Ne 24.5.15 16:15 MIKU1 Komety FC A Kapr tým 86 A   (HL4F)
Ne 31.5.15 15:00 SANC2 Drsný šrouby Horst 1.FC   (HL6J)
Ne 31.5.15 16:15 SANC2 Rasta Velbloudi A.Č.A.B. FC   (HL7L)

21. 6. 15 17:30 SANC2 Rum Zahořany HT Petrovice A 11. 5:5 (3:1)
Oboustranně útočné utkání skončilo spravedlivou plichtou.
Radek Petřina – Jakub Hais, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, David Krpata, Petr Nepraš, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner vs Lukáš Müller – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Cristinel Oprea, David Vojáček
50. Petr Kramer
20. Vladimír Čech
34., 53., 57., 57. Tomáš Čapek
7. 6. 15 17:30 SANC2 Petrovice A Power WCC 10. 2:2 (1:0)
Hosté ač měli více hráčů na střídání, působili ospalým dojmem. Ve 2.pol. zrychlili hru a dali dvě branky, další šance už nevyužili, čehož v závěru litovali. Andrej Tatka, Zdeněk Kricner
Petrovice A Power WCC
David Vojáček – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Petr Kožoušek vs Jan Vágner – Jan Brožek, Ondřej Hamerník, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Čestmír Pail, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Jan Vacek
23. Lukáš Čáp
57. Vladimír Čech
34. Jan Málek
40. Jiří Sejkora
31. 5. 15 17:30 SANC2 Petrovice A Tutto bene A 9. 1:10 (0:5)
Ve třetí minutě bylo rozhodnuto a otázkou bylo jen, kolik to bude. Ve 49. minutě přišel čestňák Čapka a v 51. minutě poslední branka nejlepšího muže na place. Jambor
Petrovice A Tutto bene A
David Vojáček – Jan Baborský, Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Cristinel Oprea vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
49. Tomáš Čapek 2. Josef Fidler
3., 3., 24., 37., 51. Pavel Kubal
22., 35. David Jahodář
36. Yuriy Yehorov
47. Miloš Klapal
24. 5. 15 17:30 MIKU1 Old Ball FK Petrovice A 8. 10:1 (4:0)
Hosté nebyli domácím seriózním konkurentem v jakékoliv oblasti týkající se fotbalu. Klain, Dreksler
Old Ball FK Petrovice A
Jakub Motyčka – Martin Chasa, Jan Hrabě, Martin Králík, Lukáš Motyčka, Ladislav Přibyl, Tomáš Přibyl vs David Vojáček – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek
5. Lukáš Motyčka
14., 31., 33., 57. Ladislav Přibyl
15., 43. Martin Chasa
26. Martin Králík
54., 59. Jan Hrabě
47. Tomáš Čapek
17. 5. 15 17:30 SANC2 Petrovice A Kolomajzna TJ 7. 2:7 (2:2)
Podprůměrné utkání, ke kterému oba týmy nastoupily jen ve čtyřech. Kolomajzně na druhý poločas dorazil další hráč a to rozhodlo. Michal Vávra, Jiří Klečka
Petrovice A Kolomajzna TJ
David Vojáček – Jan Baborský, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek vs Karel Klíma – Radoslav Čepák, Richard Grätz, Martin Horák, Jiří Philipp, Marko Titizov
58. Martin Horák
10. 5. 15 17:30 SANC2 Habet Praha FŇ Petrovice A 6. 7:2 (3:1)
Do 20.minuty vyrovnané utkání a více menších faulů, pak už uklidnění a hlavně díky lepším nahrávkám domácí hosty zdolali. Panýrek, Malý
Habet Praha FŇ Petrovice A
Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Hladík, Martin Isoz, Robert Jůza, David Lukeš, Tomáš Nypl, Jakub Podlesný, Martin Škorík vs Jan Baborský – Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, David Vojáček
9., 34. Tomáš Nypl
18., 54. Martin Hladík
23., 53. Martin Škorík
37. Jan Gregar
16. Petr Kožoušek
56. Pavel Dubský
3. 5. 15 17:30 SANC2 Petrovice A FC Praha 07 5. 2:4 (0:3)
Vítězný tým měl herně navrch. Jistý si vítězstvím v závěru polevil a dovolil soupeři nakonec uhrát přijatelný výsledek.
Petrovice A FC Praha 07
David Vojáček – Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Cristinel Oprea vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Tomáš Růžička, Václav Růžička
54. Jan Kožoušek
8. Václav Růžička
17., 32. Štefan Král´
21. Tadeáš Bělík
26. 4. 15 18:45 MIKU2 Sporčestr City FC Petrovice A 4. 7:2 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil. Zápas odpískali střídající hráči Sporčestru.
Sporčestr City FC Petrovice A
Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs David Vojáček – Jan Baborský, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Cristinel Oprea
12., 16., 43., 57. Václav Jůza
34. Jan Hartman
39. Tomáš Vondrák
53. Tomáš Coufal
43., 50. Petr Kožoušek
19. 4. 15 17:30 SANC2 Petrovice A South Prague FC 3. 2:3 (1:0)
Domácím ke konci utkání došly síly a toho hosté náležitě využili. Michal Nemček
Petrovice A South Prague FC
David Vojáček – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Petr Kožoušek vs Richard Schwarz – Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka
18. Petr Kožoušek
44. Lukáš Čáp
35., 53. Martin Stričko
55. Marek Musil
12. 4. 15 17:30 SANC2 Saens 1.FC C Petrovice A 2. 10:1 (3:0)
Pohledné utkání. Domácí se v 1.pol. ujali vedení a to navyšovali až do konce zápasu.
Saens 1.FC C Petrovice A
David Vávra – Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs David Vojáček – Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Cristinel Oprea
4., 36., 51., 56. Lukáš Oslzla
10. Roman Váňa
18., 59. Otakar Novák
38., 58. Lukáš Mikyska
58. Lukáš Malý
59. Jan Kožoušek
29. 3. 15 17:30 SANC2 Petrovice A S.T.R.U.P. 1. 1:1 (1:0)
Hráno za stálé převahy hostů, domácí urputně bránili a po náhodné akci vstřelili gól. Po změně stran ještě více bránili a nakonec kapitulovali pouze jednou a vydřenou remízu nakonec ubránili. Novotný, Svoboda