Po 11.5.15 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Bronx KKK A   (HL5B)
Po 11.5.15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Flamengo CR VET   (VL3A)
Po 11.5.15 20:30 SCBEC Stará dáma BongoBongo AC   (HL3B)
Čt 25.6.15 18:15 MIKU2 !nBev Tigers VZ   (HL8I)
Čt 25.6.15 19:30 MIKU2 Stará Garda VET Anton aus Tirol   (VL2B)
Čt 25.6.15 20:45 MIKU2 Pašáci J.R.Club B   (HL6F)

19. 6. 15 19:30 HANSP La Famiglia Pyjavíce FK 11. 7:0 (2:0)
Téměř bezkontaktní utkání pro radost, ve kterém byli domácí přesnější a efektivnější. Hosté bez ortodoxního brankáře, jejich gólman hrál více v poli než v bráně. Lubomír Štorek, Jiří Moravec
La Famiglia Pyjavíce FK
Petr Semecký – Patrik Bečvář, Karel Bouček, Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Pavel Zuna vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
13., 29. Patrik Bečvář
32., 57. Jakub Sochor
36. OG
39. Jan Zuna
60. Karel Bouček
5. 6. 15 19:00 TEMPO Los Bimbananos La Famiglia 10. 4:1 (1:0)
První poločas opticky vyrovnané a kvalitní utkání v němž 1x skórovali domácí, ale šance byli na obou stranách. 2.pol. ovšem dali rychlé 2 góly a rozhodli o vývoji utkání. Hofman, Husák
Los Bimbananos La Famiglia
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Petr Dvořák – Karel Bouček, Martin Průša, Jan Roubíček, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
11. Jakub Synek
35. Jan Zavadil
37. Jiří Konečný
44. Štěpán Kotoun
58. Jan Zuna
29. 5. 15 18:15 HANSP La Famiglia Dynamo Prak 9. 7:3 (5:1)
Hosté zaspali začátek utkání a v 9. minutě prohrávali o 4 branky. Ve druhém poločase se hosté zlepšenou hrou dotáhli na rozdíl dvou branek, ale v závěru domácí potvrdili svoje zasloužené vítězství.
La Famiglia Dynamo Prak
Lubomír Vojta – Karel Bouček, Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner
1., 5., 9., 57. Pavel Sochor
3. Jan Zuna
16. Michal Sochor
59. Karel Bouček
18. Jan Říha
33., 49. Tomáš Kočik
22. 5. 15 18:15 HANSP Čelzí La Famiglia 8. 2:8 (2:5)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale postupem času se projevila fotbalovost na straně hostů, kteří nakonec zaslouženě vyhráli. Plucar,Smetana
Čelzí La Famiglia
Vojtěch Sedmidubský – Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Matouš Kostlivý, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Václav Sedmidubský, Petr Sejkot vs Petr Dvořák – Karel Bouček, Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
5., 16. Václav Sedmidubský 1., 14. Jakub Sochor
22. Karel Bouček
24., 40. Pavel Sochor
30., 33. Michal Sochor
60. Jan Zuna
15. 5. 15 18:15 HANSP La Famiglia Žlutá křídla 7. 0:2 (0:1)
Nervózní utkání, kde branky vstřelili pouze Rouskové ze Žlutých křídel, kteří tím rozhodli utkání.
La Famiglia Žlutá křídla
Petr Dvořák – Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Pavel Zuna vs Tomáš Rousek – Radovan Chalupka, Jakub Fajfr, Jakub Kafka, David Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner
12. Tomáš Rousek
55. David Rousek
7. 5. 15 18:15 HANSP Real Prd La Famiglia 6. 3:3 (0:3)
První poločas jednoznačně lepší La Famiglia, která si vytvořila 3 gólový náskok. Druhý poločas Real prd přidal a zaslouženě vyrovnal. Husák, Pavel
Real Prd La Famiglia
Michal Volák – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma vs Petr Dvořák – Karel Bouček, Martin Průša, Jakub Sochor, Martin Šustr, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
39., 45. Jiří Princ
55. Pavel Matoušek
25 Michal Volák 4. Karel Bouček
5. Jakub Sochor
14. Martin Šustr
24. 4. 15 18:15 HANSP La Famiglia HNK Praha FC 5. 8:2 (4:1)
Jiří Smetana, Václav Krček
La Famiglia HNK Praha FC
Petr Dvořák – Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs František Rosberg – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý