8. 6. 15 19:30 MIKU4 Eukaryota 2.LKW Ferri FC 10. 0:8 (0:3)
Milan Pick – Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Lukáš Ševčík, Jaroslav Sita, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, Petr Čunát, Jan Mádr, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
10., 53. Martin Bednář
44., 59. Jan Červenka
47. Jan Svoboda
1. 6. 15 20:45 MIKU2 Ferri FC Dukla Praha FK 9. 4:2 (3:1)
Ferri bylo po celý zápas lepším týmem, ale díky trápení se v koncovce se strachoval o výsledek až do závěrečného hvizdu. Šťástka, Kučera
Ferri FC Dukla Praha FK
Radek Linert – Martin Bednář, Jan Červenka, Petr Čunát, Jan Mádr, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Matyáš Neuwirth, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Petr Vácha
6. Jan Slezák
20. Lukáš Novotný
26., 58. Martin Bednář
11. Tomáš Plavec
44. Martin Michálek
25. 5. 15 20:45 MIKU3 TJ Spoje Praha A Ferri FC 8. 3:2 (2:1)
Fotbalově i debatně zajímavé utkání. Brhel
TJ Spoje Praha A Ferri FC
Jaroslav Šubrt – David Baran, Kamil Kadoumi, Jiří Rašplička, Lukáš Šedivý, Adam Střecha, Michael Šváb, Jiří Tesař vs Marek Kutina – Martin Bednář, Petr Čunát, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
9. David Baran
29., 40. Lukáš Šedivý
15. Jan Svoboda
58. OG
18. 5. 15 20:45 MIKU3 Ferri FC Démoni 7. 3:1 (1:0)
Výhra se štěstím. Hezký fotbal. Filip Šmahel, Jan Krtil
Ferri FC Démoni
Radek Linert – Martin Bednář, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Tomáš Pechar – Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Petr Wolf
1. Martin Bednář
59. Jan Svoboda
60. Tomáš Strnad
32. Vladislav Matetič
11. 5. 15 20:45 MIKU4 AG team Ferri FC 6. 4:8 (2:3)
Vyrovnané utkání, ovšem rozhodla lepší koncovka hostů, která přišla až v samém závěru utkání. Pavlíček, Hauptmann
AG team Ferri FC
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír vs Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, Petr Čunát, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
15., 47. Adam Narwa
20., 53. Dominik Šír
3., 26., 42. Jan Svoboda
27., 52., 54. Tomáš Strnad
55. Jan Červenka
58. Petr Čunát
27. 4. 15 20:45 MIKU4 Ferri FC Speciál Bráník B 5. 5:2 (0:1)
Domácí měli utkání od první do poslední minuty bezpečně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Šťástka,Nováček
Ferri FC Speciál Bráník B
Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, Jan Mádr, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Daniel Prokop – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček
32., 33., 43. Jan Svoboda
36., 51. Jan Červenka
13. Zdeněk Slavíček
58. Jiří Šabatka
20. 4. 15 20:15 P2 Pražští lvi Ferri FC 4. 1:8 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli hosté o své jednoznačné výhře šesti góly během dvaceti minut. Zdeněk Stratil, Roman Matoušek
Pražští lvi Ferri FC
Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
17. Zbyněk Zika 10. Tomáš Strnad
30. Jan Mádr
37., 46. Tomáš Novák
50., 57. Jan Svoboda
53. Martin Bednář
54. OG
13. 4. 15 19:30 MIKU3 Ferri FC Lucián FC B 3. 7:2 (4:1)
Vítězové dobře bránili a vyráželi k protiútokům, které většinou proměňovali. Zasloužené vítězství. Martin Líbal, Ivan Haco
Ferri FC Lucián FC B
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Jan Dovolil – Libor Bayer, David Davídek, Jiří Hloušek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Pavel Mrňa, Richard Novotný, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
11., 17., 52. Jan Svoboda
19., 51. Miroslav Vavroušek
30., 35. Tomáš Novák
5. Pavel Slánský
52. Pavel Mrňa
30. 3. 15 20:45 MIKU4 Limita Ferri FC 2. 3:1 (3:0)
Limita rozhodla o svém vítězství v úvodu zápasu, když vstřelila tři góly za 11 minut. Ferri rozhoupalo síť pouze jednou. Čapla
Limita Ferri FC
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Marek Kutina – Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
2., 11. Pavel Voltner
10. Jaroslav Mrázek
40. Tomáš Novák
23. 3. 15 20:45 MIKU2 Ferri FC Kontis 1.FC 1. 4:1 (2:1)
Hosté se ve 3. minutě dostali náhodně do vedení. Domácí mnohem lépe kombinovali, ale hostí zázračnými zákroky držel brankář. Ke konci poločasu se Ferri přeci jen prosadili a ve 2. půli už jen hru kontrolovali a přidali další branky. Robert Zedník, Michal Vašek
Ferri FC Kontis 1.FC
Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký