG team | 11 |
7. | Pavel Mrňa | Lucián FC B | 10 |
8. | David Franc | Gepard AFC | 10 |
9. | Adam Střecha | TJ Spoje Praha A | 10 |
10. | Petr Vácha | Dukla Praha FK | 10 |
11. | Lubomír Konečný | Kontis 1.FC | 10 |
12. | Viktor Smejtek | Orange Predators A | 9 |
13. | Jiří Vepřek | Speciál Bráník A | 8 |
14. | Robert Rödling | Kvantanámo | 8 |
15. | Petr Vanko | Speciál Bráník B | 8 |
16. | Jaroslav Sita | 4077 DUCKS | 8 |
17. | Zbyněk Zika | Pražští lvi | 8 |
18. | Tomáš Strnad | Ferri FC | 7 |
19. | Jiří Šabatka | Speciál Bráník B | 6 |
20. | Martin Michálek | Dukla Praha FK | 6 |