So 18.4.15 11:15 ZABEH Cosmo Hagibor FC Guláš FC   (HL7I)
So 25.4.15 10:00 ZABEH Well Done Profesoři   (HL8L)
So 25.4.15 11:15 ZABEH Guláš FC Samson Žižkov 1.FC   (HL7I)

21. 6. 15 17:30 HANSP Sporčestr City FC FC Praha 07 11. 1:7 (1:5)
Pohledné utkání a výhra hostů . Marek Soukup, Jan Novák
Jan Hartman – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Václav Jůza, Petr Nemynář vs Radek Šíp – Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička
10., 43. Václav Růžička
13., 57. Ondřej Matula
25. Štefan Král´
7. 6. 15 18:45 MALES Tutto bene A Sporčestr City FC 10. 2:1 (1:1)
Hrál se pohledný fotbal. Svoji mírnou převahu nakonec domácí přeci jen v samém závěru dokázali potvrdit vítěznou brankou. Viktor Wanner, Matěj Lukič
Tutto bene A Sporčestr City FC
Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov vs Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
28. Jaroslav Hušek
58. Yuriy Yehorov
4. Václav Jůza 30. Adam Blažek
31. 5. 15 20:00 MIKU4 South Prague FC Sporčestr City FC 9. 4:9 (1:2)
Po gólově chudém prvním poločase se rozstříleli nejprve hosté, poté i domácí. Hosté ovšem vedení uhájili a v poslední desetiminutovce ještě navýšili. Utkání hráno v duchu fair play. Václav Perlík, Petr Mecera
South Prague FC Sporčestr City FC
Richard Schwarz – Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Václav Jůza, Ondřej Poláček
57. Jan Blažek
24. 5. 15 16:15 MIKU2 Sporčestr City FC Saens 1.FC C 8. 2:6 (1:4)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kopřiva,Hladík
Sporčestr City FC Saens 1.FC C
Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs David Vávra – František Fabián, Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa
7., 31. Daniel Dudík 50 Adam Blažek 23., 29., 49. Lukáš Oslzla
25. Lukáš Malý
30. František Fabián
50. Otakar Novák
17. 5. 15 17:30 MIKU2 S.T.R.U.P. Sporčestr City FC 7. 16:1 (6:0)
Výsledek mluví za vše. Kohout, Hauptmann
S.T.R.U.P. Sporčestr City FC
Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Filip Ondruš, Petr Padevět, Vojtěch Šetina, Michal Stárek, Petr Uvízl vs Daniel Dudík – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Jan Hartman, Václav Jůza, Tomáš Vondrák
44. Václav Jůza
10. 5. 15 16:15 P2 Sporčestr City FC Rum Zahořany HT 6. 4:3 (1:1)
Domácí byli od úvodu aktivnější, ale gól je uspal a hosté dokázali do přestávky srovnat. Podobně probíhal i 2. poločas, avšak dvě slepené branky hosty definitivně zlomily. Ondřej Novotný
Sporčestr City FC Rum Zahořany HT
Tomáš Coufal – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Tomáš Vondrák vs Tomáš Pouček – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Petr Kramer, Petr Lhotský, Radek Petřina, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner
16. Václav Jůza
36. Daniel Dudík
46. Adam Blažek
49. Jan Hartman
9 Tomáš Vondrák 28. Marek Doktor
42., 55. Petr Kramer
3. 5. 15 20:00 MIKU2 Power WCC Sporčestr City FC 5. 3:3 (3:0)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo remízou.
Power WCC Sporčestr City FC
Jan Vágner – Jan Brožek, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Čestmír Pail, David Podhajský, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras, Jan Vacek vs Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Tomáš Vondrák
8. OG
9. Jan Brožek
23. Petr Jelínek
34. Václav Jůza
37. Daniel Decker
51. Petr Nemynář
26. 4. 15 18:45 MIKU2 Sporčestr City FC Petrovice A 4. 7:2 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil. Zápas odpískali střídající hráči Sporčestru.
Sporčestr City FC Petrovice A
Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs David Vojáček – Jan Baborský, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Cristinel Oprea
12., 16., 43., 57. Václav Jůza
34. Jan Hartman
39. Tomáš Vondrák
53. Tomáš Coufal
43., 50. Petr Kožoušek
19. 4. 15 18:45 SANC1 Old Ball FK Sporčestr City FC 3. 5:2 (1:1)
Ladislav Přibyl byl hlavním strůjcem vítězství domácích, kdy dokázal po vyrovnaném průběhu zápasu vstřelit hattrick během tří minut. Čapla, Vukovič
Old Ball FK Sporčestr City FC
Jaromír Švaněk – Martin Chasa, Jan Hrabě, René Adam Jaško, Martin Konečný, Martin Králík, Miloslav Machka, Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka, Martin Mráz, Ladislav Přibyl, Tomáš Přibyl vs Daniel Dudík – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Tomáš Vondrák
5., 49., 50., 51. Ladislav Přibyl
54. Martin Králík
19., 58. Petr Nemynář
12. 4. 15 17:30 MIKU3 Sporčestr City FC Kolomajzna TJ 2. 0:3 (0:1)
Libor Viták, Jan Spěvák
Sporčestr City FC Kolomajzna TJ
Daniel Dudík – Adam Blažek, Jan Blažek, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Richard Grätz, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov, Boris Zahradníček
15. Jiří Philipp
42. Richard Grätz
60. Radoslav Čepák
29. 3. 15 18:45 SANC2 Habet Praha FŇ Sporčestr City FC 1. 2:6 (2:5)
Utkání mělo dobrou úroveň. Vítězství hostů zasloužené díky lepší střelecké koncovce. Hrálo se velmi slušně a korektně. Novotný, Svoboda