Čt 26.3.15 17:00 DEKAN Hertha ZMZ VET Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 26.3.15 18:15 DEKAN VŠSK MFF UK B Tuscarora 03   (HL5E)
Po 11.5.15 19:30 ARIT Ekonom WT 4 TD Ala Bundy A   (HL3A)
Po 11.5.15 20:45 ARIT Le Jardin Orosený Paragraf   (HL6B)
Po 15.6.15 19:00 SANC2 Líheň talentů 2015 Liboc united   (HL8C)
Po 15.6.15 20:15 SANC2 Erectico TBC Sculpturo FC   (HL6A)

21. 6. 15 17:30 HOSTI Power WCC Tutto bene A 11. 1:0 (0:0)
Utkání rozhodla jediná branka těsně před koncem. Martoš, Jambor
Power WCC Tutto bene A
Jan Brožek – Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Jan Vágner vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
56. Lukáš Klimsa
7. 6. 15 18:45 MALES Tutto bene A Sporčestr City FC 10. 2:1 (1:1)
Hrál se pohledný fotbal. Svoji mírnou převahu nakonec domácí přeci jen v samém závěru dokázali potvrdit vítěznou brankou. Viktor Wanner, Matěj Lukič
Tutto bene A Sporčestr City FC
Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov vs Jan Hartman – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
28. Jaroslav Hušek
58. Yuriy Yehorov
4. Václav Jůza 30. Adam Blažek
31. 5. 15 17:30 SANC2 Petrovice A Tutto bene A 9. 1:10 (0:5)
Ve třetí minutě bylo rozhodnuto a otázkou bylo jen, kolik to bude. Ve 49. minutě přišel čestňák Čapka a v 51. minutě poslední branka nejlepšího muže na place. Jambor
Petrovice A Tutto bene A
David Vojáček – Jan Baborský, Tomáš Čapek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Cristinel Oprea vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
49. Tomáš Čapek 2. Josef Fidler
3., 3., 24., 37., 51. Pavel Kubal
22., 35. David Jahodář
36. Yuriy Yehorov
47. Miloš Klapal
24. 5. 15 20:00 MIKU1 Tutto bene A South Prague FC 8. 4:3 (1:2)
Velice šťastná výhra pro hosty, jelikož domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. Klail, Drekslel
Tutto bene A South Prague FC
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs Richard Schwarz – Vladimír Beneš, Jiří Císař, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Pech, Marek Roušal, Martin Stričko, Šimon Todorov, Jan Veverka
53. Marek Roušal
17. 5. 15 17:45 METE1 Old Ball FK Tutto bene A 7. 3:5 (2:4)
Pohledné utkání, ve kterém slavil úspěch lepší a efektivnější tým. Dufek
Old Ball FK Tutto bene A
Jaromír Švaněk – Martin Chasa, Jan Hrabě, Martin Konečný, Miloslav Machka, Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka, Martin Mráz vs Petr Krákora – Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
3., 39. Jan Hrabě
11. Martin Chasa
5., 17. Yuriy Yehorov
20., 59. Martin Řádek
26. OG
10. 5. 15 16:15 MIKU3 Tutto bene A Saens 1.FC C 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Stanislav Roček, Marek Seidel
Tutto bene A Saens 1.FC C
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs
3. 5. 15 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ Tutto bene A 5. 0:7 (0:3)
Relativně vyrovnané utkání, kterému konečný výsledek příliš neodpovídal. Janda
Kolomajzna TJ Tutto bene A
Karel Klíma – Petr Burda, Juan Clavero, Richard Grätz, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Marko Titizov, Boris Zahradníček vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
3. Josef Fidler
9., 32., 39. Pavel Kubal
29., 56. Jaroslav Hušek
53. David Jahodář
26. 4. 15 17:30 MIKU2 Tutto bene A S.T.R.U.P. 4. 9:1 (1:0)
Po dohodě obou týmů pískal náhradní rozhodčí. Slušně hrané utkání, ve kterém se oslabení hosté drželi jen v prvním poločase a ve druhém už jasně dominovali domácí.
Tutto bene A S.T.R.U.P.
Martin Řádek – Filip Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov vs Michal Stárek – Ondřej Jeník, Filip Ondruš, Vojtěch Šetina, Petr Uvízl
5. Petr Procházka
32., 35., 45. Yuriy Yehorov
38., 40., 41., 58. Pavel Kubal
59. David Jahodář
41. Filip Ondruš
19. 4. 15 18:45 SANC2 Habet Praha FŇ Tutto bene A 3. 3:2 (1:2)
Pěkné a rychlé utkání hrané v duchu fair play se šťastnějším koncem pro domácí. Michal Nemček