Po 4.5.15 18:15 MIKU2 Tučňáci SUP A Super Naděje A   (SVL1A)
Po 4.5.15 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. S.F.O.T.   (HL7A)
Po 4.5.15 20:45 MIKU2 Havri Havri Hoblina Jižák FC   (HL4A)
Út 26.5.15 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Paradentol 1990   (VL4B)
Út 26.5.15 19:15 SCBEC Dynamo R.U.M. A Merck stars   (HL6C)
Út 26.5.15 20:30 SCBEC Emperators Horoušany FC   (HL5C)

19. 6. 15 18:15 ZABEH Petrohradská BFK A Traktor humus A 11. 1:0 (0:0)
Vzácně vyrovnané utkání rozhodla branka domácích na začátku druhého poločasu. Utkání dominovaly obrany a hlavně brankáři na obou stranách. Olmr - najatý týmem
Petrohradská BFK A Traktor humus A
Tomáš Procházka – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Roman Zvolský
38. Tomáš Birma
3. 6. 15 20:15 P3 Hoverla Zak Petrohradská BFK A 10. 5:1 (3:1)
Domácí o něco lepším, měli více sil a lepšího gólmana.
Hoverla Zak Petrohradská BFK A
János Mészáros – Bohdan Chendey, Eduard Danylaš, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Vitalii Shchegliuk, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar vs Vladimír Pavel – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Martin Procházka, Jakub Rajniš
2. Vasyl Iarema
10., 29. Denys Tokar
40. Vitalii Shchegliuk
54. Serhiy Tatynets
38 Vasyl Tkach 27. Tomáš Birma
27. 5. 15 19:00 P2 Erko Kbely Petrohradská BFK A 9. 0:6 (0:0)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Petrohradské pro start hráče na cizí RP v týmu Erko Kbely. Voldán
Erko Kbely Petrohradská BFK A
Kamil Kyral – Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Jan Pokorný, Samuel Valenta vs Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
35. Jiří Musel
37., 46. Adam Kučera
49. Jan Leibl
53. Tomáš Birma
13. 5. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Řežem to United 8. 2:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů. Giertli
Petrohradská BFK A Řežem to United
Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
14., 20. Tomáš Birma 15. Jan Jeřábek
38. Marek Náhlovský
6. 5. 15 19:30 HANSP Noční dravci Petrohradská BFK A 7. 7:1 (1:1)
Pěkné utkání v dobrém tempu. Hosty položily dva rychlé góly na začátku druhé půle. Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek
Noční dravci Petrohradská BFK A
Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
23., 36., 47. Ondřej Staněk
31., 32., 39. Maroš Škvara
44. Martin Oubram
6. Martin Kapucián
29. 4. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Hertha ZMZ 6. 0:9 (0:4)
Jednoznačné vítězství domácích. Boulín, Vukovič
Petrohradská BFK A Hertha ZMZ
Milan Maskaluk – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Vincour – Lukáš Dont, Pavel Krois, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka
7. OG
18., 35., 41. Svatopluk Sýkora
20. Petr Vejmelka
25., 36., 46. Pavel Krois
53. Jiří Vaněk
22. 4. 15 19:30 HOSTI Queens Park Club Petrohradská BFK A 5. 5:1 (1:1)
Hosté celý poločas bránili těsné vedení, ovšem dostali gól do šatny a v druhém poločase hned další čtyři branky. Michal Bartůněk
Queens Park Club Petrohradská BFK A
Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Brecik, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Petr Voves vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
30., 33. Jan Nebřenský
46., 50., 57. Daniel Nebřenský
15. Tomáš Birma
15. 4. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A The Penguins 6:5 B 4. 1:3 (0:2)
Na 2.ligu nepříliš kvalitní utkání, spíše bojovné než fotbalové. Domácí zaskočili soupeře dvěma rychlými góly hned v úvodu, ale své psychické výhody nevyužili a spíše kontrolovali náskok, což se jim nakonec málem nevyplatilo, definitivně o zaslouženém vítězství rozhodli až v poslední minutě. Vilém Řehák, Lukáš Zavadil
Petrohradská BFK A The Penguins 6:5 B
Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora
44. Vladimír Pavel 1., 60. Aleš Hořický
4. Daniel Březina
10. 4. 15 18:00 STOD Amfora restaurant Petrohradská BFK A 3. 6:3 (4:1)
Hosté hrající bez střídání si za celé utkání vytvořili mnoho šancí, zejména díky Birmovi. Domácí však dokázali dobře bránit a sami naopak šance proměňovali a díky tomu vyhráli. Matěj Soucha, Jan Franc
Amfora restaurant Petrohradská BFK A
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Andrej Kuzený, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Jakub Rajniš
6. Jakub Sedláček
24., 42., 60. Jiří Porada
28. Stanislav Ptáček
29. Ondřej Tůma
26. Martin Procházka
40., 57. Tomáš Birma
1. 4. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Tuscarora A 2. 2:5 (0:2)
Bojovné utkání s efektivnější koncovkou hostů. Domácí šance měli, ale nevyužili. Jakub Körbler, Pavel Žanta
Petrohradská BFK A Tuscarora A
Martin Kapucián – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Radek Malínský – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Martin Lacina, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček
32. Tomáš Birma
47. Tomáš Procházka
28 Martin Kapucián 25. Matěj Bělka
30. Petr Mocek
33., 36., 52. Petr Vondráček
59. Petr Tichý
25. 3. 15 19:00 P1 Deko Petrohradská BFK A 1. 9:0 (5:0)
Domácí převyšovali svého soupeře ve všech směrech a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Hostům se nepodařilo vstřelit ani jednu branku, neboť se na jejich stranu nepřiklonilo ani potřebné štěstí.
Deko Petrohradská BFK A
Juraj Vojtíšek – Daniel Černý, František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Filip Novák, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba vs Martin Procházka – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš