Po 30.3.15 18:15 MIKU1 Lucián FC B Eukaryota 2.LKW   (HL5A)
Po 30.3.15 19:30 MIKU1 Demínka A Arabská   (HL7A)
Po 30.3.15 20:45 MIKU1 Vojenské lesy MVS Vršovice A   (HL2A)
Čt 4.6.15 18:15 CESMI Sean team B Prase FC   (HL7E)
Čt 4.6.15 19:30 CESMI Fugas CF A Modrý Svině A   (HL5E)
Čt 4.6.15 20:45 CESMI Footside Viktorčin smích   (HL7E)

19. 6. 15 19:30 ZAK Bílá pohroma Efficenza AC 11. 3:2 (1:1)
V první půli vyrovnaná bitva, na úvodní branku hostů odpověděli domácí po minutě. V druhém poločase šla Efficenza opět do vedení, domácí ale dokázali opět zareagovat a nakonec zápas i otočili.
Bílá pohroma Efficenza AC
Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Václav Zubal vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Petr Prokop, Jan Zralý
22. Petr Paleček
47. Ondřej Černý
52. Petr Tichý
21. Jindřich Hanzal
41. OG
5. 6. 15 19:30 HANSP Delfínci Bílá pohroma 10. 2:6 (2:1)
První půle se hrál fotbal, druhý poločas rekreační kopaná, kdy hosté brali hru vážněji a soupeře v poklidném tempu přehráli. Caizl, Tichý
Delfínci Bílá pohroma
Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, Jan Maroušek, Ladislav Moravec vs Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
4. Marek Frýdl
19. Ladislav Moravec
18., 45. Petr Tichý
44. Ondřej Černý
48., 50. Petr Paleček
54. Petr Olbert
29. 5. 15 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Bohemia AFK 9. 8:4 (6:2)
Domácí si v první půli vytvořili dostatečný náskok, který ve druhé půli v poklidu hlídali a zaslouženě vyhráli. Melíšek D, Melíšek J
Bílá pohroma Bohemia AFK
Josef Viktora – David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
1., 10., 13., 26., 35. Petr Tichý
20., 33. Jakub Tinta
29. David Janovský
2., 40. Miloslav Adámek
6. Pavel Bělík
40. Stanislav Starý
22. 5. 15 19:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Bílá pohroma 8. 1:3 (0:2)
Hosté si v první půli vytvořili tříbrankový náskok, který domácí pouze zkorigovali jednou brankou. Hosté vyhráli zaslouženě. Kohout,Slaboch
64! FC Kobylisy A Bílá pohroma
Jan Binder – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Jan Vepřek vs Václav Zubal – David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta
42. Marek Valo 18. David Janovský
20. Petr Paleček
39. Michal Tichý
15. 5. 15 19:30 zzNOVOB The Wall Bílá pohroma 2. 3:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodl 2 minuty před koncem sváteční střelec domácích.
The Wall Bílá pohroma
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Artem Kuranov, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs Václav Zubal – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta
16. Petr Vonka
33. Jan Topinka
59. Tomáš Kapoun
44., 45. David Janovský
7. 5. 15 17:00 ZAK Bílá pohroma 1.FP Praha 7. 4:3 (2:2)
Velmi pohodový a klidný zápas v duchu fair-play. Paleček
Bílá pohroma 1.FP Praha
Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Michail Tsvetanov
20., 55. Petr Paleček
28., 33. Ondřej Černý
22. Tomáš Dvonč
25. Michal Petr
48. Filip Novotný
29. 4. 15 17:30 KBELY Nikdo nikde Bílá pohroma 6. 1:4 (0:2)
Velmi dobrý zápas se spoustou šancí na obou stranách. Vítězové se opírali o výborný výkon brankáře, což nakonec rozhodlo o jejich vítězství. Novotný,Svoboda
Nikdo nikde Bílá pohroma
Václav Královec – Jakub Kafka, Petr Kafka, Michal Nosek, Martin Novák, George Sarichev, Miroslav Šlehofer vs Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta
49. George Sarichev 18. David Janovský
24., 46. Petr Olbert
50. Petr Tichý
24. 4. 15 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Nalejto 1.FC 5. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, šťastnější vyhrál.
Bílá pohroma Nalejto 1.FC
Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Martin Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký
55. Jakub Tinta 36. OG
52. Miroslav Dvořák
60. David Přibyl
17. 4. 15 19:30 zzNOVOB Homogen 1.FC B Bílá pohroma 4. 4:2 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém byl rozdílovým hráčem Skopka.
Homogen 1.FC B Bílá pohroma
Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Jan Rolenc, Martin Skopka, Karel Volavka vs Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
9., 54. Radek Hlušička
45., 53. Martin Skopka
4. David Janovský
60. Petr Tichý
10. 4. 15 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Gólostroje FC 3. 6:9 (2:3)
Poklidné utkání, kde si ani jeden tým nedělal starosti s bráněním. Mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Janda
Bílá pohroma Gólostroje FC
Petr Paleček – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Tomáš Moudřík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl