Čt 25.6.15 19:30 MIKU3 Tučňáci SUP B Endoprotéza   (SVL2B)
Čt 25.6.15 20:45 MIKU3 Letná FC VET Indiana Team VET   (VL4E)

19. 6. 15 19:30 DEKAN Lužinýýý Boys Dynamo Prak 11. 4:3 (3:0)
Oleg Koval – Michal Carván, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Miroslav Pešek, Jan Říha, Michal Vajčner
21. David Kozel
37. Michal Vajčner
41., 58. Tomáš Kočik
5. 6. 15 18:00 ZAK Dynamo Prak Gumídci Méďové FC 10. 1:9 (1:4)
Ve velkém horku se Méďové lépe pohybovali a proto po zásluze vyhráli. Paleček, Mleziva
Dynamo Prak Gumídci Méďové FC
Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Michal Vajčner vs Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jindřich Slabý
15. Lukáš Kurimský 2., 17., 22., 49. Matěj Cihelka
29., 45., 51. Michal Krušina
47. Filip Cihelka
60. Jiří Jeřábek
29. 5. 15 18:15 HANSP La Famiglia Dynamo Prak 9. 7:3 (5:1)
Hosté zaspali začátek utkání a v 9. minutě prohrávali o 4 branky. Ve druhém poločase se hosté zlepšenou hrou dotáhli na rozdíl dvou branek, ale v závěru domácí potvrdili svoje zasloužené vítězství.
La Famiglia Dynamo Prak
Lubomír Vojta – Karel Bouček, Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner
1., 5., 9., 57. Pavel Sochor
3. Jan Zuna
16. Michal Sochor
59. Karel Bouček
18. Jan Říha
33., 49. Tomáš Kočik
22. 5. 15 19:15 P3 Dynamo Prak Integrita Jinonice 8. 4:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec domácí dokázali rozhodnout v závěru utkání o svém vítězství.
Dynamo Prak Integrita Jinonice
Michal Vajčner – Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Miroslav Pešek, Jan Říha vs Jan Kotrč – Jakub Jančí, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
43. Vladimír Keleman
45., 51. Michal Vajčner
57. Tomáš Kočik
4., 28. Tomáš Kudláček
47. Jakub Jančí
15. 5. 15 19:15 P2 Pyjavíce FK Dynamo Prak 7. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodl gólman domácích a jeho výborný výkon. Lukáš Bartes, Jan Novotný
Pyjavíce FK Dynamo Prak
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Obrtel, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner
55. Michal Vajčner
7. 5. 15 17:00 DEKAN Dynamo Prak Los Bimbananos 6. 6:1 (4:1)
Vyrovnaný zápas. Dynamo proměnilo skoro všechny šance. Zdeněk Martinovský, Jiří Košťál
Dynamo Prak Los Bimbananos
Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Tomáš Kočik, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Matěj Záhorský – Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek
12., 14., 32. Tomáš Kočik
17., 55. Marek Hodák
30. Peter Hankovský
20. Jan Kuchař
24. 4. 15 20:15 TEMPO Dynamo Prak Blesk VK A 5. 3:5 (1:1)
Zápas s řadou šancí na obou stranách rozhodla lepší produktivita Blesku. Boubín, Malý
Dynamo Prak Blesk VK A
Tomáš Kočik – Miroslav Andrejsek, Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
6., 43. Peter Hankovský
54. Vladimír Keleman
20. Jakub Stloukal
32., 49. Jan Ludmila
40. Matyáš Trankovský
44. OG
17. 4. 15 19:30 DEKAN Čelzí Dynamo Prak 4. 6:2 (2:2)
Po vyrovnaném 1. poločase se projevila větší fyzická připravenost mužstva Čelzí. Paleček, Jansa
Čelzí Dynamo Prak
Matěj Sedmidubský – Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Matouš Kostlivý, Adam Modrý, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner
20., 25. Vojtěch Sedmidubský
40., 59., 60. Václav Sedmidubský
45. Adam Modrý
22. Michal Vajčner
26. Lukáš Kurimský
10. 4. 15 19:15 P1 Dynamo Prak Žlutá křídla 3. 2:3 (0:3)
Stav mohl být vyrovnaný. Rozhodl ale vlastní gól domácích v první půli. Přestože se v poslední minutách snažili, Křídla už nedotáhli. Ilya Paul Kreys, Jeremie Touret
Dynamo Prak Žlutá křídla
Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Miroslav Pešek, Jan Říha, Michal Vajčner vs Jakub Fajfr – Filip Kozák, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner, Jean Maurice Wary
44. Vladimír Keleman
55. Jan Říha
13. OG
15., 28. Jan Vácha
53. Martin Vágner
3. 4. 15 18:15 zzNOVOB Real Prd Dynamo Prak 2. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli šťastnější hosté. Malý
Real Prd Dynamo Prak
Marek Mikšovský – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Miroslav Pešek, Jan Říha, Michal Vajčner
14., 39. Pavel Matoušek
16. Jiří Princ
5. Michal Vajčner
12., 25. Tomáš Kočik
35. Jan Říha
7. Michal Vajčner
26. 3. 15 20:15 MOTO2 Dynamo Prak HNK Praha FC 1. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté byli produktivnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Michal Kovář, Petr Valášek
Dynamo Prak HNK Praha FC
Tomáš Kočik – Miroslav Andrejsek, Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Martin Šik – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner