St 1.4.15 17:00 DEKAN Super Naděje A Dřevorubci Modřany S   (SVL1A)
St 1.4.15 18:15 DEKAN Vršáci VET Pralinky F.C.K.   (VL4C)
Po 20.4.15 18:15 HOSTI Legends are back Filipi SK   (HL6A)
Po 20.4.15 19:30 HOSTI Bakera Břewnow boys KMK   (HL3A)
Ne 17.5.15 10:00 ZAK Krabice City Lhotka FC   (HL8N)
Ne 17.5.15 11:15 ZAK JH Deportivo Praga   (HL6I)

19. 6. 15 19:30 P1 GoGo 1.NC The Wall 11. 6:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém oba týmy zahazovali i ty největší šance, přišel poločas druhý, ve kterém jasně dominovali domácí, což se projevilo i ve výsledku. Čapla, Čapla
GoGo 1.NC The Wall
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Artem Kuranov, Josef Stolín, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal
7. Michal Drga
41. Aleš Krupička
43., 47. Petr Orlowski
46. Jan Douděra
58. Radovan Král
25. Petr Vonka
5. 6. 15 19:15 ZAK Efficenza AC GoGo 1.NC 10. 2:0 (1:0)
Více bojovnosti a fotbalového srdíčka rozhodlo o výhře domácích. Paleček, Mleziva
Efficenza AC GoGo 1.NC
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Petr Prokop, Jan Zralý vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Moreno Fenezani, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski, Marek Radotínský
8. Jan Hanzal
60. Jiří Ditter
29. 5. 15 20:30 ZAK GoGo 1.NC Delfínci 9. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosté v druhé půli otočili zápas a nakonec v poslední minutě strhli výhru na svou stranu.
GoGo 1.NC Delfínci
Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski vs Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Nazar Koska, David Kotalík, Martin Králíček, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik
11. Radovan Král
42. Michal Drga
45. OG
60. Aleš Krupička
9., 14., 55. Marek Frýdl
22. 5. 15 20:30 ZAK Bohemia AFK GoGo 1.NC 8. 4:7 (1:2)
Zajímavé utkání až do samotného konce. Mnoho šancí a branek. Zápas vyhrál tým s lepší defenzivou a chutí zvítězit. Rosenberger
Bohemia AFK GoGo 1.NC
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Václav Komárek, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Jiří Brožík – Michal Drga, Moreno Fenezani, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
60. Tomáš Majdl
15. 5. 15 20:30 ZAK 1.FP Praha GoGo 1.NC 6. 1:4 (1:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Výsledek mohl být ještě výraznější, kdyby hosté dokázali lépe nakládat se svými šancemi. Jan Blažek
1.FP Praha GoGo 1.NC
Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Michal Petr, Michail Tsvetanov vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský
13. Ivan Bareš 17., 42. Petr Orlowski
20. Jan Douděra
45. Michal Drga
7. 5. 15 19:30 ZAK GoGo 1.NC 64! FC Kobylisy A 7. 1:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, šťastné vítězství hostů. Kučera
GoGo 1.NC 64! FC Kobylisy A
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs Jan Binder – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk
11. Michal Drga 10. Dušan Pokorný
19. Radek Tomečka
60. Marek Valo
24. 4. 15 20:30 ZAK GoGo 1.NC Nikdo nikde 5. 2:4 (2:2)
GoGo 1.NC Nikdo nikde
Jan Douděra – Michal Douděra, Moreno Fenezani, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Václav Královec – Jakub Kafka, Petr Kafka, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana
15. Moreno Fenezani
17. Michal Douděra
12. Lukáš Smetana
27. Martin Novák
47. Petr Kafka
54. Miroslav Šlehofer
17. 4. 15 20:45 BECH Nalejto 1.FC GoGo 1.NC 4. 4:9 (3:5)
Krásný zápas, ve kterém naprosto zářil mladý Douděra, který 4 góly dal a na další 3 přihrál. Mleziva, Chlistovský
Nalejto 1.FC GoGo 1.NC
František Kuchař – Vojtěch Kliment, Martin Pikner, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal