St 25.3.15 18:00 STER3 DHL Brohemians Tohle není hokej?   (HL8H)
St 25.3.15 19:15 STER3 Badíci VSK MFF UK Praha A   (HL6D)
St 25.3.15 20:30 STER3 Houbařův Ráj Nottoric Forest   (HL7D)
Út 14.4.15 18:15 CESMI Airborne Příbram ZAK Praha   (HL8B)
Út 14.4.15 19:30 CESMI Berger club SUP Nejistá sezóna SUP   (SVL2A)
Út 14.4.15 20:45 CESMI Slawoj Břevnov Dřeváci   (VL3A)

22. 6. 15 18:15 MIKU3 Lucián FC B TJ Spoje Praha A 11. 0:6 (0:3)
Utkání které bylo vyrovnané, ač tomu skore neodpovídá. Rozhodla produktivita hostů. Kocman, Svoboda
Lucián FC B TJ Spoje Praha A
Jan Dovolil – Libor Bayer, David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta vs Jaroslav Šubrt – David Baran, Luboš Choura, Jiří Rašplička, Lukáš Šedivý, Adam Střecha, Jiří Tesař, Aleš Vondráček
10., 16. Jiří Rašplička
12., 42. Lukáš Šedivý
49., 59. David Baran
10. 6. 15 20:45 DEKAN Démoni Lucián FC B 10. 4:2 (3:1)
Lucián byl od začátku zápasu jasně lepším týmem, ale góly dávali Démoni a udrželi si tak naději na setrvání v 5. lize. Boubín, Beneš
Démoni Lucián FC B
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Karel Hartig, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov, Jiří Valo, Petr Wolf vs Pavel Slánský – Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
2., 21. Vladislav Matetič
10. OG
57. Pavel Drápal
49 Jiří Valo 29. Adam Kraus
47. OG
1. 6. 15 19:30 MIKU2 Lucián FC B AG team 9. 9:2 (1:1)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem. Kučera, Šťástka
Lucián FC B AG team
Jan Dovolil – Petr Bürgel, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Adam Kraus, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír
49. Ondřej Krejčík
25. 5. 15 20:15 MOTO1 Speciál Bráník B Lucián FC B 8. 4:2 (3:1)
Pěkné, fotbalové utkání, ve kterém vyhrál o něco lepší mladší tým. Melíšek
Speciál Bráník B Lucián FC B
Jan Ropický – Martin Fetr, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Jan Dovolil – Petr Bürgel, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
11. Zdeněk Slavíček
23. Jiří Šabatka
26. Petr Vanko
57. Jiří Kotáb
17., 58. Ondřej Malátek
18. 5. 15 20:15 P1 Lucián FC B Pražští lvi 7. 2:4 (2:2)
Domácí byli v prvním poločase lepší, ale nedokázali proměnit své šance. Druhá půle však už patřila hostům. Ondřej Sejk, Vojtěch Liška
Lucián FC B Pražští lvi
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Richard Novotný, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
8. Pavel Mrňa
22. Pavel Slánský
47 Pavel Hašek 5., 41. Vilém Řehák
28. Zbyněk Zika
49. Tomáš Kőrbler
39. Lukáš Měsíček
11. 5. 15 18:15 CESMI Orange Predators A Lucián FC B 6. 13:2 (8:1)
Časy branek jsou pouze orientační, originál zápisu byl ztracen. Jaroslav Hubínek
Orange Predators A Lucián FC B
Jakub Perník – David Franc, Tomáš Mattern, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Michal Zika, Vladimír Zika vs Jan Dovolil – Libor Bayer, David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
45. Pavel Slánský
27. 4. 15 19:30 MIKU4 Limita Lucián FC B 5. 6:3 (5:1)
Pohledné utkání, které domácí v prvním poločase rozhodli a ve druhém zkušeně kontrolovali zisk dvou bodů. Šťástka
Limita Lucián FC B
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Jan Dovolil – Libor Bayer, Petr Bürgel, David Davídek, Pavel Hašek, Ondřej Malátek, Richard Novotný, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
37. Libor Bayer
22. 4. 15 19:45 HRAB2 Lucián FC B Kontis 1.FC 4. 3:2 (3:1)
K zápasu se sešly dva poměrně vyrovnané týmy. Předvedly divácky průměrnou, ale živou hru. V 1. poločase se výrazněji prosadil Lucián a přes vyrovnanou hru se mu povedlo v poločase vést již 3:1. Druhý poločas byl plný šancí na obou stranách, ale ke gólu a zmírnění výsledku vedla až poslední šance v 60. minutě. Lucián si výhru zasloužil. Semerád
Lucián FC B Kontis 1.FC
Jan Dovolil – David Davídek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Richard Novotný, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
1., 27., 29. Pavel Slánský 5. Lubomír Konečný
60. Milan Pastvinský
13. 4. 15 19:30 MIKU3 Ferri FC Lucián FC B 3. 7:2 (4:1)
Vítězové dobře bránili a vyráželi k protiútokům, které většinou proměňovali. Zasloužené vítězství. Martin Líbal, Ivan Haco
Ferri FC Lucián FC B
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Jan Dovolil – Libor Bayer, David Davídek, Jiří Hloušek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Pavel Mrňa, Richard Novotný, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
11., 17., 52. Jan Svoboda
19., 51. Miroslav Vavroušek
30., 35. Tomáš Novák
5. Pavel Slánský
52. Pavel Mrňa
30. 3. 15 18:15 MIKU1 Lucián FC B Eukaryota 2.LKW 2. 3:7 (2:4)
Vítězný tým se prezentoval urputnou a bojovnou hrou, která na soupeře platila.
Lucián FC B Eukaryota 2.LKW
Jan Dovolil – David Davídek, Jiří Hloušek, Miloš Kraus, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Milan Pick – Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Jaroslav Sita, Filip Vodička