Po 20.3.17 20:45 MIKU2 Dynamo R.U.M. A Turbosršni CF   (HL5B)
Čt 8.6.17 17:00 DEKAN Santa Tranta VET Stará Garda VET   (VL1A)
Čt 8.6.17 18:15 DEKAN Tatarský biftek VET Traktor Praha VET   (VL4B)

29. 6. 17 19:15 MALES Modrý Svině A A.G.Č.V. 11. 2:2 (2:2)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, David Straka vs Jan Opletal – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
23. Michal Bočan
8. Patrik Baroch
20. Marek Hubička
14. 6. 17 20:45 MIKU4 A.G.Č.V. Kehar Club FC 10. 3:2 (2:1)
Utkání výborné úrovně skončilo těsným, ale zaslouženým vítězstvím domácích. Trnka
A.G.Č.V. Kehar Club FC
Kryštof Rzounek – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Milan Holobrada, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka
10., 29. Ondřej Urbánek
39. Marek Hubička
30. Jiří Beneš
59. Jan Rákosník
6. 6. 17 20:45 MIKU2 Footside A.G.Č.V. 9. 6:3 (3:1)
Obě mužstva hrála s vysokým nasazením a důrazem. Footside postupně získávali převahu, kterou vyjádřili i gólově. Hosté se v druhém poločase dvěma rychlými góly přiblížili na dostřel, Footside ale výhru ubránili a ještě pojistili. Hráno slušně, bez nefér zákroků. Jan Vrba, Marek Valter
Footside A.G.Č.V.
Petr Schorsch – Martin Bednařík, Jakub Grünbaum, Jan Kadlčák, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Milan Rezek, Martin Šlajchrt, Jan Zábrodský vs Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
5., 42. Martin Bednařík
21., 31. Martin Šlajchrt
29., 57. Jan Zábrodský
2. Stanislav Pech
39. Libor Hošek
40. Kryštof Rzounek
30. 5. 17 20:45 MIKU4 A.G.Č.V. Ramutant CF 8. 2:1 (2:0)
Domácí mohli dát v prvním poločase víc než dvě branky, nemuseli by se v závěru strachovat o výhru. Husák
A.G.Č.V. Ramutant CF
Daniel Krynický – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Jiří Klečka – František Klečka, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra
16., 25. Marek Hubička 35. Michal Vávra
16. 5. 17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Terasy KFC A 7. 1:3 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém padaly branky především v úvodu. Hosté se dostali rychle do vedení a to v druhém poločase pojistili třetí brankou. Vukovič
A.G.Č.V. Terasy KFC A
Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Ivo Melicher – Jan Bureš, Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Roman Milichovský, Milan Szőcs, Tomáš Ulman
1. Jiří Hendrich ml. 4. Milan Szőcs
5. Tomáš Matoušek
46. Tomáš Ulman
9. 5. 17 20:45 MIKU3 Yellow Dildos A A.G.Č.V. 6. 0:3 (0:0)
Zápas příliš fotbalové krásy nenabídl. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvářet vyložené šance a k úspěchu nevedly ani individuální akce. Hosté dokázali vytěžit maximum z chyb obrany Dildos. Robert Souček
Yellow Dildos A A.G.Č.V.
Matěj Vaclík – Jan Fanta, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Daniel Mareš, Martin Sobotka vs Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
39. Vojtěch Jelínek
42. Stanislav Pech
50. Kryštof Rzounek
25. 4. 17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. K.T.S. FC 5. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání. Zasloužená výhra domácích. Tomáš Hettner, Radek Sahula
A.G.Č.V. K.T.S. FC
Daniel KrynickýJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Ondřej Platil
29., 45. Jiří Hendrich ml.
52. Matěj Rzounek
13. Pavel Švejda
20. 4. 17 19:30 CESMI Fugas CF A A.G.Č.V. 4. 3:4 (2:3)
Pohledný fotbal, mírná územní převaha hostů. Fugas dokázal v druhém poločase vyrovnat, remízu ale nakonec v závěru neudržel. Josef Dufek, Petr Buchta
Fugas CF A A.G.Č.V.
Tomáš Peterka – Milan Bialek, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Marek Sosna, Petr Švestka, Josef Toma vs Jan Opletal – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek
6., 22., 42. Milan Bialek 5. Vojtěch Jelínek
19. Kryštof Rzounek
20. Jiří Hendrich ml.
58. Libor Hošek
11. 4. 17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Samson Bonella A 3. 2:1 (0:1)
Velmi vysoká úroveň hry, oboustranně dobré nasazení.
A.G.Č.V. Samson Bonella A
Daniel Krynický – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Matěj Rzounek, Bohumil Vender vs Jan Slabý – Jan Augustin, Jan Bárta, Martin Čermák, Patrik Fafek, Pavel Kural, Václav Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Jiří Samek
51. Stanislav Pech
55. Jiří Hendrich ml.
12. Jiří Samek
28. 3. 17 20:45 MIKU3 Raiffani A.G.Č.V. 2. 3:2 (1:1)
Zápasu by víc slušela remíza, ale Raiffani vedení získané zkraje druhého poločasu dokázali uhájit. Husák
Raiffani A.G.Č.V.
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Jiří Beneš, Lukáš Bezvoda, Ondřej Pekárna, Vojtěch Štěpnička vs Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Matěj Rzounek, Bohumil Vender
30. Michal Abraham
33., 36. Vojtěch Štěpnička
29. Daniel Krynický
47. Vojtěch Jelínek
21. 3. 17 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Pavana AK A 1. 3:2 (3:0)
Pěkné utkání, první půle patřila střelecky domácím, Pavana v závěru snížila na 2:3, ale soupeř už těsnou výhru uhájil. Hošek