5. 6. 15 19:15 STOD Čelzí Lužinýýý Boys 10. 2:4 (1:2)
Remízový zápas se šťastnějším koncem pro hosty. Luboš Giertli
Jakub NemčokJakub Brožek, Adam Modrý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Oleg Koval – Igor Banga, Martin Carván, Michal Carván, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Tomáš Turna
27. Michal Carván
59. Martin Carván
60. Tomáš Míka
29. 5. 15 19:15 P1 Lužinýýý Boys Žlutá křídla 9. 2:6 (1:5)
Utkání dobré úrovně. Hosté byli lepším týmem a svojí převahu dokázali gólově zúročit a zaslouženě vyhráli. Brhel,Giertli
Lužinýýý Boys Žlutá křídla
Oleg Koval – Martin Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Jan Štuller, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Tomáš Rousek – Radovan Chalupka, Jakub Fajfr, Marek Mitáš, Patrik Mitáš, David Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner
30., 31. Tomáš Míka 7. OG
14., 15. Patrik Mitáš
18. Radovan Chalupka
28. Jan Vácha
38. Marek Mitáš
22. 5. 15 18:15 zzNOVOB Real Prd Lužinýýý Boys 8. 1:5 (0:1)
Hosté využili snahu brankáře domácího týmu, který rozehrával na půli hřiště akce svého týmu a třikrát chyboval a hostům umožnil skórovat do prázdné branky. Kohout,Slaboch
Real Prd Lužinýýý Boys
Michal Volák – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Oleg Koval – Martin Carván, Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Jan Štuller
40. Jan Enökl 60 Michal Volák 12. Martin Carván
33. Tomáš Míka
38., 45., 45. Jan Gerschon
17. Michal Carván
15. 5. 15 19:15 P3 Lužinýýý Boys HNK Praha FC 7. 10:3 (9:0)
Jednoznačné utkání, domácí rozhodli v první půli a ve druhé už si výsledek pohlídali. Ondřej Schejbal, David Vlček
Lužinýýý Boys HNK Praha FC
Oleg Koval – Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Martin Šik – Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
40. Vojtěch Luhan
7. 5. 15 19:30 DEKAN Blesk VK A Lužinýýý Boys 6. 2:1 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů zvládli lépe domácí, ačkoliv se v závěru dostali pod obrovský tlak. Ocenit je třeba fair-play chování obou týmů. Matouš Novosad, Michael Krutina
Blesk VK A Lužinýýý Boys
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Oleg Koval – Martin Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov
8. Jakub Hospodský
29. Jakub Stloukal
36. Tomáš Míka
24. 4. 15 19:30 DEKAN Gumídci Méďové FC Lužinýýý Boys 5. 3:6 (0:1)
Zasloužené vítězství lepších hostů. Kučera, Dokoupil
Gumídci Méďové FC Lužinýýý Boys
Michal Šebek – Filip Fiala, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jiří Růžička, Jindřich Slabý, Tomáš Zemina vs Oleg Koval – Igor Banga, Martin Carván, Michal Carván, Marek Holub, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Jan Štuller, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
46. Michal Krušina
52., 57. Jindřich Slabý
10. Tomáš Turna
33. Igor Banga
36. Michal Carván
43., 48., 58. Tomáš Míka
17. 4. 15 18:15 HANSP Lužinýýý Boys La Famiglia 4. 8:5 (5:3)
Vyrovnané utkání plné nasazení. Jiří Chládek, Tomáš Kalina
Lužinýýý Boys La Famiglia
Oleg Koval – Martin Carván, Michal Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Tomáš Míka, Tomáš Turna vs Petr Dvořák – Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
41. Jakub Sochor
10. 4. 15 18:15 HOSTI Integrita Jinonice Lužinýýý Boys 3. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodly šťastné branky v závěru. Kučera
Integrita Jinonice Lužinýýý Boys
Jan Kotrč – Jan Hrabě, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl vs Oleg Koval – Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Jan Štuller, Tomáš Turna
49. Tomáš Míka
3. 4. 15 19:15 P2 Lužinýýý Boys Pyjavíce FK 2. 1:3 (1:1)
Poklidný zápas slušně vedený z obou stran. Eugen Klíma
Lužinýýý Boys Pyjavíce FK
Oleg Koval – Igor Banga, Martin Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Tomáš Turna vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jaroslav Kraus, Jan Obrtel, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý
17. Marek Holub 2. Tomáš Rejlek
32., 56. Jan Obrtel
27. 3. 15 19:00 TEMPO Los Bimbananos Lužinýýý Boys 1. 4:5 (3:1)
Svižný a pohledný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Domácí vedli o dvě branky po první půli a zdálo se, že si dokráčejí pro vítězství, ale hosté předvedli v závěru dokonalý obrat ve skóre. Martin Kubů, Vojtěch Mikel
Los Bimbananos Lužinýýý Boys
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jan Zavadil vs Oleg Koval – Igor Banga, Martin Carván, Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna