Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.17 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Indus SUP A | 11. | 3:3 |
St 14.6.17 | 20:45 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 10. | 2:5 |
Út 6.6.17 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Ortopedie | 9. | 6:0 |
Út 23.5.17 | 20:30 | MALES | Berušky A Klokan Perón club SUP | 8. | 2:8 |
Út 16.5.17 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 7. | 5:1 |
Út 9.5.17 | 18:15 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP | 6. | 0:6 |
Út 25.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 5. | 1:4 |
Út 18.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A | 4. | 3:2 |
Út 4.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 3. | 0:6 k. |
Út 28.3.17 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Novis Praha | 2. | 4:2 |
St 22.3.17 | 18:15 | MIKU1 | Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:14 | 21 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:15 | 19 |
3. | DP Xaverov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:30 | 17 |
4. | Berušky A | 11 | 7 | 0 | 4 | 68:43 | 14 |
5. | Ortopedie | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Novis Praha | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:39 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:52 | 9 |
8. | Veget FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:38 | 8 |
9. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:41 | 7 |
10. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:45 | 7 |
11. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:49 | 5 |
12. | Pražačka seniors A | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:37 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Stará Garda SUP (SVL2B) |
St 12.4.17 | 19:30 | MIKU1 | Demínka B Blok D (HL8F) |
St 12.4.17 | 20:45 | MIKU1 | Fešáci ve vatě Blšany FK (HL5D) |
St 10.5.17 | 18:15 | MIKU2 | Károv ZJ veteran FC Střešovice (VL4C) |
St 10.5.17 | 19:30 | MIKU2 | Dynamo Prak Tazmánští čertíci (HL7E) |
St 10.5.17 | 20:45 | MIKU2 | AC SK FC Banzai (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Jindráček Jaromír | 1 | 3 |
Jiráň Michal | 9 | 7 |
Klíma Jan | 2 | 0 |
Klupsa Vladimír | 4 | 0 |
Kvasnička Aleš | 6 | 2 |
Kyněra Jan | 10 | 1 |
Margolius Richard | 4 | 1 |
Maršoun Jiří | 5 | 1 |
Mašek Daniel | 2 | 3 |
Novotný Jiří | 2 | 3 |
Pohnán Petr | 10 | 7 |
Ronn David | 9 | 9 |
Soukup Roman | 9 | 0 |
Sýkora Petr | 5 | 0 |
Veselý Roman | 10 | 8 |