So 16.5.15 11:15 ZABEH Guláš FC Homogen 1.FC A   (HL7I)

21. 6. 15 17:30 zzSANC3 Saens 1.FC C Kolomajzna TJ 11. 8:1 (5:0)
Domácí byli techničtější a po zásluze vyhráli. Martin Sazma, Václav Novotný
František Fabián – Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs Martin Kozelka – Petr Burda, Karel Klíma, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
22. Lukáš Malý
51. Roman Váňa
45. Karel Klíma
7. 6. 15 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ S.T.R.U.P. 10. 2:5 (1:3)
Strup byl po celý zápas jednoznačně lepším týmem. Kolomajzna skórovala až za stavu 0:3 na 1:3, čímž uzavřela účet první půle. Ve 2. půli stejný scénář - za stavu 1:5 opět Kolomajzna skórovala. Jasná záležitost vítězů.
Kolomajzna TJ S.T.R.U.P.
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Juan Clavero, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Marko Titizov, Boris Zahradníček vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Petr Uvízl
43. Petr Uvízl
31. 5. 15 18:45 MIKU3 Rum Zahořany HT Kolomajzna TJ 9. 1:2 (1:2)
Zápas přinesl více bojovnosti než fotbalové krásy.
Rum Zahořany HT Kolomajzna TJ
Tomáš Pouček – Marek Doktor, Jakub Hais, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Nepraš, Radek Petřina, Lukáš Vidner vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Juan Clavero, Martin Horák, Martin Kozelka, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Marko Titizov
25. Jakub Hais 8. Enrique Navarro
12. Radoslav Čepák
24. 5. 15 20:00 MIKU2 Kolomajzna TJ Power WCC 8. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém trefovali branky pouze hráči Power WCC. Bohužel 2x do vlastní sítě. Kolomajznu skvěle podržel gólman Klíma. Čapla J., Čapla F.
Kolomajzna TJ Power WCC
Karel Klíma – Juan Clavero, Richard Grätz, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Marko Titizov vs Jan Vágner – Jan Brožek, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Čestmír Pail, David Podhajský, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras
36., 57. OG 32. Petr Jelínek
17. 5. 15 17:30 SANC2 Petrovice A Kolomajzna TJ 7. 2:7 (2:2)
Podprůměrné utkání, ke kterému oba týmy nastoupily jen ve čtyřech. Kolomajzně na druhý poločas dorazil další hráč a to rozhodlo. Michal Vávra, Jiří Klečka
Petrovice A Kolomajzna TJ
David Vojáček – Jan Baborský, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek vs Karel Klíma – Radoslav Čepák, Richard Grätz, Martin Horák, Jiří Philipp, Marko Titizov
58. Martin Horák
10. 5. 15 17:30 MIKU2 Kolomajzna TJ Old Ball FK 6. 1:5 (0:3)
Jednoznačné utkání skončilo vítězstvím hostů. Plucar, Vukovič
Kolomajzna TJ Old Ball FK
Karel Klíma – Radoslav Čepák, Juan Clavero, Martin Horák, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov vs Jaromír Švaněk – Martin Chasa, Jan Hrabě, René Adam Jaško, Martin Konečný, Martin Králík, Miloslav Machka, Jakub Motyčka, Martin Mráz, Ladislav Přibyl, Tomáš Přibyl
56. Radoslav Čepák 4., 57. Ladislav Přibyl
9. Tomáš Přibyl
16. Miloslav Machka
36. Jan Hrabě
3. 5. 15 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ Tutto bene A 5. 0:7 (0:3)
Relativně vyrovnané utkání, kterému konečný výsledek příliš neodpovídal. Janda
Kolomajzna TJ Tutto bene A
Karel Klíma – Petr Burda, Juan Clavero, Richard Grätz, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov, Boris Zahradníček vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
3. Josef Fidler
9., 32., 39. Pavel Kubal
29., 56. Jaroslav Hušek
53. David Jahodář
26. 4. 15 17:30 MIKU3 Habet Praha FŇ Kolomajzna TJ 4. 1:3 (0:2)
Opravdu utkání postavené na hlavu. Jasně lepší domácí prohráli a to díky brankáři soupeře, který předváděl neuvěřitelné věci. Doslova kouzlil na brankové čáře. Lepší mužstvo prohrálo. Janča, Pauluch
Habet Praha FŇ Kolomajzna TJ
Kryštof Herrmann – Robert Jůza, David Lukeš, Tomáš Nypl, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Škorík, Martin Tlustý vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Juan Clavero, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov
41. Tomáš Nypl 9. Martin Kozelka
21., 47. Michal Košlík
19. 4. 15 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ FC Praha 07 3. 4:2 (1:1)
Tvrdé, bojovné utkání, plné pohledný akcí. Hosté bojovali, ale Kolomajzna nakonec zaslouženě vyhrála. Karel Šimek, Jiří Štechmüller
Kolomajzna TJ FC Praha 07
Karel Klíma – Petr Burda, Juan Clavero, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Boris Zahradníček vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Filip Košťál, Štefan Král´, Michal Matouš, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička, Matyáš Vančura
10. Jiří Philipp
43. Enrique Navarro
45. Boris Zahradníček
54. Michal Košlík
20., 48. Ondřej Matula
12. 4. 15 17:30 MIKU3 Sporčestr City FC Kolomajzna TJ 2. 0:3 (0:1)
Libor Viták, Jan Spěvák
Sporčestr City FC Kolomajzna TJ
Daniel Dudík – Adam Blažek, Jan Blažek, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Richard Grätz, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov, Boris Zahradníček
15. Jiří Philipp
42. Richard Grätz
60. Radoslav Čepák
29. 3. 15 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ South Prague FC 1. 4:4 (2:3)
South zahájil zápas kombinačně a s trochou štěstí šli do vedení 2:0. Kolomajzna se držela své hry a razantní střelou se dostali zpátky do zápasu. Po poločase 3:2 pro South přinesl druhý poločas dvě vyrovnání. Remíza celkově zasloužená. Díky oběma týmům za férovou hru. Zdeněk Bambas, Martin Havel