Po 27.4.15 19:00 SANC1 Don Giovanni G.I.C La Plate de Cünde   (HL3A)
Po 27.4.15 20:15 SANC1 Partizan Jednota Turbosršni CF   (HL8A)
So 30.5.15 10:00 BECH Nulová šance Hoptajch team   (HL5G)
So 30.5.15 11:15 BECH Desítníci CH.C. Hypochondři   (HL5G)

21. 6. 15 17:30 zzSANC4 South Prague FC Habet Praha FŇ 11. 1:2 (0:2)
Pěkný souboj o sestup zvládli lépe hosté, na čemž měl velkou zásluhu gólman Herrmann. Kohout, Pavlíček
South Prague FC Habet Praha FŇ
Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jiří Císař, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Martin Stričko, Jan Veverka vs Kryštof HerrmannJan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, David Lukeš, Tomáš Nypl, Martin Škorík, Martin Tlustý
51. Jan Veverka 60 Jan Veverka 18., 28. Martin Škorík
7. 6. 15 20:00 MIKU1 FC Praha 07 South Prague FC 10. 0:4 (0:0)
První poločas vyrovnaný, v druhé půli rozhodl lepší výkon hostujícího týmu, který se zlepšil oproti první půli v zakončení. Petr Hylan, Martin Švehla
FC Praha 07 South Prague FC
Radek ŠípTadeáš Bělík, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Filip Košťál, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička, Matyáš Vančura vs Richard Schwarz – Vladimír Beneš, Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Marek Roušal, Šimon Todorov, Jan Veverka
49., 54. Josef Omcirk
50., 60. Martin Pech
31. 5. 15 20:00 MIKU4 South Prague FC Sporčestr City FC 9. 4:9 (1:2)
Po gólově chudém prvním poločase se rozstříleli nejprve hosté, poté i domácí. Hosté ovšem vedení uhájili a v poslední desetiminutovce ještě navýšili. Utkání hráno v duchu fair play. Václav Perlík, Petr Mecera
South Prague FC Sporčestr City FC
Richard Schwarz – Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Václav Jůza, Ondřej Poláček
57. Jan Blažek
24. 5. 15 20:00 MIKU1 Tutto bene A South Prague FC 8. 4:3 (1:2)
Velice šťastná výhra pro hosty, jelikož domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. Klail, Drekslel
Tutto bene A South Prague FC
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs Richard Schwarz – Vladimír Beneš, Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka
53. Marek Roušal
17. 5. 15 20:00 MIKU2 Saens 1.FC C South Prague FC 7. 9:2 (5:1)
Pěkný zápas v duchu fair-play, hosté dominovali od první minuty. Čebiš
Saens 1.FC C South Prague FC
František Fabián – Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs Richard Schwarz – Jiří Císař, Jan Hlavatý, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka
13., 26., 49. Lukáš Oslzla
17., 21., 41. Roman Váňa
23., 51. Daniel Novotný
52. Jakub Šimandl
11. Martin Pech
52. Jan Hlavatý
10. 5. 15 20:00 MIKU3 South Prague FC S.T.R.U.P. 6. 0:10 (0:3)
Jednoznačné utkání. Kovařík, Plucar
South Prague FC S.T.R.U.P.
Richard Schwarz – Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Petr Uvízl
18., 23., 38. Petr Uvízl
28., 55. Jakub Kronus
32., 37. Michal Stárek
43., 50. Filip Ondruš
49. Luděk Lhotský
3. 5. 15 20:00 MIKU3 Rum Zahořany HT South Prague FC 5. 6:3 (2:0)
K zápasu se nedostavil rozhodčí. Vyhrál lepší tým. Rozhodčí se nedostavili.
Rum Zahořany HT South Prague FC
Tomáš Pouček – Roman Čadek, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Lukáš Vidner vs Richard Schwarz – Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka
47. Marek Roušal
26. 4. 15 20:00 MIKU1 South Prague FC Power WCC 4. 1:5 (1:3)
Po ospalém začátku se přeci jen hra zlepšila. Zasloužené vítěství hostů. Robin Stron, Roman Kříž
South Prague FC Power WCC
Richard Schwarz – Vladimír Beneš, Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka vs Jan Vágner – Jan Brožek, Petr Jelínek, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras, Jan Vacek
12. Jan Veverka 14 Jan Veverka 3., 10., 28. Jan Brožek
35. Jan Málek
48. Daniel Taras
19. 4. 15 17:30 SANC2 Petrovice A South Prague FC 3. 2:3 (1:0)
Domácím ke konci utkání došly síly a toho hosté náležitě využili. Michal Nemček
Petrovice A South Prague FC
David Vojáček – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Petr Kožoušek vs Richard Schwarz – Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka
18. Petr Kožoušek
44. Lukáš Čáp
35., 53. Martin Stričko
55. Marek Musil
12. 4. 15 20:00 MIKU1 South Prague FC Old Ball FK 2. 7:4 (4:4)
Dobrý dravý výkon obou týmů, zaslouženě vyhrál lepší tým. David Červený, Michal Černý
South Prague FC Old Ball FK
Richard Schwarz – Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka vs Jakub Motyčka – Martin Chasa, Jan Hrabě, René Adam Jaško, Michal Kertész, Martin Konečný, Martin Králík, Lukáš Motyčka, Martin Mráz, Tomáš Přibyl
22. OG
29. 3. 15 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ South Prague FC 1. 4:4 (2:3)
South zahájil zápas kombinačně a s trochou štěstí šli do vedení 2:0. Kolomajzna se držela své hry a razantní střelou se dostali zpátky do zápasu. Po poločase 3:2 pro South přinesl druhý poločas dvě vyrovnání. Remíza celkově zasloužená. Díky oběma týmům za férovou hru. Zdeněk Bambas, Martin Havel