Po 23.3.15 18:15 DEKAN Socra SUP Kapr tým SUP   (SVL2A)
Po 23.3.15 19:30 DEKAN KáGéčko A Milenium Praha FC   (HL6B)
Po 23.3.15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Přezletice SK RSC   (HL4A)
Pá 1.5.15 08:45 BECH SAS fans Sen Černý Most II PG   (HL5G)
Pá 1.5.15 10:00 BECH MTPCH Hoptajch team   (HL5G)
Pá 1.5.15 11:15 BECH Callida CS Desítníci CH.C.   (HL5G)

19. 6. 15 19:30 ZAK Bílá pohroma Efficenza AC 11. 3:2 (1:1)
V první půli vyrovnaná bitva, na úvodní branku hostů odpověděli domácí po minutě. V druhém poločase šla Efficenza opět do vedení, domácí ale dokázali opět zareagovat a nakonec zápas i otočili.
Bílá pohroma Efficenza AC
Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Václav Zubal vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Petr Prokop, Jan Zralý
22. Petr Paleček
47. Ondřej Černý
52. Petr Tichý
21. Jindřich Hanzal
41. OG
5. 6. 15 19:15 ZAK Efficenza AC GoGo 1.NC 10. 2:0 (1:0)
Více bojovnosti a fotbalového srdíčka rozhodlo o výhře domácích. Paleček, Mleziva
Efficenza AC GoGo 1.NC
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Petr Prokop, Jan Zralý vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Moreno Fenezani, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski, Marek Radotínský
8. Jan Hanzal
60. Jiří Ditter
29. 5. 15 19:15 ZAK Efficenza AC The Wall 9. 1:4 (1:0)
Trochu nervózní a vyhecované utkání, zasloužená výhra hostů.
Efficenza AC The Wall
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Artem Kuranov, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal
25. Jan Zralý 32., 36., 45. Petr Jindřich
47. Jakub Zamazal
22. 5. 15 19:15 ZAK Delfínci Efficenza AC 8. 0:0 (0:0)
Podprůměrné utkání, spíše bojovné a upovídané. Minimum šancí a žádný gól. Spíše pro domácí byl bod velmi cenný. Dufek
Delfínci Efficenza AC
Jaroslav Nykl – Marek Červák, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, David Kotalík, Martin Králíček, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý
43 Ladislav Moravec
7. 5. 15 18:15 ZAK Efficenza AC Bohemia AFK 7. 10:2 (4:0)
Výsledek neodpovídá průběhu hry. Bohemia měla za stavu 0:0 tři vyložené šance, které nedala. Hráno v klidné atmosféře. Paleček
Efficenza AC Bohemia AFK
Lukáš Froněk – Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Ladislav Jacko – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Václav Komárek, Aleš Krupička, Stanislav Starý, Petr Vítek
20., 45., 52., 55. Petr Louda
22., 30. Ondřej Smoček
25., 47., 50. Jan Zralý
42. Michal Lipovský
40. Aleš Krupička
48. Miloslav Adámek
30. 4. 15 17:00 ZAK 64! FC Kobylisy A Efficenza AC 6. 6:0 k.
Hosté se nesešli v dostatečném počtu. Čapla
64! FC Kobylisy A Efficenza AC
Jan Binder – Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda
24. 4. 15 19:15 ZAK Efficenza AC 1.FP Praha 5. 2:2 (1:0)
Utkání proběhlo bez závad.
Efficenza AC 1.FP Praha
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Petr Louda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Miroslav Korbel – Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Michail Tsvetanov
28. Jan Hanzal
52. Jiří Ditter
57. Vladimír Fojt
59. Filip Novotný
17. 4. 15 19:15 ZAK Nikdo nikde Efficenza AC 4. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodl nástup hostů do druhého poločasu. Domácím nepomohl ani kontaktní gól v závěru zápasu, jelikož prakticky vzápětí Efficenza odskočila opět na rozdíl dvou branek a zaslouženě zvítězila. Kohout, Hauptmann
Nikdo nikde Efficenza AC
Martin Novák – Martin Havlík, Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý
54. Martin Havlík 33. Jan Zralý
38. Jiří Ditter
56. Michal Lipovský
10. 4. 15 19:15 ZAK Efficenza AC Nalejto 1.FC 3. 5:1 (3:0)
Vítězný tým byl lepší ve všech směrech. Slušně hraný zápas. Rosenberger
Efficenza AC Nalejto 1.FC
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Martin Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký
9., 44. Jiří Ditter
18., 18. Jiří Tlamsa
53. Michal Lipovský
57. Vojtěch Kliment
3. 4. 15 19:15 ZAK Homogen 1.FC B Efficenza AC 2. 3:1 (1:0)
Utkání dobré úrovně plné pěkných akcí, ve kterém se prosadil důraznější tým. Michal Trnka
Homogen 1.FC B Efficenza AC
Jiří Broum – Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Pavel Tesař vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý
21. Pavel Štěpánek
38. Pavel Tesař
56. Martin Skopka
57. Michal Lipovský
27. 3. 15 19:15 ZAK Efficenza AC Gólostroje FC 1. 2:5 (0:2)
Utkání dobré úrovně, ve kterém se po zásluze prosadili hosté.
Efficenza AC Gólostroje FC
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jiří Stuchlík