Čt 21.5.15 18:00 SCBEC Batalion Vinohrady FC Šachta UK VET   (VL3C)
Čt 21.5.15 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni B Old Bayern Prag   (VL4F)
Čt 21.5.15 20:30 SCBEC Strašnická šlechta Útlum   (HL4D)
Čt 25.6.15 18:15 BECH Traktor Humus SUP A DP Xaverov SUP   (SVL3B)
Čt 25.6.15 19:30 BECH CFC Letňany Po Útlumu 06   (VL2B)
Čt 25.6.15 20:45 BECH Target FC Alkohol Tea FC   (HL6F)

19. 6. 15 19:30 BECH Real Prd Žlutá křídla 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, výborné výkony obou brankářů. Oba celky neproměnily řadu šancí a tak se nakonec zrodila zasloužená remíza. Vyrovnávací gól domácích byl z kategorie exkluzivních. Zdeněk Zemanec, Miloš Zenkl
Real Prd Žlutá křídla
Michal Volák – Jan Enökl, Marek Houfek, Petr Janoušek, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Karel Fiala, David Rousek, Tomáš Rousek, Jan Vácha, Jean Maurice Wary
24. Petr Janoušek
48. Jiří Princ
6. Radovan Chalupka
40. Jan Vácha
5. 6. 15 20:15 TEMPO Blesk VK A Real Prd 10. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ale domácí byli důraznější v zakončení a to nakonec rozhodlo o vývoji utkání. Husák, Hofman
Blesk VK A Real Prd
Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský vs Jiří Princ – Jan Enökl, Marek Houfek, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Václav Tůma
5., 44. Jiří Pechar
29., 35. Jan Ludmila
49. Pavel Matoušek
54. Michael Kalous
29. 5. 15 18:15 zzNOVOB HNK Praha FC Real Prd 9. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém byli hosté o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Melíšek D, Melíšek J
HNK Praha FC Real Prd
Josef Jonáš – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Petr Janoušek – Jan Enökl, Marek Houfek, Michael Kalous, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký
3. Pavel Vágner
59. Vojtěch Luhan
1., 33., 35. Michael Kalous
25. Jiří Princ
22. 5. 15 18:15 zzNOVOB Real Prd Lužinýýý Boys 8. 1:5 (0:1)
Hosté využili snahu brankáře domácího týmu, který rozehrával na půli hřiště akce svého týmu a třikrát chyboval a hostům umožnil skórovat do prázdné branky. Kohout,Slaboch
Real Prd Lužinýýý Boys
Michal Volák – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Oleg Koval – Martin Carván, Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Jan Štuller
40. Jan Enökl 60 Michal Volák 12. Martin Carván
33. Tomáš Míka
38., 45., 45. Jan Gerschon
17. Michal Carván
15. 5. 15 18:15 zzNOVOB Gumídci Méďové FC Real Prd 7. 2:2 (1:0)
Domácí byli lepším týmem, ale hosté zejména díky výkonům brankáře, který dokonce vyrovnal na 2:2 utkání zremizovali.
Gumídci Méďové FC Real Prd
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Jiří Růžička, Jindřich Slabý vs Michal Volák – Jan Enökl, Marek Houfek, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma
9. Jiří Růžička
41. Matěj Cihelka
55. Michael Kalous
58. Michal Volák
7. 5. 15 18:15 HANSP Real Prd La Famiglia 6. 3:3 (0:3)
První poločas jednoznačně lepší La Famiglia, která si vytvořila 3 gólový náskok. Druhý poločas Real prd přidal a zaslouženě vyrovnal. Husák, Pavel
Real Prd La Famiglia
Michal Volák – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma vs Petr Dvořák – Karel Bouček, Martin Průša, Jakub Sochor, Martin Šustr, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
39., 45. Jiří Princ
55. Pavel Matoušek
25 Michal Volák 4. Karel Bouček
5. Jakub Sochor
14. Martin Šustr
24. 4. 15 18:15 zzNOVOB Integrita Jinonice Real Prd 5. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Zvítězil šťastnější tým.
Integrita Jinonice Real Prd
Jan Beneš – Jan Hrabě, Jakub Jančí, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Marek Mikšovský – Jan Enökl, Marek Houfek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák